Midlandová univerzita jmenuje Kerrigan Heedum novou hlavní trenérku ženského fotbalu

Midlandová univerzita s nadšením oznamuje jmenování Kerrigan Heedumové novou hlavní trenérkou ženského fotbalového týmu. Heedumová do programu válečníků přichází s více než dvacetiletými trenérskými zkušenostmi na všech úrovních hry. Naposledy působila jako ředitelka mládežnické akademie a trenérka v BVB International Academy v Texasu.

“Heedumová je vítaným přírůstkem do naší univerzity jako nová trenérka ženského fotbalu,” řekla Courtney Thomsenová, ředitelka atletiky na Midlandové univerzitě. “Její hráčské a trenérské zkušenosti budou pokračovat ve zdokonalování našeho programu.”

Heedumová se fotbalu věnovala od útlého věku. Narodila se v Omaze, ale vyrůstala v Ohiu, kde se jako mladá hráčka prosadila. Po ukončení přípravy a klubové kariéry získala stipendium na Xavierově univerzitě, kde hrála čtyři roky v základní sestavě a zároveň působila jako kapitánka týmu.

“Jsem původem z Nebrasky a je to pro mě fantastická příležitost pracovat s talentovanou skupinou ženských sportovkyň a zároveň se mít možnost vrátit domů,” uvedl Heedum jako komentář k novému angažmá. “Pro mě není Midland jen pracovní příležitostí, je to rodinná tradice. V univerzitní Síni slávy válečníků jsou více členů mé rodiny, včetně mé tety. Jsem pyšná, že mohu být součástí rodiny Midlandu.”

Po získání bakalářského titulu v oblasti zdravotnictví a tělesné výchovy na Xavierově univerzitě začala Heedumová svoji trenérskou kariéru na střední škole. Postupem času se vypracovala v trenérských řadách a v roce 2010 se vrátila na Xavier, kde pracovala jako asistentka trenéra se svou alma mater po dobu čtyř sezón. Před přestěhováním do Dallasu Heedumová působila jako asistentka ředitele tělesné výchovy na střední škole Mount Notre Dame, jedné z předních dívčích akademií v Cincinnati. Heedumová zasvětila svou kariéru rozvoji hráček na i mimo hřiště.

“Jsem nesmírně vděčná za příležitost stavět na minulých úspěších programu a zároveň slavit tradice, které jsou pevně zakotvené na Midlandu,” uvedl Heedumová. “Těším se na budování silné týmové kultury na i mimo hřiště a pomáhání hráčkám připravovat se na život po univerzitním fotbale, aby mohly být tím nejlepším, co mohou být.”

Minulou sezónu válečníci zaznamenali během základní části rekord 10 výher, 4 remízy a 4 prohry. Vítězství v GPAC Postseason Turnaji jim zajistilo účast v NAIA Postseason Tournament. Midland sezónu zakončili s bilancí 13 výher, 5 remíz a 4 prohry.

FAQ:

1. Kdo je novou hlavní trenérkou ženského fotbalového týmu na Midlandové univerzitě?
Odpověď: Novou hlavní trenérkou ženského fotbalového týmu na Midlandové univerzitě je Kerrigan Heedumová.

2. Jaké jsou trenérské zkušenosti Kerrigan Heedumové?
Odpověď: Kerrigan Heedumová má více než dvacetileté trenérské zkušenosti na všech úrovních hry.

3. Kde naposledy působila Kerrigan Heedumová jako trenérka?
Odpověď: Naposledy působila jako ředitelka mládežnické akademie a trenérka v BVB International Academy v Texasu.

4. Jaké jsou sportovní úspěchy Kerrigan Heedumové?
Odpověď: Kerrigan Heedumová hrála čtyři roky v základní sestavě fotbalového týmu na Xavierově univerzitě a zároveň působila jako kapitánka týmu.

5. Jakou vzdělání má Kerrigan Heedumová?
Odpověď: Kerrigan Heedumová získala bakalářský titul v oblasti zdravotnictví a tělesné výchovy na Xavierově univerzitě.

6. Jakou bilanci měl tým válečníků minulou sezónu?
Odpověď: Tým válečníků zaznamenal v minulé sezóně 10 výher, 4 remízy a 4 prohry během základní části a celkově 13 výher, 5 remíz a 4 prohry.

Důležité termíny:
– Midlandová univerzita: Univerzita, na které nová trenérka ženského fotbalového týmu působí.
– Hlavní trenérka: Trenérka, která má hlavní roli ve vedení a tréninku týmu.
– Ženský fotbalový tým: Tým, který je složen z ženských hráček a který soutěží ve fotbale.
– Trenérské zkušenosti: Zkušenosti, které trenér získal při práci a tréninku ve sportu.
– Stipendium: Finanční podpora, kterou student získává na základě svého talentu nebo výkonnosti.
– Alma mater: Výraz používaný k označení univerzity, na které studující absolvovali.

Související odkazy:
Midlandová univerzita (https://www.midlandu.edu/)