Mexičtí fotbalisté ztrácí pozici v Evropě

Mexičtí fotbalisté postupně ztrácejí svou pozici v Evropě a minulý víkend neměli své nejlepší výkony. Guillermo Ochoa má potíže v Itálii na týmové úrovni, zatímco Edson Álvarez nedodal výkon proti Arsenalu v anglické Premier League. Přinášíme přehled některých výkonů na Starém kontinentu.

Ochoa a Salernitana tonou v Serii A
Guillermo Ochoa a Salernitana jsou ohroženi sestupem v Serii A. Tým ze Salerna podlehl Empoli, čímž si připsal patnáctou porážku v této sezóně a poklesl ještě níže v tabulce Calcio. Tým “Memo” se momentálně nachází na dně ligové tabulky se 13 body, přičemž získal pouze dvě výhry, sedm remíz a 15 porážek. Jejich poslední triumf ještě před Novým rokem proti Hellas Verona. Série špatných výsledků vedla k odvolání Filipa Inzaghiho a nyní se Fabio Liverani snaží situaci zachránit. Salernitana je vzdálena šest bodů od bezpečných pozic, což zanechává jen slabou naději.

Edson a jeho nejhorší zápas v Premier League
Prostředník měl možná nejhorší zápas od svého příchodu do West Hamu. “Kladívka” byli přemoženi Arsenalem v nedělním zápase Premier League. Za přítomnosti Jaíma Lozana na tribuně nebyl Edson schopen podat svůj nejlepší výkon. Promeškal dvě slušné příležitosti, vyhrál pouze čtyři souboje na hřišti a šestkrát ztratil míč. V důsledku toho ho trenér vystřídal v poločase, aby udělal místo pro Kalvina Phillipse. Tým se sídlem v Londýně momentálně obsazuje respektabilní osmou pozici se 36 body.

Zranění Santiaga Giméneze a Raúla Jiméneze
Oba mexičtí útočníci jsou momentálně zraněni. Před zápasem proti Sparta Rotterdam oznámil Feyenoord, že Santiago Giménez vynechá zápas z důvodu neupřesněného zranění. Mezitím je Raúl Jiménez také mimo hru kvůli bolestem svalů hamstringu, což mu zabránilo hrát proti Fulhamu přes víkend. Jeho zotavení se odhaduje minimálně na několik týdnů.

Časté dotazy (FAQs)

1. Jaká je aktuální situace Salernitany v Serii A?
Salernitana je momentálně ohrožena sestupem v italské Serii A. Tým z Salerna má na posledním místě v lize 13 bodů a nepodařilo se mu získat mnoho vítězství.

2. Kdo je Guillermo Ochoa a jak se mu daří v Itálii?
Guillermo Ochoa je mexický fotbalový brankář, který hraje za Salernitanu v italské Serii A. V poslední době se mu nedaří a jeho tým je zraněně v tabulce.

3. Jaké problémy má Edson Álvarez v anglické Premier League?
Edson Álvarez je mexický fotbalista a prostředník, který hraje za West Ham v anglické Premier League. Nedávno podal špatný výkon proti Arsenalu a byl vystřídán v poločase.

4. Kdo jsou zranění Santiaga Giméneze a Raúla Jiméneze?
Santiago Giménez a Raúl Jiménez jsou mexičtí útočníci. Santiago je zraněný a nestartuje zápas proti Sparta Rotterdam. Raúl je také zraněn a nemohl hrát proti Fulhamu kvůli problémům se svaly hamstringu.

Doporučené odkazy:
https://www.salernitanacalcio1919.it/ (Oficiální webová stránka Salernitany)
https://www.whufc.com/ (Oficiální webová stránka West Hamu)
https://www.premierleague.com/ (Oficiální webová stránka anglické Premier League)
https://www.feyenoord.nl/ (Oficiální webová stránka Feyenoordu)