In a thrilling match at the Lanh Binh Thang Gymnasium, New Zealand and Vietnam faced off in the second game of the international friendly futsal tournament. Despite being intimidated by their opponents’ height advantage, the Vietnamese players created numerous chances throughout the match.

It was Chu Van Tien who opened the scoring for Vietnam in the first half, giving the home team an early lead. However, New Zealand quickly responded and equalized before halftime, making the game more unpredictable.

As the second half commenced, Tran Thai Huy scored a remarkable goal to reclaim the lead for Vietnam. The Vietnamese players’ determination was evident as they fought hard to maintain their advantage. However, New Zealand showed resilience and equalized once again shortly after the restart.

With the scores level, both teams pushed for a winning goal in the closing minutes of the game. Despite their efforts, neither side managed to find the back of the net, resulting in a hard-fought 2-2 draw.

The international friendly futsal tournament, held from March 28-31, saw the participation of four teams: Iran, Morocco, New Zealand, and Vietnam. For the Vietnamese team, these matches served as crucial preparation for the final round of the 2024 AFC Futsal Asian Cup in Thailand, taking place next month. This tournament is also a qualifying round for the 2024 FIFA Futsal World Cup.

The tournament has provided an excellent opportunity for teams to refine their tactics and assess their players’ performance ahead of the upcoming competitions. Fans eagerly await the remaining matches, including Vietnam’s encounters with Morocco on March 30 and Iran on March 31. With the intensity and competitiveness displayed thus far, spectators can anticipate exciting clashes and memorable moments throughout the tournament.

V úžasném zápase v gymnáziu Lanh Binh Thang se utkaly Nový Zéland a Vietnam ve druhém zápase mezinárodního přátelského futsalového turnaje. Přestože hráči Vietnamu byli intimidováni výškovou výhodou svých soupeřů, vytvořili během zápasu mnoho šancí.

V první půli otevřel skóre pro Vietnam Chu Van Tien, dávající domácímu týmu rychlý náskok. Nicméně, Nový Zéland rychle odpověděl a srovnal skóre před poločasem, čímž byl zápas více nepředvídatelný.

Ve druhé půli začal Tran Thai Huy úžasnou brankou a opět týmu Vietnamu vrátil vedení. Úsilí vietnamských hráčů bylo zjevné, protože tvrdě bojovali, aby udrželi svou výhodu. Nicméně, Nový Zéland prokázal odolnost a opět srovnal skóre krátce po restartu.

Při vyrovnaném skóre oba týmy tlačily na vítěznou branku v posledních minutách zápasu. Navzdory jejich úsilí se žádnému z týmů nepodařilo najít síť a zápas skončil vyrovnanou remízou 2-2 po vyčerpávajícím boji.

Mezinárodní přátelský futsalový turnaj, který se konal od 28. do 31. března, se zúčastnilo čtyři týmy: Írán, Maroko, Nový Zéland a Vietnam. Pro vietnamský tým tyto zápasy sloužily jako klíčová příprava na finální kolo Asijského poháru ve futsalu AFC 2024 v Thajsku, které se koná příští měsíc. Tento turnaj je také kvalifikačním kolem pro Mistrovství světa ve futsalu FIFA 2024.

Turnaj poskytl vynikající příležitost týmům zdokonalit své taktiky a posoudit výkony svých hráčů před nadcházejícími soutěžemi. Fanoušci s napětím očekávají zbývající zápasy, včetně utkání Vietnamu s Marokem 30. března a Íránem 31. března. S intenzitou a soutěživostí, které byly doposud předvedeny, mohou diváci očekávat vzrušující souboje a nezapomenutelné okamžiky během celého turnaje.

Key Terms and Definitions:
– Futsal: Futsal je rychlá a technicky náročná varianta fotbalu hraná na menším hřišti s menšími brankami a méně hráči v každém týmu.
– International friendly futsal tournament: Mezinárodní přátelský futsalový turnaj je turnaj, ve kterém se futsalové týmy z různých zemí setkávají k přátelským zápasům, aby si zlepšily své dovednosti a připravily se na nadcházející soutěže.
– Vietnamese team: Vietnamští tým je národní futsalový tým Vietnamu, který reprezentuje zemi ve futsalových soutěžích.

Suggested related link: Vietnam Football Federation