Vítězové 2024 Futsalových školních šampionátů v Duralu

V březnu tohoto roku se v Dural Sport & Leisure Centre konaly úspěšné Mistrovství škol ve futsalu oblasti Dural. Tato událost přilákala řadu talentovaných hráčů, kteří soutěžili ve svých věkových kategoriích o titul nejlepšího týmu.

V kategorii U10 chlapci se střetly týmy Mamre Blue a Pacific Hills Christian School. Tým Mamre Blue se stal jasným vítězem tohoto zápasu s výsledkem 9:0. V kategorii U10 dívky se střetly týmy Mamre Anglican a St John XXIII. Tým Mamre Anglican zvítězil s jediným gólem a výsledkem 1:0.

V kategorii 13 chlapci se odehrál napínavý zápas mezi týmy Mamre Red a St John XXIII Blue. Po vyrovnaném utkání se střelbou penalt se týmu Mamre Red podařilo zvítězit s konečným výsledkem 0:0 po prodloužení. V kategorii 13 dívky se týmu Mamre Red podařilo porazit tým St John XXIII s výsledkem 3:0.

Ve skupině 14 chlapci se střetli týmy Matraville Sports HS Green a St Leo’s CC. Tým Matraville Sports HS Green vyhrál s výsledkem 6:2. Ve stejné kategorii u dívek se utkali týmy Matraville Sports HS a Mamre Anglican Pink. Těsný zápas skončil vítězstvím týmu Matraville Sports HS s výsledkem 2:1.

V kategorii 16 chlapci se střetl tým Matraville Sports HS Green s týmem Mamre Anglican Red. Matraville Sports HS Green zvítězil s výsledkem 1:0. V kategorii 16 dívek se hrál opět vyrovnaný zápas, tentokrát mezi týmy Matraville Sports HS Purple a Ryde Secondary College. Po vyrovnaném skóre po prodloužení se těsnější penalta skončila vítězstvím týmu Matraville Sports HS Purple s výsledkem 0:0.

Ve skupině Open chlapci se utkali týmy Mamre Anglican Blue a St Leo’s CC. Tým Mamre Anglican Blue zvítězil s výsledkem 1:0. V kategorii Open dívky se střetly týmy Mamre Anglican a Cherrybrook Technology HS. V tomto vyrovnaném zápase zvítězil tým Mamre Anglican s výsledkem 2:1.

Sportovní nadšenci a fanoušci se mohou těšit na příští ročník těchto školních šampionátů ve futsalu v Duralu, který slibuje další úžasné zápasy a výkony talentovaných mladých hráčů.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kdy se konalo Mistrovství škol ve futsalu oblasti Dural?
Mistrovství škol ve futsalu oblasti Dural se konalo v březnu tohoto roku.

2. Jaké kategorie hráčů se zúčastnily turnaje?
Turnaje se zúčastnily kategorie U10 chlapci a dívky, 13 chlapci a dívky, 14 chlapci a dívky, 16 chlapci a dívky a Open chlapci a dívky.

3. Které týmy zvítězily ve svých kategoriích?
V kategorii U10 chlapci zvítězil tým Mamre Blue, v kategorii U10 dívky zvítězil tým Mamre Anglican, v kategorii 13 chlapci zvítězil tým Mamre Red, ve stejné kategorii u dívek zvítězil tým Mamre Red, ve skupině 14 chlapci zvítězil tým Matraville Sports HS Green, ve stejné kategorii u dívek zvítězil tým Matraville Sports HS a v kategorii 16 chlapci zvítězil tým Matraville Sports HS Green, ve stejné kategorii u dívek zvítězil tým Matraville Sports HS Purple a ve skupině Open chlapci zvítězil tým Mamre Anglican Blue, v kategorii Open dívky zvítězil tým Mamre Anglican.

4. Jaké byly výsledky nejdůležitějších zápasů?
Vítězná skóre ve vybraných zápasech byla: 9:0 pro tým Mamre Blue (kategorie U10 chlapci), 1:0 pro tým Mamre Anglican (kategorie U10 dívky), 0:0 (po prodloužení, rozhodovány penalty) pro tým Mamre Red (kategorie 13 chlapci), 3:0 pro tým Mamre Red (kategorie 13 dívky), 6:2 pro tým Matraville Sports HS Green (skupina 14 chlapci), 2:1 pro tým Matraville Sports HS (skupina 14 dívky), 1:0 pro tým Matraville Sports HS Green (kategorie 16 chlapci), 0:0 (po prodloužení, rozhodována penalty) pro tým Matraville Sports HS Purple (kategorie 16 dívky), 1:0 pro tým Mamre Anglican Blue (skupina Open chlapci) a 2:1 pro tým Mamre Anglican (kategorie Open dívky).

5. Bude se Mistrovství škol ve futsalu v Duralu konat i příští rok?
Ano, sportovní nadšenci a fanoušci se mohou těšit na příští ročník těchto školních šampionátů ve futsalu v Duralu.

Důležité termíny:

1. Mistrovství škol ve futsalu – turnaj, který se koná mezi školami v oblasti Dural a je zaměřen na futsalové soutěže ve více kategoriích.

2. Dural Sport & Leisure Centre – sportovní a rekreační centrum v Duralu, kde se konaly Mistrovství škol ve futsalu.

3. Futsal – forma malého fotbalu, která se hraje v halách na menším hřišti s menším počtem hráčů.

4. U10, 13, 14, 16 a Open – označení kategorií podle věkových skupin hráčů.

Související odkazy:

1. Duralsportandleisurecentre.com – oficiální webová stránka centra, kde se konalo Mistrovství škol ve futsalu v Duralu.

2. Matravillesportshs.nsw.edu.au – webová stránka střední školy Matraville Sports HS, která se účastnila turnaje.

3. Mamre.nsw.edu.au – webová stránka školy Mamre, která byla úspěšná ve více kategoriích na Mistrovství škol ve futsalu.