Richmond Hill: Přátelské zápasy fotbalových týmů před sezónou

Richmond Hill varzita a juniorské fotbalové týmy se spojily a odehrály přátelské zápasy před oficiálním zahájením sezóny v pátek. Vstup byl rodinný balíček s občerstvením, které pomáhalo zásobování sportovců během jarní sezóny. “Ti kluci tvrdě makají a v důsledku toho spalují spoustu kalorií,” řekl hlavní trenér chlapeckého týmu Stephen Peterson. “Fotbal vyžaduje hodně běhání a kardia, takže to, že vstupem bylo jídlo, jim skutečně pomáhá dostat do sebe nějaké kalorie.”

Přátelské zápasy nejen pomohly se stravováním studentů-sportovců, ale také připravily týmy na nadcházející sezónu. “Tyto zápasy nám umožňují zapojit všechny hráče,” řekla hlavní trenérka dívčího týmu Kelly Anderson. “Můžeme dostat každého na hřiště a trochu je doladit před začátkem sezóny.”

Zkušenosti jsou zvláště důležité pro juniorské týmy, protože na rozdíl od varzitních týmů, které se minulý týden utkaly s Brunswickem, dosud neodehrály žádné zápasy. “JV týmy mají brzy zápasy,” řekla Anderson. “Tímto způsobem se ujistíme, že všichni pochopí, jak správně provádět rozehrávky před zápasem každý večer. Můžeme se ujistit, že všichni jsou připraveni a dělají to správným způsobem, a zároveň připravit všechny na první zápas a dostat je také do formy.”

Trenéři také souhlasí, že tyto předsezónní zápasy pomáhají posílit komunitu Richmond Hill. “Fotbal má pevné kořeny v této komunitě,” řekl Peterson. “Téměř každý tady zná někoho ve fotbalové komunitě nebo má člena rodiny nebo přítele v týmu. Je to hezký způsob, jak všechny sem dostat, ale co je ještě důležitější, je to příležitost pro všechny se bavit.”

“To je také skvělá příležitost zapojit mladší děti,” řekla Anderson. “Máme tu mladší žáky i děti ze základní školy, takže to je pro ně příležitost vidět nás a těšit se na to hrát s námi v budoucnosti, stejně jako vidět, jak moc jsme jako rodina a jak si užíváme.”

Oba varzitní týmy Richmond Hill vyrazí do Effinghamu, aby zahájili svou sezónu 6. února. Zahájení zápasu dívek je od 17:00 a 7:00 pro chlapce.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Proč se Richmond Hill varzitní a juniorské fotbalové týmy spojily a odehrály přátelské zápasy před zahájením sezóny?
Odpověď: Přátelské zápasy pomohly týmům se stravováním sportovců a připravit se na nadcházející sezónu.

2. Jak pomáhá jídlo vstupním balíčkem sportovcům?
Odpověď: Sportovci potřebují spoustu kalorií kvůli tvrdému tréninku a vysoké fyzické aktivitě. Jídlo pomáhá doplnit jejich kalorický příjem.

3. Proč jsou tyto zápasy důležité pro juniorské týmy?
Odpověď: Juniorské týmy neměly dosud žádné zápasy a předsezónní zápasy jim pomáhají získat zkušenosti a připravit se na první oficiální zápasy.

4. Jak předsezónní zápasy posilují komunitu Richmond Hill?
Odpověď: Fotbal má pevné kořeny v této komunitě a předsezónní zápasy jsou příležitostí pro všechny obyvatele, včetně mladších dětí, aby se zapojili a bavili se.

5. Kdy začíná sezóna varzitních týmů Richmond Hill v Effinghamu?
Odpověď: Zahájení sezóny dívek je 6. února od 17:00 a chlapců od 7:00.

Definice:

– Varzitní týmy: Týmy složené z hráčů, kteří příliš nezískali zkušenosti a trénují na nižší úrovni, ale přesto soutěží v odpovídající kategorii.
– Juniorské týmy: Týmy složené z mladších hráčů ve věku, který ještě nekvalifikuje pro varzitní nebo nadstandardní týmy.
– Rozehrávky: Technika, kterou hráči používají na začátku zápasu, kdy jeden hráč zpravidla předá míč jinému spoluhráči, za účelem začít hru.

Suggested related links:
richmondhill.co.uk
richmondhill.com