Vacaville Dazzles with Dominant Performance in Girls Soccer Playoff

V sobotním večerním zápase prvního kola fotbalových playoff dívek ve Vacaville ukázala Tracy West High School velkou dávku ducha na lavičce a po celou dobu hlasitě povzbuzovala svůj tým. Vacaville naopak více rozvlnilo svou útočnou hrou.

Bulldogs v druhém poločasu vstřelily šest gólů a vyhrály první kolo playoff Sac-Joaquin Section Division II výsledkem 7:0. Vacaville se tak přesouvá na domácí půdu, kde se ve středu utká s týmem Bella Vista od 18:00 hodin.

“Když jsme se konečně dostali do naší hry, bylo to v pořádku,” řekla trenérka Bulldogs, Jenn Eggley. “Lavička West byla… veselá. Myslím tím, že křičela naplno po celý zápas a myslím si, že to naše dívky trochu vyvedlo z míry. Museli jsme se uzavřít a zablokovat všechny vnější faktory a soustředit se především na naší hru.”

Ve Vacaville vedli 1:0 v prvním poločase, když skórovala Mia Griego. Později vstřelila branku na začátku druhého poločasu a zvýšila na 2:0.

Brzy poté, co Griego vstřelila svůj druhý gól, přišla řada na Alicii Rawdon. Vstřelila za sebou dvě góly pro Bulldogs a dostala tak Vacaville do vedení 4:0 v polovině druhého poločasu.

“Mia a Alicia nám opravdu pomohly vstřelením svých gólů,” řekla Eggley. “Alicia byla pro nás po celý rok úžasná a její hra se hodně rozvíjí. Převzala roli kapitána, i když to není kapitánka. Její vedení bylo skvělé, zejména s nováčky v týmu.”

Vacaville přidalo ve druhém poločasu další tři góly. Katie Thomas skórovala a zvýšila na 5:0, poté Sophia Brenes vstřelila další branku z penalty. Sinead uzavřela skóring gólem v posledních minutách zápasu.

Takže, na ukazateli skóre bylo 7:0 pro Vacaville. Ale pohled na nadšené hráče západu naznačoval, že výsledek je právě opačný.

“Nevím, odkud to přišlo,” řekla Eggley s úsměvem. “Nikdy jsem něco takového neviděla. Potřásali jsme si po zápase rukou s jejich hráči a trenér přišel a řekl mi, že se omlouvá za jejich chování, ale byla to jejich poslední šance něco dokázat v této sezoně. Bylo to opravdu podivné. Ale dobře pro ně. Křičet, aby podpořili svůj tým, je dobré.”

“Ale jsem hrdá na svůj tým,” pokračovala Eggley. “Skvěle se snaží doladit a když jsme měli potíže v prvním poločase, stále si říkaly: ‘My to zvládneme.’ S nimi nebyly žádné pochybnosti a všechno bylo pozitivní.”

FAQ:

1. Jaké je skóre zápasu mezi Tracy West High School a Vacaville?
– Skóre zápasu je 7:0 pro Vacaville.

2. Kdo skóroval góly pro tým Vacaville?
– Mia Griego, Alicia Rawdon, Katie Thomas, Sophia Brenes a Sinead skórovali góly pro tým Vacaville.

3. Kdo je trenérka týmu Bulldogs?
– Trenérkou týmu Bulldogs je Jenn Eggley.

4. Kdo bude dalším soupeřem týmu Vacaville?
– Dalším soupeřem týmu Vacaville bude tým Bella Vista.

5. Jak byla atmosféra na zápase podle trenérky Jenn Eggley?
– Trenérka Jenn Eggley popsala atmosféru na zápase jako veselou a hlasitou, přičemž lavička týmu West High School povzbuzovala svůj tým.

6. Jaké faktory musel tým Vacaville zablokovat a soustředit se na vlastní hru?
– Tým Vacaville musel zablokovat všechny vnější faktory a soustředit se především na vlastní hru.

7. Kdo byl pro tým Vacaville nejlepší hráčkou?
– Alicia Rawdon byla pro tým Vacaville výraznou hráčkou, která vstřelila dva góly a převzala roli kapitána.

Definitions:

– Playoff – play-off
– Dívky – girls
– Velká dávka ducha – a great amount of spirit
– Hlavíte povzbuzovala – loudly cheered
– Rozvlnilo – stirred up
– Útočnou hrou – offensive play
– Gól – goal
– Branka – net
– Trenérka – coach
– Lavička – bench
– Vstřelit gól – score a goal
– Skórovala – scored
– Hru – game
– Druhý poločas – second half
– Tým – team

Suggested related links:

Vacaville Unified School District

Sacramento County Office of Education