Nadějný začátek pro Western United ve hře NPL Victoria

Western United zažívá další hektický týden akce v rámci NPL Victoria, když se seniorské a juniorské akademie utkaly s týmy Northcote City a Melbourne Knights.

Zápas seniorského týmu Western United proti Northcote City skončil výhrou domácích 2:1. Branku za Western United vstřelil J. York v 82. minutě. Western United, který se snažil se vzpamatovat po porážce v úvodním zápase, měl těžký start, když domácí tým rychle vedl z penalty a následně si přidal i vlastní branku. Northcote přihrálo zápas do fyzického boje, který skončil s devíti hráči a sedmi žlutými kartami. Western United měl také vyřazeného hráče a čtyři žluté karty. Přestože Western United bojoval a snažil se srovnat skóre, na vítězství to nestačilo.

U23 VPL 1 tým Western United se utkal s Northcote City a tento zápas skončil remízou 3:3. Branky za Western United vstřelili H. Casci, A. Omer a A. Didulica. Western United se ujal vedení, než Northcote City otočilo skóre ve svůj prospěch. Anthony Didulica mohl připisovat svému týmu druhé vítězství, když brzy po poločase skóroval, ale v 78. minutě se prosadila Northcote a oba týmy si odnesly bod.

Juniorské akademie Western United měly také úspěšný víkend se třemi výhrami z čtyř zápasů. Týmy do 14 let, do 15 let a do 16 let si připsaly všechny tři vítězství, zatímco tým do 18 let utrpěl druhou porážku v řadě. Ve druhém poločase se tým do 14 let prosadil Benem Blewettem a Oscarem Veselinovským. Tým do 15 let se probudil v druhém poločase a za 20 minut vstřelil čtyři branky. Tým do 16 let neměl problémy s vstřelováním branek v prvním poločase, když Nahom Yohannes vstřelil čtyři branky. Matthew Di Lorenzo přispěl dalším gólem a několika asistencemi. Tým do 18 let sice vedl díky brance Lennyho Van Heera, ale nakonec odešel poražen s těsným výsledkem 2:1.

Ve futsalovém zápase Western United se opět jednalo o vítězství žen a porážky mužů a mládeže v rámci pátého kola soutěže. Ženy porazily FC Carlton Heart 5:2 díky hattricku Balqis Waljairin a brance Amandy Eorahy. Muži podlehli Altona Knights FC 4:5 a mládežový tým podlehl Carlton Heart FC 6:7.

Konečné výsledky Western United v futsalu:
Ženy: Western United 5-2 Carlton Heart FC
Muži: Western United 4-5 Altona Knights FC
Mládež: Western United 6-7 Carlton Heart FC

Junior Girls tým Calder United začal své sezóny v NPL vítězstvím nad Geelong Galaxy FC. Tým do 13 let utrpěl porážku 0:2, ale týmy do 15 let a do 17 let zvítězily. Achol Taban vstřelil tři branky pro tým do 15 let, zatímco tým do 17 let vyhrál 7:0, přičemž Olivia Lazarevska vstřelila hattrick a Lida Zomaya přidala dvě branky.

Konečné výsledky Calder United Junior Girls:
Do 13 let: Calder United 0-2 Geelong Galaxy FC
Do 15 let: Calder United 3-1 Geelong Galaxy FC
Do 17 let: Calder United 7-0 Geelong Galaxy FC

Často kladené dotazy (FAQ) na základě hlavních témat a informací prezentovaných v článku:

1. Jaký byl výsledek zápasu seniorského týmu Western United proti Northcote City?
Odpověď: Western United vyhrál zápas 2:1.

2. Kdo vstřelil branku za Western United ve vítězném zápase?
Odpověď: Branku za Western United vstřelil J. York v 82. minutě.

3. Jaký byl výsledek zápasu U23 týmu Western United proti Northcote City?
Odpověď: Zápas skončil remízou 3:3.

4. Kdo vstřelil branky za U23 tým Western United?
Odpověď: Branky za Western United vstřelili H. Casci, A. Omer a A. Didulica.

5. Jaké úspěchy měly juniorské akademie Western United tento víkend?
Odpověď: Týmy do 14 let, do 15 let a do 16 let získaly všechny vítězství, zatímco tým do 18 let utrpěl porážku.

6. Kdo se prosadil v juniorských týmech do 14 let?
Odpověď: Ben Blewett a Oscar Veselinovský se prosadili v druhém poločase.

7. Kolik branků vstřelil tým do 15 let během 20 minut?
Odpověď: Tým do 15 let vstřelil čtyři branky během 20 minut.