V elektrických invalidních vozíčcích se odehrával živý a vzrušující turnaj Power Soccer na Bedfordském YMCA

O víkendu se na Bedfordském YMCA konal vzrušující turnaj Power Soccer, ve kterém soutěžilo celkem osm týmů. Hrací plochou byly bask

etařské hřiště a zúčastnili se ho hráči s postižením obsluhující elektrická vozítka. Tento turnaj měl za cíl upozornit na sport pro osoby se zdravotním postižením a ukázat, že i lidé s omezenou pohyblivostí mohou aktivně a soutěživě sportovat.

V následujícím FAQ najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se Power Soccer turnaje:

1. Co je Power Soccer?
Power Soccer, známý také jako elektrický fotbal, je sport pro osoby s tělesným postižením, který se hraje na elektricky poháněných vozítcích. Hraje se na běžné hřiště s rukama ohraničenou hřištěm, a cílem je dostat speciální míč do soupeřovy branky pouze pomocí vozítka.

2. Kdo se může zúčastnit Power Socceru?
Power Soccer je určený pro osoby s tělesným postižením, které jsou schopny ovládat elektrické vozítko. Hráči se dělí do kategorií podle úrovně postižení a soutěží v týmech.

3. Jaký je cíl Power Socceru?
Cílem Power Socceru je poskytnout příležitost lidem se zdravotním postižením zapojit se do aktivního a soutěživého sportu. Tím se nejen podporuje jejich fyzická kondice, ale také se zvyšuje povědomí o možnostech pro lidi s omezenou pohyblivostí.

4. Kolik týmů se zúčastnilo turnaje?
Na turnaji se soutěžilo osmi týmy, kteří se utkali ve vzrušujících a vyrovnaných zápasech. Všichni hráči se ve svých týmech snažili dosáhnout vítězství.

5. Kde se konal tento turnaj?
Turnaj Power Socceru se konal na Bedfordském YMCA, což je sportovní zařízení ve městě Bedford. YMCA poskytuje prostor a vybavení pro tuto soutěž a podporuje sportování osob se zdravotním postižením.

Pokud vás Power Soccer zajímá více, můžete se podívat na oficiální webové stránky soutěže YMCA Power Soccer na https://www.ymca.org.uk/power-soccer.