Úvodní kolo čtvrtfinále chlapeckého fotbalu SGV Varsity a skóre

Výsledky čtvrtfinále v Divizi 5:
Arcadia 1, Northwood 0
Apaches (10-8-3), kteří se umístili na čtvrtém místě v Pacific League a postoupili díky výhře v uplynulých dvou kolech o jeden gól, to v čtvrtfinále opět zvládli a postoupili do semifinále v pátek po výhře bez obdrženého gólu nad třetím nasazeným týmem.
Jaden Harriman skóroval v 11. minutě a obrana Apaches zbytek utkání zvládla. Northwood měl v posledních dvou minutách možnost vstřelit gól, ale z toho k našemu zklamání nic nevytěžil. Arcadia se v pátek utká s týmem Wilson.

Wilson 1, Cathedral City 1, Wilson postoupil v penaltovém rozstřelu 4-2
Po nerozhodném stavu 0-0 po incidentu a dvou prodlouženích porazili Wildcats Culver City v penaltovém rozstřelu.
Roggadi Vega vstřelil vítězný gól v penaltovém rozstřelu, což vyvolalo velkou oslavu. Adrian Valenzuela provedl v penaltovém rozstřelu dvě důležité zákroky. Wilson bude ve čtvrtfinále hostit Arcadii.

Výsledky ve druhém kole Divize 7:
Covina 6, Webb 0
První nasazení Colts dominovali již podruhé v play-off, a to s dvěma góly Kevina Velazqueze a jedním gólem od Jadena Pereze, Chrisa Blakea, Jossa Irahety a Ezriho Cordera.
Colts porazili ve druhém kole také St. Monica Prep 5-0, takže mají skóre 11-0 pro čtvrfinále ve čtvrtek. Covina v něm bude hrát proti Milken Community, které postoupilo po výhře 3-1 nad Santa Rosa Academy.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Jaké jsou výsledky čtvrtfinále v Divizi 5?
Arcadia porazila Northwood s výsledkem 1-0 a postoupila do semifinále. Wilson zvítězil nad Cathedral City po penaltách s výsledkem 4-2.

2. Kdo skóroval pro tým Apaches v utkání proti Northwood?
Jaden Harriman skóroval v 11. minutě pro tým Apaches.

3. Jaký tým postoupil do semifinále ve čtvrtfinále Divize 5?
Tým Arcadia postoupil do semifinále a bude se utkávat s týmem Wilson.

4. Jaké jsou výsledky ve druhém kole Divize 7?
Tým Covina porazil Webb s výsledkem 6-0. Covina také porazila St. Monica Prep s výsledkem 5-0.

5. Koho bude Covina hrát ve čtvrtfinále?
Covina se ve čtvrtfinále utká s týmem Milken Community.

6. Jaké jsou výsledky zápasů ze včerejška?
V Divizi 3 vyhrál tým Animo Leadership nad Ganesha s výsledkem 5-0.
V Divizi 5 se tým Arcadia vítězně utkal s týmem Northwood s výsledkem 1-0 a tým Wilson postoupil po penaltách proti týmu Culver City.
V Divizi 6 vyhrál tým Maranatha nad Kaiser s výsledkem 4-2.
V Divizi 7 vyhrál tým Edgewood nad Temecula Prep s výsledkem 2-1 a tým Heritage porazil tým Azusa s výsledkem 1-0.

Definice klíčových termínů nebo žargonu:

– Divize 5: Označuje jednu z divizí v rámci soutěže.
– Pacific League: Fotbalová liga, ve které tým Apaches získal čtvrté místo.
– Semifinále: Kolo soutěže, které následuje po čtvrtfinále a před finále, ve kterém se utkají nejúspěšnější týmy.
– Nasazený tým: Tým, který byl předem vybrán nebo přiznán jako favorit či úspěšný.
– Penaltový rozstřel: Speciální část utkání, která následuje po nerozhodném stavu po prodlouženích. Hráči se střídají ve střelbě penalt na brankáře soupeře.
– Skóre: Počet gólů dosažených týmem v průběhu soutěže nebo konkrétního zápasu.