Sporting KC má malou pravděpodobnost podepsání hráče s prioritním postavením

Sporting KC, profesionální fotbalový tým z Kansas City, se připravuje na začátek sezóny Major League Soccer v roce 2024. Zatímco jiné týmy naposledy před startem sezóny provádějí změny ve svých roštech, Sporting KC se nachází ve zvláštní situaci. Hlavní trenér Peter Vermes prohlásil, že je “velmi nepravděpodobné”, že tým podepíše hráče s prioritním postavením před prvním zápasem proti Houston Dynamo dne 24. února.

Sporting KC má jen dvě volná místa v týmu, pokud nedojde k výměně hráčů, přestupu nebo vyplacení smlouvy. Možnost přijímání nových hráčů však bude stále otevřená do uzavření primárního přestupového okna 23. dubna nebo během sekundárního okna (18. července – 14. srpna).

I když se rozpočet týmu může v průběhu sezóny změnit a doufáme, že bude podepsán hráč s prioritním postavením, je zajímavé se podívat na smlouvy hráčů před začátkem sezóny. Neznáme nové rozhodnutí hráčů v týmu, ale existují někteří hráči, kteří by mohli mít s týmem svou poslední sezónu. Tento fakt způsobuje určité napětí ohledně budoucnosti týmu.

Seznam hráčů, jejichž smlouva vyprší po roce 2024, zahrnuje Johnnyho Russella, Tima Meliu, Andreua Fontase, Remiho Waltera a Jakea Davise. Smlouvy těchto hráčů mohou vypršet, což může znamenat odchod důležitých hráčů týmu.

Další hráči mají smlouvu na rok 2024 s opcí na prodloužení na rok 2025. Mezi ně patří Erik Thommy, Willy Agada, Logan Ndenbe, Kayden Pierre, Robert Voloder, Marinos Tzionis, Robert Castellanos, Memo Rodriguez a Ozzie Cisneros. Tito hráči mají před sebou další sezónu na dokázání své hodnoty pro tým.

Danny Flores, Chris Rindov, Stephen Afrifa a Zorhan Bassong mají smlouvu na tento rok a možnost prodloužení na roky 2025 a 2026. Od těchto hráčů se očekává jejich potenciál a jejich přínos pro tým.

Někteří hráči jsou v týmu zajištěni až do roku 2025 s opcí na prodloužení na rok 2026. Tato skupina zahrnuje Nemanju Radoju, Tima Leibolda, Dannyho Rosera, Felipa Hernandeze, Khirye Sheltona a Johna Pulskampa. Tito hráči zastávají důležité pozice ve Startovní sestavě a pravděpodobně zůstanou v týmu po další 2 nebo 3 sezóny.

Daniel Salloi a Alan Pulido jsou hráči s dlouhodobou smlouvou a zajištěným místem v týmu až do roku 2026. Za další sezónu mají možnost prodloužení smlouvy.

Alenis Vargas, 20letý hráč, má smlouvu na dlouhodobém základě až do roku 2026 s možností prodloužení na rok 2027. To může být důkazem, že se očekává jeho budoucí rozvoj nebo tato smlouva slouží jako záruka před možným dalším prodejem hráče.

Tým také v současné době zaujímá několik mezinárodních hráčů. V závislosti na dodržování pravidel počtu zahraničních hráčů, které stanovuje liga, se mohou mezinárodní místa ve týmu změnit.

Časté dotazy (FAQ) založené na hlavních tématech a informacích představených v článku:

1. Jaké změny plánuje Sporting KC před začátkem sezóny Major League Soccer v roce 2024?
2. Jaký je počet volných míst v týmu Sporting KC pro nové hráče?
3. Do kdy je otevřená možnost přijímání nových hráčů?
4. Kteří hráči mají smlouvu vypršející po roce 2024 a mohou odejít?
5. Kteří hráči mají smlouvu na rok 2024 s opcí na prodloužení na rok 2025?
6. Kteří hráči mají smlouvu na tento rok a možnost prodloužení na roky 2025 a 2026?
7. Kteří hráči mají smlouvu zajištěnou až do roku 2025 s opcí na prodloužení na rok 2026?
8. Kteří hráči mají zajištěné místo v týmu až do roku 2026?
9. Jak dlouho mají smlouvu Daniel Salloi a Alan Pulido?
10. Jak dlouho má Alenis Vargas smlouvu a s možností prodloužení?

Definice klíčových pojmů:
– Major League Soccer: nejvyšší fotbalová liga v USA a Kanadě
– Primární přestupové okno: období, během kterého mohou kluby uzavírat smlouvy se hráči, které přecházejí z jiných týmů, nejčastěji v létě
– Sekundární přestupové okno: další období, během kterého mohou kluby uzavírat smlouvy se hráči, nejčastěji v zimě

Navrhované související odkazy na hlavní doménu (ne podstránky):
sportingkc.com – Oficiální webová stránka týmu Sporting KC