Vikings Girls Soccer Team Achieves Historic Victory

VICKSBURG, Mississippi (WLBT) – Tři dny zpátky dívčí fotbalový tým Warren Central nastoupil na hřiště do zápasu, o kterém neměli ani tušení, že se zapíše do historie Vikingů. Dívčí fotbalový tým nastoupil ke druhému kolu play-off proti Neshoba Central. Po hodině hry při nerozhodném skóre 1-1 se Vikingové dostali do vedení a v posledních 5 minutách zaznamenali 2 góly, které jim přinesly vítězství. Bylo to něco, co si na celý život pamatovali.

„Jako tým jsme prostě dospěli tak daleko a spojili jsme se během toho všeho. Takže vidět, že jsme dosáhli takového velkého úspěchu, bylo opravdu obrovské,” řekla druhák Brooke Steed.

„Náš tým má 25 dívek. Je to opravdu jako mít pořád 25 teenagerů jako své vlastní dcery, ale je tak uspokojivé vidět, jak je jejich tvrdá práce oceněna a jak se jim plní sny,” řekl hlavní trenér Jeremy Lawrence.

Toto vítězství nebylo jen průměrné vítězství. Toto bylo poprvé, co se dívčí fotbalový tým dostal do semifinále ve školní historii.

„Bylo naprosto elektrizující sledovat, jak se tyhle dívky vyvíjejí a jak pracují na svých cílech. Vidíme je úspěšně, vidíme je selhat a vidíme je dělat všechno, co je mezi tím. Takže když se všechny hvězdy srovnají, abychom se dostali tam, kam jsme chtěli, a vidíme je dosáhnout toho, na čem pracovaly, není opravdu lepšího pocitu,” uvedl asistent trenéra Dalton Culpepper.

„Plakal jsem, protože je to ještě nekončí, ale byly to slzy radosti,” řekla kapitánka seniorského ročníku Riley Martin.

I jeden trenér na lavičce, který sám kdysi týmu patřil, byl nadšený, že je vidí dosahovat tohoto cíle.

„Připojil jsem se k týmu v roce 2012, když jsem byl malým sedmým ročníkem. Teď jsem asistentem trenéra a dostáváme se až do třetího kola. Je opravdu úžasné je vidět, jak překonávají rekordy,” řekla asistentka trenéra Katelyn Morson.

Dívky ještě nevzdávají boj. Plánují zajít až do finále, ale vědí, že budou muset vytáhnout to nejlepší ze sebe. Na konci dne jsou však pyšné na to, že zanechaly svou stopu.

„Je to fakt divoké, že naše fotka půjde někam nahoru ve škole. Chodíme každý den školou a vidíme fotky ostatních lidí, ale teď ukazujeme, že to dokážeme taky,” řekla juniorská kapitánka Melissa Herrle.

Chcete více zpráv WLBT ve vaší e-mailové schránce? Klikněte zde pro přihlášení k odběru našeho newsletteru.

Zaznamenali jste pravopisnou nebo gramatickou chybu v našem příběhu? Prosím, klikněte sem a dejte nám vědět a uveďte hlavičku příběhu ve vašem e-mailu.

Copyright 2024 WLBT. Všechna práva vyhrazena.

Často kladené otázky (FAQ):
1. Jakého úspěchu dosáhl dívčí fotbalový tým Warren Central?
2. Jak vypadalo jejich vítězství ve druhém kole play-off?
3. Kolik hráček má tým Warren Central?
4. Jak cituje trenér úspěch týmu?
5. Bylo toto vítězství výjimečné? Proč?
6. Co uvedl asistent trenéra Dalton Culpepper?
7. Jak cituje kapitánka seniorského ročníku výsledek hry?
8. Jak se cítí asistentka trenéra Katelyn Morson vidět tým dosahovat úspěchů?
9. Jaké jsou cíle týmu do budoucna?
10. Co si hráčky myslí o tom, že jejich fotka půjde nahoru ve škole?

Definice:
1. Play-off – systém vyřazovacích zápasů, který rozhoduje o postupech a vítězích na konci sportovní sezóny.
2. Trenér – osoba, která řídí a trénuje sportovní tým.
3. Asistent trenéra – osoba, která pomáhá trenérovi při tréninku a řízení týmu.

Související odkazy:
1. wlbt.com – oficiální webové stránky WLBT, s dalšími zprávami a informacemi