Význam turnajů East Bay Athletic League

Je čas proslulého East Bay Athletic League (EBAL) a jejich turnaje ve sportovních disciplínách basketball a fotbal, které přinášejí vzrušující dění na přelomu roku.

Basketbalová utkání se budou konat od pondělí do čtvrtka a v sobotu, zatímco fotbalová utkání se odehrají v úterý, čtvrtek a sobotu.

Obě ligy používají žebříček typu stepladder, přičemž basketbal zahrnuje všech 10 týmů z EBAL a fotbalový žebříček zahrnuje šest týmů. Čím lépe si týmy vedly během pravidelné sezóny, tím více volných kol (byes) získají.

V basketbale začíná turnaj v pondělí večer. Na chlapecké straně Amador (9) hraje proti Californii (8) a Foothill (7) hostí Livermore (10).

V úterý bude vítěz zápasu Amador-Cal cestovat do Dublinu (5) a vítěz zápasu Foothill-Livermore bude hrát proti Monte Vistě (6).

Ve třetím kole ve středu večer se Dougherty Valley (4) utká se vítězem zápasu v Dublinu a San Ramon Valley (3) se střetne s vítězem zápasu v Monte Vistě.

Ve čtvrtek večer se budou konat semifinále, přičemž první nasazený De La Salle bude hostit vítěze zápasu v Dougherty Valley a druhý nasazený Granada se utká s vítězem zápasu v San Ramon Valley.

Po jednom dnu volna se střetnou vítězové semifinále ve finále šampionátu EBAL.

Na straně dívek začne hra v pondělí večer, kdy se Amador Valley (9) utká s Dougherty Valley (8) a Livermore (10) zahraje proti Granadě (7).

Ve druhém kole v úterý budou hrát vítěz zápasu Amador-Dougherty Valley proti Dublinu (5) a vítěz zápasu Granada-Livermore proti Foothill (6).

Ve středu večer se uskuteční čtvrtfinále, kdy Monte Vista (4) bude hostit vítěze zápasu v Dublinu a California (3) bude hostit vítěze zápasu Foothill.

Ve čtvrtek se budou hrát semifinále, přičemž první nasazený San Ramon Valley se utká s vítězem zápasu v Monte Vistě a Carondelet (2) přivítá vítěze zápasu Cal.

Po volné páteční noci se vítězky semifinále utkají ve finále playoff.

V chlapeckém fotbale se čtvrtý nasazený tým Granada utká s Dougherty Valley (5), zatímco Foothill (6) se utká s třetím nasazeným San Ramon Valley v úterý.

Vítěz zápasu Granada-Dougherty Valley se utká s prvním nasazeným De La Salle ve čtvrtek v jednom semifinále, zatímco vítěz zápasu Foothill-San Ramon Valley bude hrát proti druhému nasazenému Monte Vistě.

V sobotu se střetnou vítězové obou semifinále.

Na straně dívek se čtvrtý nasazený tým San Ramon Valley utká s Californií (5), zatímco Foothill (6) zahraje proti Carondeletu (3).

Vítěz zápasu California-San Ramon Valley se utká s prvním nasazeným Amador Valley ve čtvrtek v jednom semifinále. Ve druhém semifinále se vítěz zápasu Foothill-Carondelet utká s druhým nasazeným Monte Vistou.

Stejně jako u chlapců se vítězky obou semifinále střetnou v sobotu o titul.

Kromě těchto turnajů se koná také šampionát v zápasu NCS (North Coast Section) v Las Lomas High School v Walnut Creeku.

FAQ:

1. Kde a kdy se konají turnaje East Bay Athletic League (EBAL)?
Basketbalová utkání se budou konat od pondělí do čtvrtka a v sobotu. Fotbalová utkání se konají v úterý, čtvrtek a sobotu.

2. Jaký žebříček se používá ve sportech, které EBAL pořádá?
Obě ligy používají žebříček typu stepladder, přičemž basketbal zahrnuje všech 10 týmů a fotbalový žebříček zahrnuje šest týmů.

3. Jaká pravidla platí pro basketbalový turnaj?
Basketbalový turnaj začíná v pondělí večer. V prvním kole se utkají týmy Amador vs. California a Foothill vs. Livermore. Vítězové pokračují do dalších kol a postupují v závislosti na výsledcích.

4. Kdy se hrají semifinále a finále basketbalového turnaje?
Semifinále se konají ve čtvrtek večer a finále se hraje po volném dni.

5. Jaké jsou pravidla pro fotbalový turnaj?
Fotbalový turnaj začíná v úterý. V prvním kole se utkají týmy Granada vs. Dougherty Valley a Foothill vs. San Ramon Valley. Vítězové pokračují dále v turnaji.

6. Kdy se konají semifinále a finále fotbalového turnaje?
Semifinále se konají v sobotu, a finále se hraje po volném dni.

7. Koná se ještě nějaký jiný šampionát?
Ano, kromě těchto turnajů se koná také šampionát v zápasu NCS (North Coast Section) v Las Lomas High School v Walnut Creeku.

Odkazy:
EBAL Athletics
EBAL na MaxPreps