Naděje Arsenalu, Bukayo Saka, pokračuje ve skvělých výkonech

Bukayo Saka, mladý talent Arsenalu, se stává nejlepším hráčem tohoto týmu. Jeho výkony jsou ohromující a není těžké pochopit proč. V posledních třech zápasech vstřelil čtyři góly a vytvořil sedm šancí. Zapojen je do každé fáze hry a i když mu v Premier League chybí asistence od roku 2024, nedávno se blízko k asistenci dostal. Saka poslední dobou také velmi rád střílí na branku, což dokazuje jeho úžasných 17 pokusů v posledních třech zápasech.

Gabriel Martinelli, křídelník Arsenalu, který se hodně dobře doplňuje s Sako, se také pomalu dostává do formy po několika zápasech na lavičce. V posledních čtyřech zápasech vstřelil tři góly a proti Burnley by měl dostat spoustu šancí před brankou. Nedávno v rozhovoru pro Arsenal.com zmínil, že zranění na začátku sezóny mu způsobilo nějaké potíže, ale teď se vrací do formy.

Dalším hráčem, na kterého se zaměřit, je Hwang Hee-Chan z Wolfsburgu. Před zápasem s Tottenhamem měl sice obavy z poranění, ale v pátek dostal zelenou. Je to spíše hráč s proměnlivým výkonem, ale předtím, než odjel na Asijský pohár, byl ve skvělé formě. V posledních dvou zápasech vstřelil dva góly a jednou asistoval. Teď se proti Tottenhamu vrátí do sestavy spolu s Pedro Netem, a tak může Wolfsburg znovu překvapit jako při výhře 2:1 nad Manchesterem City.

V zápase proti Arsenalu by střelec Jarrod Bowen mohl přerušit sérii pěti zápasů bez gólu. I když poslední dobou měl málo šancí, je stále dostupný za přijatelnou cenu a když se dostane do formy, dokáže být vynikajícím hráčem se 17 góly v této sezóně.

V záloze by se měl sledovat James Ward-Prowse z West Hamu, který v posledních čtyřech zápasech vytvořil 12 šancí a vstřelil dva góly. Ačkoli West Ham v poslední době neprohrával, Ward-Prowse si udržel svou produktivitu i proti těžkým soupeřům. Zápas proti Nottingham Forest by pro něj mohl být osvěžujícím zážitkem, protože by si měl vytvořit spoustu šancí a měl by se podílet na standardních situacích.

Další zajímavou volbou je Giovanni Reyna z Nottingham Forest. I přesto, že v týmu zatím nastoupil pouze dvakrát jako střídající hráč, doma proti West Hamu by mohl dostat příležitost. West Ham je tým, který inkasoval devětkrát ve svých posledních dvou zápasech, a proto by Reyna mohl být zajímavou volbou.

Dalším možným volbou ze zálohy je Anthony Gordon z Newcastle. Sázky na jeho střeleckou produktivitu jsou s +180 velmi lákavé. Oživení Newcastle však vyžaduje zranění Alexandra Isaka a Calluma Wilsona a Gordon tak víc bude hrát jako útočník než jako kreativní hráč.

V obraně bychom měli sledovat Kierana Trippiera z Newcastle. Ten poslední dobou předvádí skvělé výkony, když v posledních třech zápasech zaznamenal tři asistence a jeden gól. Trippier má v Premier League více šancí než kterýkoli jiný obránce. Newcastle je sice defenzivně zranitelný, ale v útoku byl nezastavitelný a v posledních čtyřech ligových zápasech vstřelil dvanáct gólů. Trippier je v útoku nebezpečný a s jeho kvalitou je téměř zajištěno, že přispěje ke gólovým akcím.

Další obránce, na kterého se zaměřit, je Emerson z Tottenhamu. I když Pedro Porro a Destiny Udogie jsou zranění a nedorazí na zápas, Emerson je stále schopným obráncem. V domácím utkání, ve kterém by měl Tottenham útočit, by se Emerson mohl hodně zapojit do hry.

Jako brankáře doporučujeme Jamese Trafforda z Burnley. I když může inkasovat góly, není to překážkou. Burnley je známé tím, že občas připouští velký počet střel, zejména od nejlepších týmů. David Raya z Arsenalu je sice na druhé straně zápasu nejlepší volbou, ale vzhledem k tomu, že by nemusel čelit mnoha střelám, jeho čisté konto je pravděpodobné.

Autoři tohoto článku se mohou účastnit denních fantasy soutěží, ve kterých poskytují doporučení a rady. Je možné, že ve svých sestavách nebo strategiích využijí jiné hráče než ty, které doporučují v tomto článku. Doporučení v tomto článku neodrážejí nutně názory RotoWire.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kdo je bukayo saka?
Bukayo Saka je mladý talent Arsenalu a momentálně nejlepší hráč týmu. Má ohromující výkony a nedávno vstřelil čtyři góly a vytvořil sedm šancí ve třech posledních zápasech.

2. Kdo je Gabriel Martinelli?
Gabriel Martinelli je křídelník Arsenalu, který se dobře doplňuje s Bukayem Sakou. V posledních čtyřech zápasech vstřelil tři góly a zažívá návrat do formy po zranění na začátku sezóny.

3. Kdo je Hwang Hee-Chan?
Hwang Hee-Chan je hráč Wolfsburgu. Před zápasem s Tottenhamem se obával poranění, ale v pátek dostal zelenou. Je známý jako hráč s proměnlivým výkonem, ale nedávno vstřelil dva góly a jednou asistoval ve dvou posledních zápasech.

4. Kdo je Jarrod Bowen?
Jarrod Bowen je střelec, který by mohl přerušit sérii pěti zápasů bez gólu proti Arsenalu. Má 17 gólů v této sezóně a i když v poslední době měl málo šancí, stále je dostupný za přijatelnou cenu.

5. Kdo je James Ward-Prowse?
James Ward-Prowse je hráč West Hamu, který v posledních čtyřech zápasech vytvořil 12 šancí a vstřelil dva góly. Je produktivní i proti těžkým soupeřům.

6. Kdo je Giovanni Reyna?
Giovanni Reyna je hráč z Nottingham Forest. I když zatím převážně nastupuje jako střídající hráč, mohl by dostat příležitost proti West Hamu, který má nedávno inkasoval devětkrát ve svých posledních dvou zápasech.

7. Kdo je Anthony Gordon?
Anthony Gordon je hráč Newcastle, který je zajímavou volbou zálohy. Sázky na jeho střeleckou produktivitu jsou lákavé, ačkoli oživení Newcastle bude záviset na zraněních jiných hráčů.

8. Kdo je Kieran Trippier?
Kieran Trippier je hráč Newcastle, který předvádí skvělé výkony v obraně. V posledních třech zápasech vytvořil tři asistence a jeden gól. Má více šancí než kterýkoli jiný obránce v Premier League.

9. Kdo je Emerson?
Emerson je obránce Tottenhamu. I přes zranění některých spoluhráčů je stále schopným hráčem a měl by se hodně zapojit do hry v domácím utkání, ve kterém by měl Tottenham útočit.

10. Kdo je James Tafford?
James Tafford je brankář Burnley. I když může inkasovat góly, Burnley je známé tím, že občas připouští velký počet střel. Je doporučeným brankářem, který může přispět k čistému kontu.

Důležité termíny a odborné výrazy:
– Premier League: nejvyšší anglická fotbalová soutěž
– asistence: přihrávka, která vede k gólu
– záloha: část týmu, která se zaměřuje na obranu a tvorbu hry
– útočník: hráč, který se specializuje na střílení gólů
– produktivita: schopnost hráče vytvářet šance a skórovat góly
– obránce: hráč, který se zaměřuje na bránění proti útočníkům

Navrhované související odkazy:
Arsenal.com: Oficiální stránka Arsenalu pro sledování informací o hráčích a zápasech
PremierLeague.com: Oficiální stránka Premier League s nejnovějšími zprávami a statistikami
Wolfsburg.de: Oficiální stránka Wolfsburgu s informacemi o týmu a zápasech
WHUFC.com: Oficiální stránka West Hamu United pro sledování nejnovějších informací o týmu a hráčích
nffcsupporters.co.uk: Stránka fanoušků Nottingham Forest s aktuálními zprávami a informacemi o týmu.