Významné partnerství mezi Premier League týmem AFC Bournemouth a Downtown Las Vegas Soccer Club

Vegas Golden Knights majitel a předseda Bill Foley ohlásil dnes, 1. února, nový a významný partnerský vztah mezi jeho Premier League týmem AFC Bournemouth a Downtown Las Vegas Soccer Club (DLVSC), předním místním neziskovým mládežnickým fotbalovým klubem ve městě. Tímto partnerským spojením AFC Bournemouth poskytne školení trenérům klubu a pořádá léto pro místní hráče (podrobnosti budou brzy oznámeny), zatímco AFCB bude mít pravidelnou viditelnou přítomnost ve DLVSC organizaci a na jejích akcích.

“Jsem nadšený, že vytvářím tuto spojení mezi AFC Bournemouth a městem Las Vegas, které pro mě a mou rodinu znamená tolik,” řekl Foley. “Toto odpovídá našemu závazku podporovat mládežnické sporty, tak jak jsme to udělali s fotbalem v oblasti Bournemouth a ledním hokejem s týmem Vegas Golden Knights. Je to spojení, které poskytuje trenérům Downtown Las Vegas Soccer Club přístup k některým nejlepším mysli ve fotbale a profesionální klub, pro který se jejich hráči mohou inspirovat a snít o tom hrát jednoho dne.”

“Je vzrušující, že náš klub spolupracuje s týmem Premier League AFC Bournemouth,” řekl Gary Soresman, výkonný ředitel DLVSC. “Jako klub, který se dlouhodobě hrdí na to, že je založený na komunitě a rozhodování je věnováno zájmům našich hráčů, je to perfektní kombinace. Těšíme se na to, co přijde a na další růst tohoto úžasného sportu s týmem AFC Bournemouth.”

Vedení partnerství bude mít na starosti Steve Cuss, šéf komunity v AFC Bournemouth, který také působí jako manažer ženského týmu AFCB. Cuss, který je držitelem UEFA trenérské licence, a jeho personál budou vést trenérské semináře, jak osobně, tak virtuálně, pro trenéry DLVSC a zřídí kliniku pro místní mládež v oblasti Las Vegas.

Organizace slaví partnerství s sledováním zápasu AFC Bournemouth dnes v 11:30 PT proti West Hamu v MacKenzie River Pizza, Grill & Pub v City National Arena na adrese 1550 S. Pavilion Center Drive, Las Vegas, NV 89135. Zápas AFCB bude streamován na Peacock Premium.

DLVSC bude propagovat AFC Bournemouth na Las Vegas Mayor’s Cup International Showcase, největším mládežnickém fotbalovém turnaji v zemi, který klub pořádá každý rok v únoru (17.-19. února pro chlapce a 23.-25. února pro dívky) a přitahuje týmy a hráče z celého světa.

AFC Bournemouth se momentálně nachází na 12. místě v tabulce Premier League po jednom z nejúspěšnějších měsíců v historii týmu. Útočník Dominic Solanke získal ocenění hráče měsíce Premier League v prosinci, což je pro klub první. AFCB se také probojoval do pátého kola anglického FA Cupu po výhře 5-0 nad Swansea City minulý čtvrtek.

FAQ:

1. Co je obsahem partnerského vztahu mezi AFC Bournemouth a Downtown Las Vegas Soccer Club (DLVSC)?
Partnerské spojení mezi AFC Bournemouth a DLVSC zahrnuje školení trenérům DLVSC klubu a organizaci letního kempu pro místní hráče. AFCB bude také mít pravidelnou přítomnost ve DLVSC a účastnit se jejích akcí.

2. Jaký je cíl tohoto partnerského vztahu?
Cílem tohoto partenství je podpora mládežnického fotbalu a poskytnutí inspirace místním hráčům.

3. Kdo bude mít na starosti vedení tohoto partnerství?
Vedení partnerství bude mít na starosti Steve Cuss, šéf komunity v AFC Bournemouth, který povede trenérské semináře pro trenéry DLVSC a zřídí kliniku pro místní mládež.

4. Kde bude propagován AFC Bournemouth v rámci tohoto partnerství?
DLVSC bude propagovat AFC Bournemouth na Las Vegas Mayor’s Cup International Showcase, jednom z největších mládežnických fotbalových turnajů v zemi.

5. Jak se AFC Bournemouth momentálně umisťuje v tabulce Premier League?
AFC Bournemouth se momentálně nachází na 12. místě v tabulce Premier League.

6. Jaké úspěchy nedávno dosáhl AFC Bournemouth?
AFC Bournemouth nedávno zaznamenal úspěšný měsíc, když útočník Dominic Solanke získal ocenění hráče měsíce Premier League v prosinci. Klub se také kvalifikoval do pátého kola anglického FA Cupu po výhře nad Swansea City 5-0.