Kde sledovat zápas mezi Crystal Palace a Chelsea v USA

V případě, že hledáte způsob, jak sledovat zápas mezi Crystal Palace a Chelsea, máme pro vás pár tipů. V USA máte několik možností, jak jej zhlédnout legálně.

Jednou z možností je přihlásit se na službu Fubo, která vám nabízí 7denní bezplatnou zkušební verzi. S touto legální streamovací službou můžete sledovat zápas na svém počítači, chytrém telefonu, tabletu, Rokum, Apple TV nebo pomocí Google Chromecast připojit počítač k televizi.

V rámci služby Fubo můžete také streamovat USA Network, ESPN, ESPN2, CBS, CBS Sports Network, FS1, FS2, beIN SPORTS, beIN SPORTS en Español, beIN SPORTS Connect, beIN SPORTS XTRA, NBC (v vybraných městech), CNBC, USA, FOX (v vybraných městech), FOX Soccer Plus, FOX Deportes, Telemundo, Universo, Univision, TUDN, UniMas a Galavision.

A to není vše. Fubo, tato legální streamovací služba, také nabízí přenosy z Ligy MX, Mistrovství světa, Mistrovství světa žen, MLS, UEFA Champions League (ve španělštině), Evropské ligy (ve španělštině), Primeira Liga, Ligue Un, kvalifikace na Mistrovství světa, NWSL, vybrané zápasy USMNT, vybrané zápasy USWNT, vybrané zápasy Mexika, vybrané zápasy Anglie a mnohem více.

Aplikace Fubo je k dispozici pro počítače s operačním systémem Windows, Mac, Apple iPhones, telefony s Androidem, Amazon Fire TV, mobilní zařízení s Androidem, televize s Android TV, Apple TV, Chromecast, televize Hisense, zařízení s iOS, televize LG, televize Samsung Smart TV, Vizio Smartcast TV a Xbox One.

Pro sledování zápasu s vaší bezplatnou zkušební verzí Fubo postupujte podle následujících kroků:

1. Klikněte na červené tlačítko “Začněte svůj bezplatný zkušební období” (viz screen)

2. Klikněte na “Další” na další stránce. Zde zadáte svou emailovou adresu pro registraci (nebo se můžete přihlásit pomocí svých údajů Facebooku nebo Googlu)

3. Během procesu registrace si vyberte plán a zadejte fakturační údaje – nebudete účtováni, dokud 7denní zkušební období nevyprší

4. Po úspěšné registraci budete přesměrováni na hlavní obrazovku Fubo

5. Zde buď můžete posouvat stránku dolů a zobrazit TV program s vaším zápasem

6. Nebo můžete kliknout na tlačítko “Průvodce” nahoře a zobrazit si všechny dostupné kanály.

Takže, máte všechny potřebné informace k tomu, abyste si mohli užít zápas mezi Crystal Palace a Chelsea přímo ze svého zařízení.

Časté otázky (FAQ):

1. Jaký je způsob, jak sledovat zápas mezi Crystal Palace a Chelsea legálně?
– Jednou z možností je přihlásit se na službu Fubo, která nabízí 7denní bezplatnou zkušební verzi.

2. Jaké zařízení potřebuji k sledování zápasu pomocí služby Fubo?
– K sledování zápasu můžete využít svůj počítač, chytrý telefon, tablet, Rokum, Apple TV nebo pomocí Google Chromecast připojit počítač k televizi.

3. Kromě zápasu mezi Crystal Palace a Chelsea, co jiného mohu sledovat na službě Fubo?
– Na službě Fubo můžete také streamovat další kanály, jako jsou USA Network, ESPN, CBS, beIN SPORTS, NBC, FOX, Telemundo a mnoho dalších. Nabízí také přenosy z Ligy MX, Mistrovství světa, Mistrovství světa žen, MLS, UEFA Champions League, atd.

4. Jaké jsou kroky pro sledování zápasu s bezplatnou zkušební verzí Fubo?
– Klikněte na červené tlačítko “Začněte svůj bezplatný zkušební období” na hlavní obrazovce Fubo a postupujte podle instrukcí. Můžete se zaregistrovat pomocí emailové adresy, Facebooku nebo Googlu.

5. Jak najdu svůj zápas na službě Fubo?
– Po úspěšné registraci budete přesměrováni na hlavní obrazovku Fubo, kde můžete posouvat stránkou dolů a zobrazit TV program s vaším zápasem. Alternativně můžete kliknout na tlačítko “Průvodce” nahoře a zobrazit si všechny dostupné kanály.

Důležité definice:

– Crystal Palace – anglický fotbalový klub.
– Chelsea – anglický fotbalový klub.
– Fubo – legální streamovací služba.
– Legální streamovací služba – online platforma, která umožňuje streamování obsahu, včetně zápasů fotbalu a sportovních událostí, v souladu s autorskými právy.

Související odkazy:

Fubo
Crystal Palace
Chelsea