Roma vs. Cagliari: Klíčový střet v italské Serie A

AS Roma přivítá Cagliari v důležitém střetu italské Serie A v pondělí. Roma vstoupí do tohoto zápasu plná sebedůvěry poté, co vyhrála dva zápasy za sebou, včetně vítězství 2:1 venku proti Salernitaně dne 29. ledna. Cagliari se zatím nachází v pásmu sestupu v italské ligové tabulce poté, co vyhrála jen jeden ze svých posledních sedmi zápasů. Zápas začíná ve 20:45 na stadionu Stadio Olimpico. Nejnovější kurzy Roma vs. Cagliari ukazují, že Roma je favoritem s kurzem -220 (návratnost 100$ při sázce 220$) na vítězství v základní hrací době, zatímco Cagliari je outsider s kurzem +600. Remíza je odhadována s kurzem +320 a předpokládá se, že celkový počet vstřelených gólů bude 2,5. Zápas bude živě přenášen na platformě Paramount+ s jejich předplatným Premium, které můžete první týden vyzkoušet zdarma. Paramount+ je jediné místo, kde můžete sledovat každou minutu každého zápasu Serie A v této sezóně. Předplatné vám také dává přístup k jiným sportovním obsahům, včetně Ligy mistrů UEFA a Evropské ligy, NWSL a NFL na CBS, a mnoha filmům a pořadům.

Jak sledovat Roma vs. Cagliari

Datum: pondělí, 5. února
Čas: 20:45 hodin
Živý přenos: Paramount+ (vyzkoušejte sedm dní zdarma)

Získejte hluboký přehled o fotbale denně

Síť CBS Sports Golazo vám přináší kompletní pokrytí nejpopulárnější hry na světě. Podívejte se nyní na CBSSports.com, aplikaci CBS Sports pro připojené TV, mobilní aplikaci CBS Sports, Pluto TV nebo Paramount+.

Tipy pro utkání Cagliari vs. Roma

Před tím, než se podíváte na pondělní zápas, musíte vidět tipy na italskou Serii A od sázkového experta Brandta Suttona. Sutton, bývalý fotbalový hráč na vysokoškolské úrovni, je hlavním fotbalovým redaktorem SportsLine již více než pět let. Sleduje fotbal dlouho a do svých rozhodnutí zahrnuje taktiku trenérů, očekávané sestavy a minulé výkony, aby se rozhodl co nejlépe. Pro zápas Roma vs. Cagliari Sutton předpovídá, že bude dosaženo více než 2,5 gólu za sázku s kursem -120. Roma v této sezóně v Serie A vstřelila 36 gólů, což je sdílené páté místo. Roma má účinnou dvojici Paulo Dybala a Romelu Lukaku. Lukaku vstřelil devět gólů ve 19 zápasech v Serie A, zatímco Dybala nasbíral šest gólů a šest asistencí. Cagliari naopak obdržela 38 gólů, což je čtvrtá nejvyšší hodnota ligy. Cagliari bylo také zapojeno do gólově bohatých zápasů v posledních týdnech, když ve Serie A padlo více než 2,5 gólu v pěti z osmi zápasů.

Jak sledovat italskou Seriu A na Paramount+

Nyní, když víte, jaké jsou tipy, připravte se na sledování italské Serie A. Navštivte Paramount+ hned teď a uvidíte italskou Serii A, živá přenosy vašich místních sportovních událostí od CBS, některé z nejlepších fotbalových zápasů světa a mnoho dalšího. Nezapomeňte, že můžete nyní vyzkoušet Paramount+ zdarma po dobu prvního týdne. Můžete také sledovat kompletní pokrytí fotbalu na síti CBS Sports Golazo.

1. Kdy probíhá zápas mezi AS Romou a Cagliari?

Zápas se koná v pondělí 5. února v 20:45 hodin.

2. Jaký je kurz na výhru AS Romy ve základní hrací době?

Kurz na výhru AS Romy je -220, což znamená, že výhra AS Romy se vrací 100 $ při sázce 220 $.

3. Jak sledovat zápas AS Roma vs. Cagliari?

Zápas bude živě přenášen na platformě Paramount+. Můžete si předplatit jejich předplatné Premium, které můžete první týden vyzkoušet zdarma.

4. Kterým kurzem je odhadována remíza?

Remíza je odhadována s kurzem +320.

5. Jak sledovat italskou Serii A na Paramount+?

Navštivte Paramount+ a získáte přístup nejen k živým přenáškám italské Serie A, ale také k dalším sportovním obsahům, včetně Ligy mistrů UEFA a Evropské ligy, NWSL a NFL na CBS, a mnoha filmům a pořadům. První týden můžete vyzkoušet Paramount+ zdarma.

6. Kde najdu další informace o fotbale a tipy na zápasy?

Pro tipy na italskou Serii A můžete navštívit síť CBS Sports Golazo. Nabízí kompletní pokrytí fotbalu a další sportovní zprávy.