Neil Hilton Opuští místo hlavního trenéra fotbalového týmu MACU

Neil Hilton, dosavadní hlavní trenér fotbalového týmu MACU, oficiálně rezignoval na svou pozici, aby se mohl věnovat jiným trenérským příležitostem. Během své jediné sezóny ve vedení týmu dokázal Hilton vést Evangels ke své první neporažené sezóně v historii programu. Za sebou nechali mimořádný rok jak na hřišti, tak mimo něj, což Hiltonovi přineslo naplňující zkušenost, kterou si velmi váží. MACU je mimořádné místo s úžasným fotbalovým programem a to se nezmění.

Během sezóny vedl Hilton tým k vítězství ve třetí po sobě jdoucí konferenční sezóně Sooner Athletic Conference (SAC) a ke čtvrtému po sobě jdoucímu titulu v SAC Turnaji. Klub navíc v této sezóně dosáhl hodnocení nejlepšího týmu na úrovni NAIA, kdy byl osm týdnů po sobě na prvním místě žebříčku trenérů.

V zápasech turnaje SAC tým MACU vyhrál čtvrtfinále proti Southwestern Assemblies of God (Texas) 4-0 a semifinále proti Southwestern Christian (Okla.) 1-0. Ve finále SAC tým nejprve inkasoval vyrovnávací gól v 79. minutě, ale jen o 21 sekund později vstřelil vítězný gól Kolby Godbolt. Jack Price vstřelil téměř na závěr zápasu ještě jeden gól, čímž tým MACU potvrdil výhru 3-1 nad Science & Arts (Okla.) dne 9. listopadu.

Úžasnou sezónu týmu Evangels zastavil až druhé kolo turnaje NAIA 18. listopadu, kdy se jejich zápas s Bellevue (Neb.) po dvou prodlouženích skončil remízou 3-3. V penaltovém rozstřelu nakonec postoupili soupeři poměrem 7-6.

Neil Hilton zakončuje tříletou trenérskou kariéru u týmu Evangels po úspěšném působení jako asistent trenéra v sezonách 2021 a 2022. Měl významný podíl na vzestupu MACU v posledních letech, kdy tým dosáhl skvělých výsledků a postoupil na finálovou část turnaje NAIA. Klub nyní začíná pátrat po novém hlavním trenérovi. Zájemci o tuto pozici se mohou obrátit na Marcuse Möllera na adrese [email protected].

Často kladené otázky (FAQ) – Neil Hilton rezignuje na pozici hlavního trenéra týmu MACU

1. Kdo je Neil Hilton?
Neil Hilton je dosavadní hlavní trenér fotbalového týmu MACU.

2. Proč rezignoval na svou pozici?
Neil Hilton rezignoval, aby se mohl věnovat jiným trenérským příležitostem.

3. Jaký byl jeho výkon za sezónu?
Během jediné sezóny ve vedení týmu dokázal Hilton vést tým ke své první neporažené sezóně v historii programu.

4. Jaké úspěchy dosáhl tým MACU za sezónu?
Tým MACU dosáhl vítězství ve třetí po sobě jdoucí konferenční sezóně Sooner Athletic Conference (SAC) a čtvrté po sobě jdoucí vítězství v SAC Turnaji.

5. Jaká byla pozice týmu MACU v žebříčku trenérů NAIA?
Tým MACU byl osm týdnů po sobě na prvním místě žebříčku trenérů NAIA.

6. Jaké byly výsledky zápasů turnaje SAC?
Tým MACU vyhrál čtvrtfinále proti týmu Southwestern Assemblies of God (Texas) 4-0, semifinále proti týmu Southwestern Christian (Okla.) 1-0 a finále proti týmu Science & Arts (Okla.) 3-1.

7. Jak skončil zápas týmu MACU v turnaji NAIA?
Zápas týmu MACU s týmem Bellevue (Neb.) v turnaji NAIA skončil po dvou prodlouženích remízou 3-3. Následně soupeři vyhráli penaltový rozstřel poměrem 7-6.

8. Jaké byly úspěchy Neila Hiltona v kariéře?
Neil Hilton měl významný podíl na vzestupu týmu MACU v posledních letech, kdy dosáhl skvělých výsledků a postoupil na finálovou část turnaje NAIA.

9. Jak mohou zájemci o pozici hlavního trenéra týmu MACU kontaktovat klub?
Zájemci o pozici se mohou obrátit na Marcuse Möllera na adrese [email protected].