Rekordní úspěch Intellion Futsal League (IFL) třetí sezóny

Jakmile zazněl poslední hvizd v Chennai, vítěz Intellion Futsal League (IFL) třetí sezóny, Amazon a druzí na stupních vítězů TCS, byli slaveni za svůj výjimečný výkon a sportovní duch po celou dobu soutěže. Celkově se do soutěže zapojilo 54 týmů z různých IT/ITeS organizací, včetně Amazonu, TCS, Astrazeneky, Philipsu a dalších, což demonstrovalo širokou účast a zapojení profesionálů. S radostí oznamujeme celkový nárůst počtu účastnických týmů o 40 procent, a to z 50 týmů v roce 2023 na 70 týmů v roce 2024 (včetně Chennai a Gurugramu) pro IFL 3.0, což poukazuje na rostoucí popularitu a úspěch turnaje.

IFL3.0 s pevným přesvědčením v rovném přístupu k výhodám zdraví a blahobytu (pro přibližně 45 000 odhadovaný celkový počet klientů) je úspěšným způsobem, jak uplatnit zaměstnanci zaměřenou koncepci v centru Tata Realty.

Zahájení třetí sezóny ligy bylo označeno působivou inaugurací, které se zúčastnili hráči týmu Chennaiyin FC ISL. Mezi nimi se objevili významní fotbalisté, jako je Ryan Edwards, Ninthoinganba Meetei a Romario Jesuraj, jejichž přítomnost dodala události značný podnět. V očekávání bylo zaměřeno na Tanishu Guptu, známou freestylovou fotbalistku z Pune, jejíž inspirativní cesta rezonovala hluboce s publikem. Představení Gupty poutalo pozornost publika a ukázalo její výjimečný talent a působivý projev, zanechávající nezapomenutelný dojem.

K akci byl přidán pocit odpovědnosti, kdy byli kapitáni a členové týmů pozváni k účasti při skládání slibu udržitelnosti. Tím se zdůraznila odevzdanost ligy k environmentální péči a korporátní sociální odpovědnosti, které událost obohatily významným závazkem kolektivní odpovědnosti.

Vzrušení dosáhlo vrcholu s dvěma vzrušujícími exhibičními zápasy. V prvním zápase se fanoušci dočkali vzrušujícího souboje mezi týmy Chennaiyan FC a Amazon (vítězi roku 2023), který ukázal soutěživý duch a dovednosti obou týmů. Navíc mladší generace měla svůj okamžik ve světle reflektorů s Chennai Kaalpandhu League (CKL), společenskou iniciativou LatentView Analytics s výstavním zápasem pro děti, která podporuje lásku k tomuto sportu mezi mladými sportovci.

Senior viceprezident a vedoucí obchodu společnosti Tata Realty & Infrastructure Ltd. na jihu Indie, Deepak Porayath, vyjádřil svou upřímnou radost ze závratného úspěchu ligy a zdůraznil: „Futsalová liga Intellion se stala více než jen sportovní událostí; proměnila se v živoucí platformu, kde se kolegové nejen soutěží, ale také společně sbližují, sdílejí zkušenosti a budují pocit komunity. Je potěšující sledovat, jak tato liga podporuje nejen fyzickou aktivitu, ale také duševní blaho a kamarádství v naší pracovní rodině. Enthusiasmus a vášeň projevená všemi účastníky soutěže skutečně dokazují ducha jednoty a spolupráce, který definuje naši organizaci.“

Viceprezident a vedoucí leasingu a správy majetku společnosti Tata Realty & Infrastructure Ltd, Ritesh Sachdev, znovu potvrdil oddanost společnosti dodržování jejích hlavních firemních hodnot, když uvedl: „Intellion Futsal League je důkazem našeho závazku k vytváření harmonické rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem a poskytování možností našim nájemcům účastnit se činností, které přesahují hranice kanceláře. Jak zakončujeme další úspěšnou sezónu, dědictví IFL podtrhává naši snahu o prostředí, která umožňují podnikům, zaměstnancům, partnerům a komunitě prosperovat a pokračovat ve svém rozvoji. Řídíme se naší misí a snažíme se dodávat vyjímečné projekty, které upřednostňují inovace, kvalitu, udržitelnost a korporátní odpovědnost. Pod heslem důvěře, integrity a transparentnosti, které jsou spojeny se jménem TATA, se snažíme být spolehlivými partnery na dlouhodobý růst.“

Intellion Futsal League je symbolem jednoty a spolupráce, který spojuje podnikové profesionály kolem společného nadšení pro sport a wellness.

FAQ:

1. Kolik týmů se zapojilo do třetí sezóny Intellion Futsal League?
– Celkem se do soutěže zapojilo 54 týmů.

2. Kolik týmů se zapojí do soutěže IFL 3.0 v roce 2024?
– Do soutěže se zapojí celkem 70 týmů.

3. Kdo byl vítězem třetí sezóny ligy?
– Vítězem třetí sezóny byl tým Intellion Futsal League.

4. Které významné fotbalisty jsme mohli vidět během inaugurace třetí sezóny?
– Během inaugurace jsme mohli vidět fotbalisty jako Ryan Edwards, Ninthoinganba Meetei a Romario Jesuraj.

5. Která freestylová fotbalistka z Pune vystoupila během inaugurace?
– Během inaugurace vystoupila freestylová fotbalistka Tanisha Gupta.

6. Jakou hodnotu zdůrazňovala liga při skládání slibu udržitelnosti?
– Liga zdůrazňovala odevzdanost k environmentální péči a korporátní sociální odpovědnosti.

7. S jakými týmy se fanoušci mohli setkat v exhibičním zápase?
– Fanoušci se setkali s týmy Chennaiyan FC a Amazon.

8. Jakou platformou se Intellion Futsal League stala?
– Liga se stala živoucí platformou, kde se kolegové nejen soutěží, ale také společně sbližují, sdílejí zkušenosti a budují pocit komunity.

Related links:
Intellion
Chennaiyin FC