Lindsey Horan se omlouvá fanouškům za svůj nešťastný výrok

Kapitánka americké fotbalové reprezentace žen (USWNT), Lindsey Horan, vydala upřímnou omluvu poté, co čelila kritice veřejnosti za své výroky o fanoušcích amerického fotbalu. Omluvu přinesl server GOAL. Záložní hráčka vyjádřila lítost nad svým předešlým prohlášením, kde konstatovala, že “američtí fotbaloví fanoušci jsou většinou neinteligentní… Nemají představu o hře. Nepochopí to. (Ale) je to stále lepší a lepší.”

Horan během mediálního setkání před Concacaf Gold Cupem se omluvila za svá slova, uznala, že si špatně vyjádřila. Uvedla: “Především bych ráda požádala o omluvu naše fanoušky. Některá moje prohlášení byla špatně formulovaná a učinila jsem z toho velkou lekci.”

Vyzdvihla význam fanoušků a vyjádřila jim lásku. Uvědomuje si důležitost, kterou mají pro tým a zároveň z nich čerpá inspiraci. Pochopila, že fotbalová kultura v Americe se vyvíjí a má kladný vliv, a vyjádřila vděčnost za to, že je její součástí.

Horan zdůraznila svoji čest reprezentovat USWNT a vyjádřila: “Je to naprosto ctí – a vždy to řeknu – být schopna nosit tento znak každý den, být v této atmosféře a vyjít ven hrát před našimi fanoušky a reprezentovat národní tým.”

Lindsey Horan sdělila, že jejím záměrem nikdy nebylo někoho urazit, a vyjádřila upřímnou omluvu s nadějí na přijetí. Lyonská záložnice, jež se vyznačuje kvalitními výkony již po celou dekádu, zastává funkci kapitánky USWNT.

Omluva má za cíl napravit vztahy s fotbalovou komunitou Spojených států, která byla dotčena Horanovými původními výroky. Fanoušci očekávají, že její výkony na hřišti během nadcházejícího Gold Cupu prokáží, že je stále oddaná týmu, a pomohou zmírnit dopad jejích špatně formulovaných poznámek. USWNT bude 23. února a 26. února čelit Argentině a Mexiku v Základní skupině turnaje, s cílem dosáhnout vítězství.

Často kladené otázky ke kapitánce USWNT Lindsey Horan po omluvě za její prohlášení ve vztahu k fanouškům

1. Proč Lindsey Horan vydala omluvu?
Lindsey Horan vydala omluvu poté, co čelila kritice veřejnosti za svá prohlášení o fanoušcích amerického fotbalu. Uznala, že si špatně vyjádřila a litovala svých slov.

2. Jakou omluvu Lindsey Horan přinesla?
Lindsey Horan se omluvila svým fanouškům a řekla, že některá její prohlášení byla špatně formulovaná. Vyjádřila lásku a úctu k fanouškům, kterým přiznala důležitost pro tým a inspiraci, kterou z nich čerpá.

3. Jaká je role Lindsey Horan v USWNT?
Lindsey Horan je záložní hráčkou a kapitánkou americké fotbalové reprezentace žen (USWNT). Její výkony i dlouhodobý přínos ji kvalifikují pro tuto prestižní roli.

4. Jaký je cíl omluvy?
Omluva od Lindsey Horan má za cíl napravit vztahy s fotbalovou komunitou Spojených států, která byla dotčena jejími původními výroky o fanoušcích. Fanoušci očekávají, že její výkony na hřišti během nadcházejícího Gold Cupu prokáží, že je stále oddaná týmu, a pomohou zmírnit dopad jejích špatně formulovaných poznámek.

5. Kdy a proti komu bude hrát USWNT na Gold Cupu?
USWNT se utká s Argentinou a Mexikem v základní skupině turnaje Gold Cup. Zápasy jsou naplánovány na 23. února a 26. února, přičemž cílem týmu je dosáhnout vítězství.

Definice klíčových termínů:
– USWNT: Zkratka pro United States Women’s National Team, což je americká fotbalová reprezentace žen.
– Concacaf: Zkratka pro Confédération de Football Association (CONCACAF), což je fotbalová konfederace pro země Severní, Střední Ameriky a Karibiku.
– Gold Cup: Mezinárodní fotbalový turnaj, který se koná v rámci CONCACAF, představující šampionát Severní a Střední Ameriky s Karibikem.