Zimní sportovní play-offy – Fotbal a basketbal začínají v úterý

Zde jsou informace o play-off zimních sportů, které začínají v úterý. Do play-off první divize fotbalu dívek postoupilo první nasazené Chico High, které se utká s čtvrtým Las Plumas na hřišti Chico High od 15:00. Chico High, které letos vyhrálo Eastern Athletic League, se ještě tento rok nesetkalo se šampionem Butte View League – týmem Thunderbirds.

Soupeřem druhého nasazeného týmu, Pleasant Valley, bude tým Shasta. Utkání se pravděpodobně odehraje v dvojzápase s chlapeckým týmem, který se také utká se Shastou. Pleasant Valley se ve dvou předchozích utkáních s Wolvy vítězně probojovalo do čtvrtého kola. První utkání skončilo výsledkem 4:0 a ve druhém utkání zvítězili 1:0, díky gólu od Juniorky Jenny Norberry.

Vítězové úterních utkání vstoupí do finále, které se uskuteční v sobotu na hřišti týmu s nejvyšším nasazením.

Ve druhé divizi fotbalu zmíněné čtyři týmy, Live Oak, University Prep, West Valley a Orland, dostaly volný los v prvním kole. Prvním utkáním bude zápas mezi Gridley a Lassen, druhé setkání bude mezi Central Valley a Paradise. Třetí setkání bude mezi Piercem a Corningem a čtvrtým zápasem bude utkání mezi Yrekou a Andersonem.

Ve třetí divizi fotbalu nemá první tým Winters v prvním kole povinnost a bude čkat na vítěze utkání Williams vs. Willows, které se odehraje v úterý. Další utkání budou mezi Maxwell a Colusa, a mezi Hamiltonem a Durhamem.

Play-off fotbalu chlapců začíná také v úterý. Systém play-off je velmi podobný play-off dívek. Favoritem je první nasazené tým, Pleasant Valley, který se opět utká se Shastou. Druhé utkání se odehraje mezi Chico a Thunderbirdy. Vítězové těchto utkání se utkají v sobotu v finále.

V druhé divizi fotbalu si volný los vybojovaly týmy University Prep, Gridley, Live Oak, Yreka a Orland. Tým Orland vybojoval volný los jako pátý nasazený tým v důsledku diskvalifikace týmu Pierce po potyčce v posledním utkání proti Willows.

V úterním utkání se utkají Anderson proti Lassenu, Central Valley proti Corningu a West Valley proti Oroville.

Ve třetí divizi fotbalu se zúčastní pouze šest týmů, protože týmy Willows a Los Molinos byly diskvalifikovány. První nasazený tým, Williams, získal volný los a čeká na vítěze utkání Colusa vs. Reading Christian. Dalším úterním utkáním bude utkání mezi Maxwell a Hamiltonem a Winters získal volný los čekajíc na dalšího soupeře.

FAQ

1. Které týmy postoupily do play-off první divize fotbalu dívek?
– První nasazené Chico High a čtvrté Las Plumas postoupily do play-off.

2. Kdy a kde se odehraje utkání mezi Chico High a Las Plumas?
– Utkání se odehraje na hřišti Chico High od 15:00.

3. Který tým vyhrál Eastern Athletic League?
– Tým Chico High vyhrál Eastern Athletic League.

4. Který tým se utká s druhým nasazeným týmem Pleasant Valley?
– Tým Shasta se utká s druhým nasazeným týmem Pleasant Valley.

5. Jaký byl výsledek prvního utkání mezi Pleasant Valley a Wolvy?
– První utkání skončilo výsledkem 4:0.

6. Kdo vstoupí do finále po úterních utkáních?
– Vítězové úterních utkání vstoupí do finále.

7. Kolik týmů dostalo volný los v prvním kole druhé divize fotbalu?
– Čtyři týmy, Live Oak, University Prep, West Valley a Orland, dostaly volný los v prvním kole.

8. Které týmy se utkají v utkání mezi Gridley a Lassen?
– Týmy Gridley a Lassen se utkají.

9. Které týmy se utkají v utkání mezi Maxwell a Colusa?
– Týmy Maxwell a Colusa se utkají.

10. Kdo je favoritem v play-off fotbalu chlapců?
– První nasazený tým Pleasant Valley je favoritem v play-off fotbalu chlapců.

Key Terms:
– Play-off: Play-off je systém vyřazovacích zápasů hraný na konci sezóny, ve kterém se týmy utkávají o postup do dalších fází soutěže.
– Nasazený tým: Nasazený tým je tým, který je zařazen na určité místo v turnaji nebo soutěži na základě svého umístění nebo výkonnosti.
– Volný los: Volný los je automatický postup do dalšího kola soutěže bez nutnosti hrát vyřazovací zápas v předchozím kole.

Suggested Related Links:
FIFA World Cup
NHL – Hokejová liga
NBA