St. Johns Country Day: dominační výkon pokračuje

Spartani jdou popáté do finále Florida High School Athletic Association ve fotbale dívek, poté co ve finále Regionu 1-2A porazili Christova církev 4:0. Díky 13. výhře v řadě budou hrát na Lake Myrtle Sports Complex v Auburndale, kde se v úterý utkají proti soupeři, který bude určen na základě hodnocení FHSAA. St. Johns (15-2-5), který měl nejtěžší program zápasů v sezóně ve státě, už je jistým držitelem 1. místa.

Přestože Christova církev (10-6-1) nedovolila St. Johns získat vítězství na rozdíl gólu, jak tomu bylo ve finále distriktu dříve tento měsíc, dvě branky od Sydney Schmidt přinesly Spartanským brzkou kontrolu. Camila Adame a Cece Nowicki připojily další góly a St. Johns prodloužil svou výherní šňůru na osm zápasů.

Schmidt, která byla pozvána do ženského národního týmu U-16 Spojených států, skórovala v každém zápase tohoto roku.

Spartani, 14-krát mistři Florida, neztratili v regionálním zápase od roku 2011, když podlehli Winter Park Trinity Prep.

REGION 1-4A
Stanton se nepovedlo zopakovat loňský úspěch v Panhandle a podlehli 2:4 prvnímu nasazenému South Walton. South Walton se třemi brankami v první půli odolal zpětnému útoku Blue Devils, kteří sezónu ukončili s bilancí 14-6-2.

REGION 1-3A
Episcopal do finále o postup přišlo o pouhé dvě a půl minuty. Faith Hardy vstřelila svoji druhou branku ve 78. minutě a P.K. Yonge srdceryvně vyřadil Eagles 2:1 v Gainesville. Blue Wave (16-3-3) postoupil poprvé v historii do finále.

P.K. Yonge vedl po gólu Hardye, než Kynsley Young vyrovnal pro Episcopal.

Často kladené dotazy (FAQ):
1. Jaké místo obsadily Spartani ve finále Regionu 1-2A?
Spartani ve finále Regionu 1-2A obsadili první místo.

2. Kolik výher v řadě dosáhli Spartani?
Spartani dosáhli 13 výher v řadě.

3. Kde se bude hrát finále Florida High School Athletic Association ve fotbale dívek?
Finále se bude hrát na Lake Myrtle Sports Complex v Auburndale.

4. Jaký soupeř čeká Spartany ve finále?
Soupeř Spartanských bude určen na základě hodnocení FHSAA.

5. Jaké je vítězství finále distriktu Christova církev vs. Spartani?
Christova církev nedovolila Spartanským zvítězit na rozdíl gólu.

6. Kdo vstřelil dvě branky pro Spartany v finále Regionu 1-2A?
Dvě branky pro Spartany vstřelila Sydney Schmidt.

7. Kolik zápasů v řadě vyhráli Spartani?
Spartani prodloužili svou výherní šňůru na osm zápasů.

8. Jak dlouho neprohráli Spartani v regionálním zápase?
Spartani neprohráli v regionálním zápase od roku 2011.

9. Kdo se podařilo postoupit do finále Regionu 1-4A?
Do finále Regionu 1-4A postoupil tým South Walton.

10. Kdo vstřelil vítězný gól pro tým P.K. Yonge ve finále Regionu 1-3A?
Faith Hardy vstřelila vítězný gól pro tým P.K. Yonge ve finále Regionu 1-3A.

Klíčové termíny:
– Florida High School Athletic Association (FHSAA): Asociace floridských středoškolských atletických soutěží.
– Lake Myrtle Sports Complex: Sportovní komplex Lake Myrtle.
– Auburndale: Město v Floridě.
– distrikt: Část rozdělení soutěže.
– Panhandle: Oblast nejzápadnější Floridy.
– Episcopal: Název školy nebo týmu.
– P.K. Yonge: Název školy nebo týmu.