Millikan První poločas osmifinále zápasu Open Division dívek v Millikan hřišti, kde se střetají s Mira Costa

Aktualizujte stránku, abyste viděli poslední novinky!

V prvním utkání Millikan prohrál se skóre 2:1 na hřišti Mira Costa a nyní se chystá otočit situaci na svém domácím hřišti. Zápas začne v 17:00 a The562 bude mít úplné zpravodajství!

Klikněte ZDE, pokud nevidíte aktualizace – prosím, poznamenejte si, že nedávné změny v rozhraní Twitteru mohou způsobit zpoždění aktualizací v tomto záznamu. Klikněte na odkaz výše, abyste navštívili naši stránku na Twitteru, kde je najdete přímo zveřejněné, včetně videoukázek.

MILLIKAN UTÍKÁ V ZÁVĚRU PRVNÍ POLOČASU
Millikan úspěšně začal utkání přihrávkou z vlastní poloviny hřiště, kterou proměnil ve vedení. Mira Costa se snažila odpovědět, ale Millikan se statečně bránil a nepustil soupeře do vážnější šance. V 25.minutě Millikan opět zahrozil, ale brankářka Mira Costa odvrátila střelu. O několik minut později se situace zopakovala, ale ani tentokrát Millikan nedokázal překonat soupeřovu branku.

Za necelých 10 minut před koncem prvního poločasu přišel úder Mira Costa. Skvělá kombinace před brankou Millikanu přinesla vyrovnání a zlom v utkání.

Zápas pokračuje, držte nás na oku pro další aktualizace.