Warren Central se připravuje na ostrý boj o fotbalový šampionát

V neděli odpoledne bylo jasno, že fotbalový tým ze střední školy Warren Central se bude muset vydat na cestu, aby bojoval o státní mistrovství. Dívčí tým hraje v Saltillo v 4 hodiny odpoledne a chlapecký tým se střetne s týmem z Center Hill ve 5 hodin. Oba zápasy jsou součástí semifinálového kola soutěže MHSAA Class 6A.

Podle pravidel Mississippi High School Activities Association jsou zápasy pořádány v regionech s nejnižším číslem, pokud jsou oba týmy stejně nasazené. Saltillo a Center Hill se staly šampiony Regionu 1-6A a Warren Central se stala šampionkou v Regionu 2-6A.

Další semifinále třídy 6A budou hrány mezi George County a Long Beach o titul šampiona Jižního státu u dívek a mezi Long Beach a George County o titul šampiona u chlapců.

Finále třídy 6A budou hrány v sobotu 17. února na škole Germantown High School v Gluckstadtu. Dívčí utkání je naplánováno na 4 hodiny odpoledne a chlapci se setkají ve hře ve 6 hodin.

Pro Warren Central dívčí tým je to pokus dostat se do finále státního šampionátu poprvé od doby, kdy Mississippi High School Activities Association zařadila dívčí fotbal mezi žákovské sporty na konci 90. let. Chlapci se naposledy dostali do finále v roce 1993.

Ernest Bowker je šéfredaktorem sportovní části novin The Vicksburg Post. Je členem sportovního týmu novin od roku 1998, což z něj činí jednoho z nejdéle působících novinářů v 140leté historii novin. Je rodákem z New Jersey a absolventem LSU. Během své kariéry získal více než 50 ocenění od Mississippi Press Association a Associated Press za svou práci v oblasti místního sportu ve Vicksburgu.

Časté otázky (FAQs) – Poznámky ke článku:

1. Kdy a kde se budou konat semifinálové zápasy fotbalové soutěže MHSAA Class 6A?
– Zápasy budou hrány v neděli odpoledne. Dívčí tým se utká v Saltillo ve 4 hodiny odpoledne a chlapecký tým se střetne s týmem z Center Hill ve 5 hodin.

2. Jak jsou zápasy rozděleny podle pravidel Mississippi High School Activities Association?
– Zápasy jsou rozděleny na základě regionu. Týmy Warren Central, Saltillo a Center Hill jsou součástí Regionu 1-6A, zatímco tým George County a Long Beach jsou součástí Regionu 2-6A.

3. Které týmy se dostaly do semifinále třídy 6A?
– V třídě 6A se dívčí tým George County utká s týmem Long Beach o titul šampiona Jižního státu, zatímco tým Long Beach se střetne s týmem George County o titul šampiona u chlapců.

4. Kdy a kde se bude konat finále třídy 6A?
– Finále třídy 6A se bude konat v sobotu 17. února na škole Germantown High School v Gluckstadtu. Dívčí utkání je naplánováno na 4 hodiny odpoledne a chlapci se setkají ve hře ve 6 hodin.

5. Jaká je historie účinkování týmů Warren Central v mistrovstvích?
– Warren Central dívčí tým se snaží dostat do finále státního šampionátu poprvé od doby, kdy Mississippi High School Activities Association zařadila dívčí fotbal mezi žákovské sporty na konci 90. let. Chlapci naposledy hráli ve finále v roce 1993.

Definice:
– MHSAA – Mississippi High School Activities Association – Organizace, která organizuje sportovní soutěže na středních školách v Mississippi.

S doporučenými odkazy se omlouvám, ale nemám schopnost ověřit aktuální adresy webových stránek.