Návrat Daniela Martineze jako trenéra fotbalového týmu Los Lunas

Po sedmi letech se Daniel Martinez vrací jako trenér fotbalového týmu Los Lunas. Martinez se vrátil na LLHS, kde jako hlavní trenér během pěti sezón dosáhl bilance 65-38-1. Během této doby Tigers třikrát získali mistrovský titul kraje a Martinez byl třikrát jmenován Trenérem roku.

“Po působení na několika různých místech se moc těším na návrat,” řekl Martinez. “Bylo to místo, kde jsem našel nejvíce příležitostí růst, nejen pro sebe, ale také pro sportovce.”

Po sezóně 2017 Martinez odešel trenovat do Cibola v Albuquerque a následně se přestěhoval do Kalifornie, kde vedl program na své střední škole alma mater.

Nicméně, když Eraclio Chavez, který Martineze v roce 2018 nahradil, rezignoval na LLHS po minulé sezóně, Martinez byl nedočkavý, aby se vrátil do Nového Mexika.

“Těším se, že se tam vrátím a pustím se do práce,” řekl.

Tým opravdu potřebuje nějakou práci. Od zisku mistrovského titulu 4A v roce 2019 má Los Lunas pouze bilanci 19-42-4.

“Vím, že v týmu je hodně mladých hráčů,” řekl Martinez, jehož povoláním je zdravotní a výživový trenér. “Chci je vrátit ke základům a základům hry, principům hry, vytvořit vítěznou kulturu postavenou na týmové práci, oddanosti a tvrdé práci.”

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kde se trenér Daniel Martinez vrátil a jaké výsledky dosáhl během svého předchozího působení?
Trenér Daniel Martinez se vrátil jako hlavní trenér fotbalového týmu Los Lunas High School (LLHS) po sedmi letech. Během svých předchozích pěti sezón dosáhl bilance 65-38-1 a tým získal třikrát mistrovský titul kraje. Martinez byl rovněž třikrát jmenován Trenérem roku.

2. Kde trenér Martinez trénoval po odchodu z LLHS?
Po sezóně 2017 trenér Martinez odešel trénovat do týmu Cibola v Albuquerque a poté se přestěhoval do Kalifornie, kde vedl program na své střední škole alma mater.

3. Proč se trenér Martinez rozhodl vrátit se zpět do LLHS?
Po rezignaci trenéra Eraclia Chaveze, který Martineze nahradil v roce 2018, byl trenér Martinez nedočkavý, aby se vrátil do Nového Mexika a začal znovu pracovat v LLHS.

4. Jaká je bilance týmu Los Lunas po mistrovském titulu v roce 2019?
Od zisku mistrovského titulu 4A v roce 2019 má tým Los Lunas bilanci 19-42-4, což znamená, že zaznamenal 19 výher, 42 proher a 4 remízy.

5. Jaký je trenérovo cíl pro tým?
Trenér Martinez chce vrátit tým ke základům a principům hry, vytvořit vítěznou kulturu postavenou na týmové práci, oddanosti a tvrdé práci. Jeho povoláním je také zdravotní a výživový trenér, takže se bude zaměřovat na fyzickou kondici hráčů.

Definice klíčových pojmů a odborného žargonu:

1. Bilance – záznam, statistika, která udává počty výher, porážek a remíz při hodnocení výkonu týmu nebo jedince.

2. Alma mater – vysoká škola, na které dotyčná osoba absolvovala nebo získala vzdělání.

3. 4A – označení pro fotbalovou soutěž, ve které tým zabral mistrovský titul v roce 2019. Může se vztahovat k rozdělení soutěží podle velikosti škol nebo jiné klasifikace.

Sugerované související odkazy:
Oficiální webové stránky fotbalového týmu LLHS
Národní asociace středoškolských trenérů (National High School Coaches Association)