Playoffové zápasy ve fotbale v Baton Rouge se blíží k vrcholu

Čekání na příští týden v Ochsner/LHSAA Soccer šampionátu se blíží ke konci pro poslední dvě fotbalová mužstva v Baton Rouge. Aby postoupily, potřebují vyhrát ještě jedno utkání.

Semifinále jsou naplánována na pátek. Třetí nasazený University High (14-2-5) se vydává do Houmy, aby se utkal s druhým nasazeným Vandebilt Catholic (15-2-5) ve 13:00 hodin ve chlapecké kategorii. První nasazené Episcopal dívky (21-0-1) hostí na domácím hřišti dvanáctý nasazený Northlake Christian (11-5-3) ve 18:00 hodin ve čtvrtfinále čtyřčlenné soutěže.

Obhájce titulu dívek ve třetí divizi Parkview Baptist (25-0-1) patří mezi týmy, které se představí v sobotu. První nasazení Orlíci přivítají na svém hřišti pátý nasazený Archbishop Hannan (13-7-5) ve 19:00 hodin. Třetí nasazené St. Michael (14-5-3) se vydává do Lake Charles, kde se utká s druhým nasazeným St. Louis (17-4-1) na hřišti McNeese ve 20:00 hodin.

Zatímco druhý nasazený Catholic High (20-0-1) je jediným chlapeckým týmem z Baton Rouge, který hraje doma, jeho soupeři v semifinále jsou šestí nasazení St. Paul’s (17-2-5) ve 13:30 hodin. Čtvrté nasazené mužstvo Dutchtown (16-4-4) se utká s prvním nasazeným Jesuit (19-1-2) ve 18:00 hodin na hřišti číslo 7 v parku Lafreniere.

Osmé nasazení Episcopal chlapců (11-8-3), právě po překvapivém vítězství nad mužstvem Menard, cestuje, aby se utkalo s pátým nasazeným Isidore Newman (15-3-2) ve 18:30 hodin ve čtvrtfinále čtyřčlenné soutěže.

FAQ:
1. Kdy jsou naplánovány semifinálové zápasy v Ochsner/LHSAA Soccer šampionátu?
– Semifinálové zápasy jsou naplánovány na pátek.

2. Která mužstva se utkají v semifinále?
– Třetí nasazený University High se utká s druhým nasazeným Vandebilt Catholic. Druhý nasazený Catholic High se utká se šestým nasazeným St. Paul’s. Osmé nasazení Episcopal chlapců se utká s pátým nasazeným Isidore Newman.

3. Která mužstva jsou obhájci titulu?
– Obhájci titulu ve třetí divizi jsou dívčí mužstvo Parkview Baptist.

4. Kdo jsou soupeři obhájců titulu dívek?
– První nasazení Orlíci přivítají pátý nasazený Archbishop Hannan.

5. Kde a v kolik hodin se budou hrát semifinálové zápasy?
– Semifinálové zápasy se budou hrát v různých lokalitách a časech. Konkrétní informace jsou uvedeny v článku.

Jargon:
– Ochsner/LHSAA Soccer šampionát: fotbalový šampionát organizovaný Ochsnerem a Louisiana High School Athletic Association (LHSAA)
– nasazený: tým, který je zařazen do soutěže na základě svého předem určeného umístění nebo výkonnosti

Suggested related links:
LHSAA
Ochsner