Regionální play-off ve fotbale na Floridě odstartuje s účastí šesti týmů z Treasure Coast

Regionální play-off ve fotbale na Floridě bude v roce 2024 započato účastí šesti týmů z oblasti Treasure Coast. Mezi těmito místními týmy, které postoupily do post-season, jsou dívčí tým Martin County, chlapecké i dívčí týmy Pine School, chlapecký tým St. Edward’s, chlapecký tým St. Lucie West Centennial a dívčí tým Treasure Coast. Jejich postup do play-off byl překvapením, protože na konci základní části soutěže byly zařazeny až mimo výběr, ale přišly na to, jak se převléct do dresů vítězů svých distriktových turnajů. Oba týmy si však musí zajistit cestování na své regionální čtvrtfinále, protože byly přiřazeny k vysoko postaveným distriktovým šampionům. Ostatní kvalifikované týmy z oblasti získaly přímé nominace.

Pine School, dvakrát za sebou obhájce titulu v třídě 2A, získala pouze tři výhry ze 14 zápasů v pravidelné sezóně. Během svého běhu za třetím po sobě jdoucím titulem distriktu 8-2A, si verdulovala své vítězné číslo až na šest. Tým Pine School (6-9-2) začne svou cestu k třetímu po sobě jdoucímu titulu v Dražební čtvrtfinále regionu 2-2A, a to v duelu s seedem číslo 8, týmem Lakeland Christian (15-3-2), který je na prvním místě. V tom samém čtvrtfinále se o důstojný výkon utkají Leblevandžové s Orangewood Christian (11-3-1) v Maitlandu. V případě chlapeckého postupu, bude se St. Lucie West Centennial (18-2-1) utkat na regionu 3-7A proti týmu Royal Palm Beach (18-2-1).

Co se týče dívčího kvalifikantu po prohraném penaltovém rozstřelu proti Jupiteru ve finále distriktu 10-7A, dívčí tým Treasure Coast Titans (9-9) mírně propadl a byl zařazen na šesté místo v regionu 3-7A. Zápas se odehraje 13. února proti týmu Harmony (13-3), který je na třetím místě. Dívčí tým Martin County (12-1-3) se utká na regionálním čtvrtfinále 8-6A 14. února proti týmu West Boca Raton (6-0), který porazil Martin County 6-0 během finálového utkání distriktu.

Posledním týmem, který se kvalifikoval jak chlapci, tak dívčími týmy, je Pine School (7-5-1). Ano, dívčí tým Pine School bude, stejně jako chlapci, nižším seedem v zápase 1-8 proti Lakeland Christian (18-3-1).

Často kladené otázky (FAQ)

Otázka: Kolik týmů z oblasti Treasure Coast se účastní regionálního play-off ve fotbale na Floridě v roce 2024?
Odpověď: Regionálního play-off se účastní šest týmů z oblasti Treasure Coast.

Otázka: Které týmy se z oblasti Treasure Coast postoupily do post-season?
Odpověď: Místními týmy, které postoupily do post-season, jsou dívčí tým Martin County, chlapecké i dívčí týmy Pine School, chlapecký tým St. Edward’s, chlapecký tým St. Lucie West Centennial a dívčí tým Treasure Coast.

Otázka: Jak se Pine School kvalifikovala do play-off, i když získala pouze tři výhry v pravidelné sezóně?
Odpověď: Pine School se kvalifikovala do play-off díky vítězství ve třech po sobě jdoucích distriktových turnajích.

Otázka: S kým se utká Pine School v Dražebním čtvrtfinále regionu 2-2A?
Odpověď: V Dražebním čtvrtfinále regionu 2-2A se Pine School utká s týmem Lakeland Christian.

Otázka: Kdo jsou soupeři týmu St. Lucie West Centennial v regionu 3-7A?
Odpověď: Tým St. Lucie West Centennial se v regionu 3-7A utká s týmem Royal Palm Beach.

Otázka: Který tým z oblasti Treasure Coast se utká s týmem Harmony na regionu 3-7A?
Odpověď: Dívčí tým Treasure Coast Titans se utká s týmem Harmony na regionu 3-7A.

Otázka: Proti komu se utká dívčí tým Martin County na regionálním čtvrtfinále 8-6A?
Odpověď: Dívčí tým Martin County se utká s týmem West Boca Raton na regionálním čtvrtfinále 8-6A.

Otázka: Kdo se kvalifikoval jak chlapci, tak dívčími týmy?
Odpověď: Pine School se kvalifikoval jak chlapci, tak dívčími týmy.

Klíčové termíny a žargon:
– Regionální play-off ve fotbale: Turnaj, ve kterém se týmy utkávají o postup do vyšších fází soutěže na regionální úrovni.
– Treasure Coast: Oblast na Floridě ve Spojených státech.
– Post-season: Období soutěže po skončení pravidelné sezóny, ve kterém se týmy utkávají o postup do vyšších fází soutěže.
– Distriktový turnaj: Turnaj, ve kterém se týmy z daného distriktu utkávají o postup do regionálního play-off.
– Dražební čtvrtfinále: Fáze turnaje, ve které se týmy utkávají na základě losu.