Talking Tactics Podcast: Analýza předsezóny a nových hráčů

Podcast Talking Tactics se vrací pro rok 2024! Trenér Gough a Justin Hoyte hovoří o předsezóně tohoto roku. Co bychom měli vyvodit z výsledků a sestav? Jak jsou noví hráči začleňováni do týmu?

Kromě toho diskutují o tom, jaké to je sledovat, jak bývalí hráči odchází, a mnoho dalšího!

Sledujte trenéra
Na Twitteru @FCCincyTacTalk
Na Threads @FCCincyTacTalk
Na Instagramu @FCCincyTacTalk

Podpořte Talking Tactics a CST!
Chcete pomoci podcastu Talking Tactics růst? Zanechte hodnocení a recenzi! Chcete podpořit Cincinnati Soccer Talk? Staňte se dnes příznivcem!

Přihlásit se k odběru Cincinnati Soccer Talk
Nezapomeňte, že si můžete stáhnout a přihlásit se k odběru Cincinnati Soccer Talk na iTunes! Podcast nyní najdete také na aplikaci Stitcher Smart Radio. Jsme také k dispozici v obchodě Google Play a NYNÍ NA SPOTIFY!

Jak vždy, rádi bychom získali zpětnou vazbu k našemu podcastu! Můžete nám poslat e-mail na adresu [email protected]. Rádi bychom vás také pozvali, abyste se připojili na naši Facebookovou stránku! Mějte nás rádi na Facebook.com/CincinnatiSoccerTalk.

RSS kanál podcastu je https://fcctactalk.libsyn.com/rss

FAQ:

1. Co je to podcast Talking Tactics?
Podcast Talking Tactics je rozhovorový pořad, ve kterém trenér Gough a Justin Hoyte diskutují o fotbalových tématech, včetně předsezónního hodnocení, výsledků a sestav, začleňování nových hráčů do týmu a dalších otázkách.

2. Kde mohu sledovat trenéra na sociálních médiích?
Můžete sledovat trenéra na Twitteru (@FCCincyTacTalk), na Threads (@FCCincyTacTalk) a na Instagramu (@FCCincyTacTalk).

3. Jak mohu podpořit Talking Tactics a CST?
Chcete-li pomoci podcastu Talking Tactics růst, můžete zanechat hodnocení a recenzi. Chcete-li podpořit Cincinnati Soccer Talk, můžete se stát příznivcem.

4. Kde se mohu přihlásit k odběru Cincinnati Soccer Talk?
Můžete si stáhnout a přihlásit se k odběru Cincinnati Soccer Talk na iTunes. Podcast je také dostupný na aplikaci Stitcher Smart Radio, v obchodě Google Play a nyní i na Spotify.

5. Jak mohu poskytnout zpětnou vazbu na podcast?
Pokud máte zpětnou vazbu k podcastu, můžete nám poslat e-mail na adresu [email protected] nebo se připojit na naši Facebookovou stránku.

Definice:
– Podcast: Audio nebo video obsah, který je distribuován online a který můžete poslouchat nebo sledovat na vašem zařízení kdykoli podle vašeho uvážení.
– Presezóna: Období před zahájením ligové sezóny, kdy se týmy připravují prostřednictvím tréninků a přátelských zápasů.

Suggested related links:
Cincinnati Soccer Talk
Talking Tactics na Twitteru
Talking Tactics na Instagramu