Payton Brown se rozhodla vyslyšet svoje srdce a hrát obě své oblíbené sporty na střední škole

Payton Brown byla vždy nadšená z hraní cestovního basketbalu a fotbalu. Ale jak se blížilo střední škola, Brown si uvědomila, že musí zanechat jeden sport, pokud chce hrát ten druhý na univerzitě. Požadavky na oba sporty po celý rok znamenaly, že by nebylo možné je provozovat zároveň.

Po osmé třídě strávené hraním AAU týmu Chrissy Kellyho se Brown začala zajímat o basketbal. Kelly byla tvrdou trenérkou s přirozenou schopností objevovat potenciál hráčů. Viděla podobnosti mezi Brown a hráčkou Courtney Portell, kterou trenérkovala na Forest Park. Portell byla výjimečnou fotbalovou hráčkou, která se vypracovala na obránce s titulem pro vítěze státu a později se stala rekordní střelkyní trojek na William & Mary.

Brown se pohybovala mezi fotbalem a basketbalem, snažící se rozhodnout, co chce dělat. Byla vždycky pomalá v rozhodování a tentokrát nebyla výjimkou. Drobnými náznaky naznačovala svým rodičům, kterým směrem se inklinuje. Ale až na střední škole v Brentsville si definitivně vybrala basketball – alespoň na úrovni cestovního hráče.

Rodiče Browna byli z toho rozhodnutí smutní, ale současně i vděční. Brown strávila mnoho let zdokonalováním svých fotbalových dovedností na hřišti. Ale teď se cítila uvolněná od nejistoty a mohla se plně soustředit na své rozhodnutí.

Na střední škole v Brentsville se Brown stále věnuje oběma sportům. Basketbalová trenérka Keyla Delaney a fotbalový trenér Scott Kerns jsou nadšeni, že má věnovanou hráčku jako je Brown ve svých týmech.

Brown jako zkušená hráčka pomáhá týmům obou sportů. Na basketbalovém hřišti je dobrým střelcem a na fotbalovém hřišti je nebezpečným útočníkem. S jejími příspěvky se tým fotbalistek z Brentsville dostal až na dvě šampionáty státu.

Je úžasné vidět, jak Brownovi stíhá oba sporty na vysoké úrovni. Je to inspirace pro všechny mladé sportovce, kteří se snaží skloubit své vášně a cíle dohromady.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Jaké sporty hrála Payton Brown na střední škole?
Payton Brown hrála na střední škole basketbal a fotbal.

2. Proč se musela Payton rozhodnout mezi basketbalem a fotbalem?
Pro požadavky obou sportů celoročně byla Payton nucena si vybrat jen jeden sport, který by hrála na univerzitě.

3. Kdo byl Paytoniným trenérem na střední škole?
Na střední škole v Brentsville ji trenovala basketbalová trenérka Keyla Delaney a fotbalový trenér Scott Kerns.

4. Jaký přínos má Payton pro oba týmy?
Payton je dobrý střelec na basketbalovém hřišti a nebezpečný útočník na fotbalovém hřišti. Přispěla k úspěchům týmu fotbalistek z Brentsville, který postoupil až na dvě šampionáty státu.

5. Jaká je inspirace z Paytonina příběhu?
Je to inspirace pro všechny mladé sportovce, kteří se snaží skloubit své vášně a cíle dohromady.

Definice:
– AAU tým: Amateur Athletic Union tým, organizace, která organizuje amatérské atletické soutěže a tréninky pro mládež.
– Univerzita: Vyšší vzdělávací instituce, která nabízí bakalářské, magisterské a doktorské programy.

Svázané odkazy:
brentsvilleathletics.com – oficiální webové stránky Brentsville Athletics, které poskytují informace o sportovních týmech a programech na střední škole Brentsville.
wm.edu – oficiální webová stránka William & Mary, univerzity, kde hrála hráčka Courtney Portell, která je zmiňována v článku.