Kde sledovat zápas Leverkusen vs Bayern München v USA

Sledujte zápas Leverkusen vs Bayern München a spoustu dalších utkání Bundesligy na platformě ESPN+. Tato legální streamovací služba vám umožní sledovat zápas na vašem počítači, zařízeních Apple, Android a Amazon Fire, na televizorech Samsung Smart TV, pomocí Chromecastu, na herních konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X a na zařízení Oculus Go.

S ESPN+ si nyní můžete streamovat také Bundesligu, LaLigu, Championship, League One, League Two, FA Cup, League Cup, International Champions Cup, Eredivisie, USL a mnoho dalšího.

Navíc je nyní ESPN k dispozici s balíčkem Disney Bundle, který zahrnuje ESPN+, Hulu a Disney+ pouze za 14,99 USD měsíčně. S ESPN+ nejen sledujete fotbal, ale také máte přístup k hitům z filmového a seriálového světa pomocí Hulu a k obsahu Disney+, kde najdete Star Wars, Marvel filmy, Disney filmy a seriály, filmy od Pixaru a dokumenty od National Geographic.

Kromě fotbalového pokrytí nabízí ESPN+ také přenosy UFC, MLB, MLS, NHL, vybrané turnaje PGA TOUR golfu, box od Top Rank, kriket a tenisové Grand Slam turnaje od Wimbledonu přes US Open po Australian Open. K tomu získáte okamžitý přístup ke svým oblíbeným univerzitním sportům, jako je fotbal, basketbal, lakros a spoustu dalších.

Nebudete také zklamáni, pokud budete mít možnost sledovat zápas, protože na domovské stránce World Soccer Talk naleznete živé aktualizace.

Foto: Imago

Časté dotazy (FAQ) o streamovací službě ESPN+

1. Jaké utkání Bundesligy mohu sledovat na platformě ESPN+?
Na platformě ESPN+ můžete sledovat utkání jako je zápas Leverkusen vs Bayern München a mnoho dalších utkání Bundesligy.

2. Na jakých zařízeních mohu streamovat zápasy?
Zápasy můžete sledovat na zařízeních jako počítače, zařízení Apple, Android a Amazon Fire, televizorech Samsung Smart TV, přes Chromecast, na herních konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X a na zařízení Oculus Go.

3. Kromě Bundesligy, jaké další sportovní události mohu sledovat na ESPN+?
Na ESPN+ můžete sledovat sportovní události jako LaLiga, Championship, League One, League Two, FA Cup, League Cup, International Champions Cup, Eredivisie, USL a další.

4. Jaké výhody získám s balíčkem Disney Bundle obsahujícím ESPN+?
Balíček Disney Bundle za měsíční poplatek 14,99 USD zahrnuje přístup k ESPN+, Hulu a Disney+. Můžete tak nejen sledovat sport na ESPN+, ale také se dívat na filmy a seriály na Hulu a obsah Disney+.

5. Kromě fotbalových přenosů, jaké další sporty mohu sledovat na ESPN+?
Kromě fotbalových přenosů nabízí ESPN+ také přenosy UFC, MLB, MLS, NHL, vybrané turnaje PGA TOUR golfu, box od Top Rank, kriket a tenisové Grand Slam turnaje.

6. Kde mohu najít živé aktualizace o fotbalu?
Živé aktualizace o fotbale můžete nalézt na domovské stránce World Soccer Talk.

Pro další informace a přístup k streamovací službě ESPN+ navštivte jejich oficiální webovou stránku.