Austrálie se připravuje na mistrovství Asie ve futsalu 2024 v Thajsku

Austrálie se chystá na nadcházející Mistrovství Asie ve futsalu 2024 v Thajsku a připraví se na něj účastí v NSDF Futsal Championships 2024 v Bangkoku. Tento turnaj, který se koná od 23. do 28. března 2024 na stadionu Nonthaburi, je příležitostí pro australský tým Futsalroos získat cenné zkušenosti proti kvalitním soupeřům z Asie.

Austrálie se utká se třemi dalšími týmy – Thajskem, Afghánistánem a Malajsii. Týmy se utkají ve formátu Round Robin League, tj. každý s každým a zápasy se uskuteční na moderním stadionu Nonthaburi s kapacitou 10 000 diváků.

V týmu Futsalroos se objeví i nováčci jako Noah Feilich a Luiz Lobo, kteří se chystají na svůj debut. Také se do týmu vrátí Adam Cooper a Michael Kouta, kteří chyběli v minulém zápase na Solomonských ostrovech. Brankář Aaron Yu dostane další šanci ukázat svůj talent po svém debutu právě na Solomonských ostrovech.

Trenér Futsalroos Miles Downie se těší na kvalitní soupeře v NSDF Futsal Championships. Uvedl, že hraní proti týmům s různými herními styly, jako je Thajsko a Afghánistán, je klíčové pro přizpůsobení se výzvám, které budou čekat na Mistrovství Asie ve futsalu. Trenér Downie také zdůraznil důležitost mezinárodních zápasů pro rozvoj hráčů a možnosti zkoušet nové věci před Mistrovstvím Asie.

NSDF Futsal Championships jsou skvělou příležitostí pro australský tým ukázat svou sílu na mezinárodní úrovni a získat cenné zkušenosti před Mistrovstvím Asie ve futsalu 2024 v Thajsku.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Kdy se bude konat Mistrovství Asie ve futsalu 2024 v Thajsku?
Mistrovství Asie ve futsalu 2024 se bude konat v Thajsku.

2. Jaký je účel účastí Austrálie v NSDF Futsal Championships 2024?
Austrálie se účastní NSDF Futsal Championships 2024 jako příprava na Mistrovství Asie ve futsalu 2024. Toto mistrovství jim poskytne cenné zkušenosti proti kvalitním soupeřům z Asie.

3. S kým se utká Austrálie v NSDF Futsal Championships 2024?
Austrálie se utká se třemi dalšími týmy: Thajskem, Afghánistánem a Malajsii.

4. Jaký formát turnaje se bude používat v NSDF Futsal Championships 2024?
Turnaj bude používat formát Round Robin League, ve kterém se týmy utkají každý s každým.

5. Kde se bude NSDF Futsal Championships 2024 konat?
Turnaj se bude konat na stadionu Nonthaburi v Bangkoku, Thajsku.

6. Kteří hráči se připojí k týmu Futsalroos pro tento turnaj?
Do týmu Futsalroos se připojí nováčci Noah Feilich a Luiz Lobo, stejně jako hráči Adam Cooper a Michael Kouta, kteří chyběli v minulém zápase na Solomonských ostrovech. Brankář Aaron Yu také dostane další šanci po svém debutu na Solomonských ostrovech.

7. Jaký je názor trenéra Futsalroos Miles Downieho na turnaj?
Trenér Downie se těší na kvalitní soupeře v NSDF Futsal Championships a věří, že hraní proti týmům s různými herními styly je klíčové pro přizpůsobení se výzvám, které budou čekat na Mistrovství Asie ve futsalu. Trenér také zdůraznil důležitost mezinárodních zápasů pro rozvoj hráčů a možnosti zkoušet nové věci před Mistrovstvím Asie.

Definice klíčových pojmů

– Mistrovství Asie ve futsalu 2024: Mezinárodní fotbalový turnaj ve futsalu, který se bude konat v roce 2024 v Thajsku.
– NSDF Futsal Championships: Mezinárodní futsalový turnaj, na kterém se Austrálie účastní jako příprava na Mistrovství Asie. Koná se v roce 2024 v Bangkoku, Thajsku.
– Futsalroos: Národní futsalový tým Austrálie.
– Round Robin League: Formát turnaje, ve kterém se týmy utkají každý s každým.

Doporučené související odkazy

https://www.futsaloz.com.au/ – Webová stránka Australského futsalového svazu
https://www.the-afc.com/ – Oficiální webová stránka Asijské fotbalové konfederace