Petite získává 100. výhru jako trenér fotbalového týmu Callaway

Publikováno 8:00 sobota, 10. února 2024

Sto výher a počítání dalších. Ve čtvrtek zaznamenal trenér fotbalového týmu Callaway svou 99. a 100. výhru jako trenér kavaleristů, když dívčí tým porazil Creekside 5-0 a chlapci vyhráli 3-0. Po finálním hvizdu trvalo jen chvíli a chlapci obklopili Petiteho, aby oslavili jeho milník.
“Hráči před zápasem řekli, že chtějí vyhrát jednu pro mě,” řekl Petite. “Můžete mít kluky, kteří by mávli rukou a řekli, cožkak, ale vidět je, jak se těší na toto úspěch, je docela cool. To jsou právě oni, kteří pomohli k tomu, aby se to stalo. Já jen stojím na hřišti a dělám hluk.”
Získání 100 výher svědčí o dlouhověkosti a oddanosti, kterou Petite věnoval Callaway od převzetí chlapeckého programu v roce 2017.
S dvěma dcerami, které stále chodí do školy, a plnýma rukama práce s chlapeckým týmem, Petite nemusel převzít pozici trenéra dívčího týmu v roce 2022. Ale cítil, že je k této pozici přitahován a od té doby se nikdy nepodíval zpět.
“Trénoval jsem hodně dívčích sportů v průběhu let,” řekl Petite. “Vždycky, když jsem měl příležitost být zapojen do dívčího sportu, chtěl jsem zajistit, aby měly stejné příležitosti jako kluci.”
Kdyby kdokoli pochyboval o tom, zda Petite dokáže udržet stejnou energii pořád při správě dvou týmů, ihned je vyvrátil. Ve svém prvním roce ve vedení dívčího programu v roce 2022 stanovil rekord v počtu výher za jednu sezónu s 16 výhrami a současně překonal rekord v počtu výher v chlapeckém týmu s 15 výhrami.
“Trénoval jsem kluky a dívky samostatně, ale nikdy ve stejnou dobu,” řekl Petite. “Bylo to pro mě uspokojivé a úlevné, že oba programy byly úspěšné.”
Navzdory tomu, že má Petite na starosti dívčí tým pouhých 39 her, je již na kontě 31 výher. Petiteho 69 výher na straně chlapců přicházejí s tím, že začíná svoji osmou sezónu jako hlavní trenér. Minulou sezónu by pravděpodobně dosáhl 100 výher, kdyby nebyla zkrácena pandemií COVID-19 v roce 2020.
Petite se nikdy nechce dostat do centra pozornosti a rychle připisuje zásluhy talentovaným hráčům, kteří prošli programem, stejně jako svým asistentům trenéra, Hunteru Leeovi a Jeffu McGuffinovi.
“Moji asistenti dělají pro program stejně, ne-li více, než já,” řekl Petite. “Jeff pravděpodobně vyhrál více zápasů než já jako asistent trenéra tady, a Hunter pravděpodobně vyhrál více než já jako hráč a asistent trenéra dohromady. Já mám to štěstí být kolem dobrých trenérů.”
První výhra trvala trochu času. Kavalíři prohráli ve čtyřech Petiteho prvních zápasech před tím, než porazili Kendrick 4-1 dne 26. února 2017.
Sto výher je ohromující, ale Petite bere každý zápas zvlášť. Proto je to sto výher A počítání, je daleko od toho, aby skončil s vítězstvím na Callaway High.

Časté dotazy (FAQ) na základě hlavních témat a informací představených v článku:

1. Jakého milníku dosáhl trenér Callawayho fotbalového týmu?
– Trenér Petite dosáhl sto výher jako trenér kavaleristů.

2. Který tým porazil dívčí tým trenéra Petiteho?
– Dívčí tým trenéra Petiteho porazil tým Creekside 5-0.

3. Kolikátou výhru dosáhl chlapecký tým trenéra Petiteho?
– Chlapecký tým trenéra Petiteho dosáhl svých 100. výhru.

4. Jak trenér Petite popsal své hráče?
– Trenér Petite řekl, že je skvělé vidět hráče, jak se těší na tohle úspěché a že jsou právě oni, kteří k tomuto úspěchu přispěli.

5. Kdy trenér Petite začal trénovat dívčí tým?
– Trenér Petite začal trénovat dívčí tým v roce 2022.

6. Jaké další sporty trenér Petite trénoval?
– Trenér Petite trénoval různé dívčí sporty v průběhu let.

7. Jaké rekordy ustanovil trenér Petite?
– Trenér Petite v roce 2022 stanovil rekord v počtu výher za jednu sezónu jak v dívčím týmu (16 výher), tak ve chlapeckém týmu (15 výher).

8. Kolik výher má trenér Petite v každém týmu?
– Trenér Petite má na kontě 31 výher s dívčím týmem a 69 výher s chlapeckým týmem.

9. Koho trenér Petite připisuje úspěchy?
– Trenér Petite připisuje úspěchy talentovaným hráčům, kteří prošli programem, a asistentům trenéra Hunteru Leeovi a Jeffu McGuffinovi.

10. Kdy trenér Petite dosáhl své první výhry?
– Trenér Petite dosáhl své první výhry 26. února 2017, když jeho tým porazil Kendrick 4-1.

11. Jak trenér Petite vnímá svou celkovou bilanci výher?
– Trenér Petite bere každý zápas zvlášť a i přes dosažení sto výher chce nadále pokračovat ve vítězství na Callaway High.

Klíčové pojmy a odborné termíny v článku:
– Kavalíři: označení pro fotbalový tým Callaway High
– Chlapecký tým: tým hráčů mužského pohlaví
– Dívčí tým: tým hráček ženského pohlaví
– Rekord v počtu výher: nejvyšší dosažený počet vítězství v sezóně
– Pandemie COVID-19: celosvětová pandemie způsobená koronavirem SARS-CoV-2

Související odkazy:
Callaway High – oficiální webová stránka
Týmy – Callaway High