Těžké váhy dívčího fotbalu ovládají play-off

Bartram Trail, Creeksie, Ponte Vedra a Nease zaznamenaly v úterních večerních zápasech vítězství a úspěšně vstoupily na cestu play-off. Týmy, které se pravidelně objevovaly v Super 6 během celé sezóny, se mohou těšit na další kolo.

Bartram Trail si poradil s Lake Brantley ve čtvrtfinále regionu 1-7A, když vstřelil tři góly ve druhém poločase. Carolyn Johnson otevřela skóre po 29 minutách hry a ve druhém poločase se do sítě trefili Ali Fletcher, Delaney McLean a Kennedy Pidcock. Medvědi, kteří jsou obhájci titulu, budou ve čtvrtfinále hostit tým Hagerty v pátek. V téže části soutěže 1-7A zvítězila Creekside nad Winter Park 4-1. Rytíři se také mohou těšit na páteční domácí zápas s Lake Mary, který zatím nezná porážku.

V soutěži 1-6A si společnost Ponte Vedra polepšila a přehrála stávajícího šampiona Gulf Breeze 2-0 v masivním souboji. V tom samém regionu Nease na své cestě na cizím hřišti porazilo Navarre 2-1.

Týmy ve třídách 2A až 4A zahájily play-off minulý týden.

Region 1-7A
(4) Hagerty (14-0-3) vs. (1) Bartram Trail (15-4-1)
(3) Lake Mary (15-0-4) vs. (2) Creekside (12-1-2)

Region 1-6A
(4) Chiles (12-4-3) vs. (1) Ponte Vedra (18-1-1)
(6) Nease (12-3-3) vs. (2) Niceville (15-2-4)

Region 1-5A
(3) Clay (13-2-1) vs. (2) Beachside (11-5-2)

Často kladené otázky:

1. Které týmy vstoupily úspěšně na cestu play-off v úterních večerních zápasech?
Bartram Trail, Creekside, Ponte Vedra a Nease zaznamenaly v úterních večerních zápasech vítězství a úspěšně vstoupily na cestu play-off.

2. Jaké výsledky byly ve čtvrtfinále regionu 1-7A?
Bartram Trail porazil Lake Brantley 4-0, Hagerty porazil Atlantic Coast 2-1 a Creekside porazil Winter Park 4-1.

3. Kdo vstřelil góly pro tým Bartram Trail ve čtvrtfinále regionu 1-7A?
Carolyn Johnson otevřela skóre po 29 minutách hry a ve druhém poločase se do sítě trefili Ali Fletcher, Delaney McLean a Kennedy Pidcock.

4. S kým se utká Bartram Trail ve čtvrtfinále?
Bartram Trail bude ve čtvrtfinále hostit tým Hagerty.

5. Kdo vstřelil góly pro tým Creekside ve čtvrtfinále regionu 1-7A?
Podrobnosti o střelcích gólů pro tým Creekside nejsou uvedeny.

6. Jakou výhru zaznamenal tým Ponte Vedra v regionu 1-6A?
Tým Ponte Vedra porazil šampiona Gulf Breeze 2-0.

7. Jaké výsledky byly ve čtvrtfinále regionu 1-6A?
Ponte Vedra porazilo Gulf Breeze 2-0 a Nease porazilo Navarre 2-1.

8. Kdo se střetne v semifinále regionálního play-off v regionu 1-7A?
Hagerty se utká s Bartram Trail a Lake Mary se utká s Creekside.

9. Kdo se střetne v semifinále regionálního play-off v regionu 1-6A?
Chiles se utká s Ponte Vedra a Nease se utká s Niceville.

Definice klíčových pojmů:
– Play-off: Postupové zápasy, které určují vítěze v dané soutěži.
– Region 1-7A: Jedna z oblastí, ve kterých se kluby utkávají v play-off ve třídě 7A.