Undefeated Teams Dominate District Soccer Action in Austin Area

V okolí Austinu pokračuje oblastní fotbalová akce pro místní školy UIL a TAPPS, kde mnoho týmů stále zůstává neporaženo. Ze sobotních výsledků se dovídáme, že Bowie porazilo Westlake 1:0 díky gólu Rowena Wellse po přihrávce Griffina Crawleyho a úspěšnému výkonu brankáře Blaze Hatchetta. Dripping Springs zdolalo Del Valle 4:2 díky dvěma gólům Joeyho Svobody, dvěma asistencím Parkera Johnsona a brankám Logana Krahama a Trenta Trottera. Vandegrift triumfoval nad Cedar Ridge 4:0 díky dvěma gólům Emmy Arandy, dvěma asistencím Jamese Hehmana a čistému kontu Charlieho Reeda. Stony Point porazilo Westwood 1:0 díky gólu Karla Jeremia Theagenea a bezchybnému výkonu brankářské dvojice Daniela Sawyera a Andrewa Lopeze. Weiss zvítězilo nad Copperas Cove 8:0 díky hattricku Sajjada Ahmada a gólu Dylana Bergvalla, který také přispěl asistencí. Vista Ridge remizovalo s Manor 2:2 po gólu a asistenci Arthura Santose a gólu Acee Stephense. Connally porazilo Bastrop 4:1 díky dvěma gólům Joshua Montera, dvěma asistencím Lawrence Doea a brankám Aarona Olaldeho a Shehrama Hayatullaha. East View překonalo Pflugerville 3:1 po gólech Eymarda Diaze, Damiana Cantua a Juliana Barigy. Northeast vyhrálo nad Eastside 6:3 s brankami Augustine Bitomwy, Rogera Amadora, Jasona Moraless, José Juareze a Evana Vasqueze. LASA přebilo McCallum 2:1 po dvou gólech Yohannese Heinemana, které připravili Graham Gilbert a Alec Marintzer. Glenn porazil Leander 2:1 díky gólům Vince Rodrigueze a Sawyera Homeca. Rouse zdolalo Lockhart 4:1 díky gólu a dvěma asistencím Nathana Shawa a gólům Sebastiana Grande Florese a Josepha Reyese.

Dívčí týmy také nezaostávají. Tým Leander je nejlepším střídajícím místním dívčím týmem s 59 vstřelenými góly, následovaný Giddings s 58, Burnet s 54, Rouse s 53 a McCallum s 51 góly. Tři týmy UIL vyhrály alespoň pět zápasů v řadě: Round Rock, Cedar Park a East View. Dalších šest týmů vyhrálo čtyři zápasy v řadě: Weiss, Westwood, Giddings, Georgetown, Marble Falls a Hendrickson.

Postupujíc k dívčím zápasům z víkendu, Lake Travis porazilo Austin High 2:1 díky atletickému gólu Breckyna Ferrella a úžasné asistenci Amelie Clarkové. Cedar Park porazil Hays 4:0 s gólem a asistencí Vienny Tranové a góly Meredith Klotz, Gray Galant a Lanie Hall. Westwood porazil Stony Point 2:0 s dvěma asistencemi Mie Wiele, jednou pro Kylie Denton a druhou pro Kaelu Coughlin. Round Rock porazil McNeil 3:0 s dvěma góly Grace El Dir a dalším gólem Alexise Montgomery. Georgetown porazil Elgin 6:1 díky třem gólům Libby Bensonové a dalším gólům Emie Bensonové, Finley Newel a Amy Fangmanové. Vandegrift porazil Cedar Ridge 1:0 díky brance Aly Arsenaultové a dalšímu výbornému výkonu brankářky Kyry Jonesové, která zachytila i penaltu.

V dívčím fotbale se také daří Ann Richards, který porazil Crockett 5:0 s třemi góly Becky Madridové a jedním gólem od Mie Kimmele a Skylar Moren.

FAQ:

1. Kdo vyhrál fotbalový zápas mezi týmy Bowie a Westlake?
– Tým Bowie vyhrál zápas proti Westlake 1:0.

2. Kdo byli střelci gólů v zápase mezi Dripping Springs a Del Valle?
– Joey Svoboda dal dva góly pro tým Dripping Springs.

3. Kdo byl nejlepším střelcem v dívčím týmu Leander?
– Leander měl nejlepší střelce mezi dívčími týmy s 59 góly.

4. Které týmy vyhrály alespoň pět zápasů v řadě?
– Týmy Round Rock, Cedar Park a East View vyhrály alespoň pět zápasů v řadě.

5. Jaké byly výsledky dívčích zápasů týmu Lake Travis a Austin High?
– Lake Travis porazil Austin High 2:1.

Definitions:

– UIL: University Interscholastic League, regionální organizace veřejných škol v Texasu, která organizuje soutěže v mnoha sportech, včetně fotbalu.
– TAPPS: Texas Association of Private and Parochial Schools, organizace soukromých a církevních škol v Texasu, která uspořádává soutěže ve sportech, včetně fotbalu.
– Gól: Bod dosažený vstřelením míče do soupeřovy branky.
– Asistence: Předložení míče spoluhráči, který poté vstřelí gól.
– Brankář: Hráč bránící branku a snažící se zabránit soupeřům vstřelit gól.
– Čisté konto: Výkon brankáře, který nedostal žádný gól během zápasu.
– Remíza: Výsledek zápasu, kdy si oba týmy vstřelí stejný počet gólů.

Suggested related links:

1. Link name: Vandegrift Athletics
2. Link name: Round Rock ISD
3. Link name: Cedar Park, Texas
4. Link name: East View High School
5. Link name: Leander ISD