Katherine Schoepfer vede tým USYNT ke čtvrtému turnajovému vítězství v řadě

Bývalá fotbalistka Pennsylvania State University (Penn State) Katie Schoepfer vedla tým amerických 17letých hráček (USYNT) k vítězství na šampionátu Concacaf v neděli. Schoepfer, která hrála za Nittany Lion v letech 2006 až 2008, byla v květnu 2023 jmenována hlavní trenérkou týmu, poté co v minulosti trénovala tým amerických 15letých hráček.

Tým USA porazil Mexiko v poměru 4:0 a získal tak svůj čtvrtý turnajový titul za sebou. Díky těmto výsledkům se tým také kvalifikoval na mistrovství světa do 17 let pořádané FIFA.

Katie Schoepfer v době svého působení na Penn State byla dvakrát zvolena do All-American týmu a dvakrát byla vybrána do All-Big Ten týmu. Za svou kariéru vstřelila 35 gólů a připsala si 20 asistencí, včetně 13 vítězných gólů.

Na turnaji v mexickém městě Toluca se zálohy amerického týmu statečně chopila Katie Scott, která je také hráčkou Penn State a veteránkou USYNT. Scott, která se obvykle uplatňuje jako útočník, se turnaje zúčastnila v pozici obránce nebo defenzivního záložníka. Přestože se soustředila na obranné povinnosti, Scott se prosadila i v útoku a přidala gól v utkání proti Panamě, které skončilo vítězstvím USA v poměru 13:0.

Katie Scott se ke týmu Penn State připojila v listopadu 2022 a patří mezi nejlepší 26 hráček ve své věkové kategorii podle TopDrawerSoccer.

Schoepfer, Scott a zbytek týmu USA se nyní připravují na mistrovství světa do 17 let, které se bude konat v říjnu. Očekává se, že tým bude mít skvělou přípravu a uvidíme, jak si povedou na mezinárodním turnaji.

Často kladené otázky (FAQ) založené na hlavních tématech a informacích prezentovaných v článku:

1. Kdo vedl tým amerických 17letých hráček na šampionátu Concacaf?
Katie Schoepfer, bývalá fotbalistka Pennsylvania State University (Penn State), vedla tým amerických 17letých hráček (USYNT) na šampionátu Concacaf.

2. Jaké byly výsledky týmu USA na šampionátu Concacaf?
Tým USA porazil Mexiko v poměru 4:0 a získal tak svůj čtvrtý turnajový titul za sebou. Díky tomu se tým také kvalifikoval na mistrovství světa do 17 let pořádané FIFA.

3. Jaké úspěchy měla Katie Schoepfer během svého působení na Penn State?
Katie Schoepfer byla dvakrát zvolena do All-American týmu a dvakrát vybrána do All-Big Ten týmu. Vstřelila 35 gólů a připsala si 20 asistencí, včetně 13 vítězných gólů.

4. Kdo se ještě výrazně podílel na šampionátu v pozici obránce nebo defenzivního záložníka?
Katie Scott, hráčka Penn State a veteránka USYNT, se během šampionátu v Mexiku chopila záložních povinností.

5. Jakého úspěchu dosáhla Katie Scott v útoku?
Přestože se soustředila na obranné povinnosti, Katie Scott vstřelila gól v utkání proti Panamě, které skončilo vítězstvím USA v poměru 13:0.

6. Jaký je očekávaný další turnaj pro Katie Schoepfer, Katie Scott a tým USA?
Schoepfer, Scott a zbytek týmu USA se nyní připravují na mistrovství světa do 17 let, které se bude konat v říjnu.

Definice klíčových termínů:

– Concacaf: Zkratka pro Fotbalovou konfederaci střední a severní Ameriky a Karibiku. Odkaz na domovskou stránku: Concacaf.
– FIFA: Mezinárodní federace fotbalových asociací. Odkaz na domovskou stránku: FIFA.
– All-American tým: Tým složený ze sportovců, kteří jsou vybráni jako nejlepší v dané soutěži nebo soutěžní sezóně.
– All-Big Ten tým: Tým složený ze sportovců, kteří jsou vybráni jako nejlepší ve sportovní konference Big Ten.
– TopDrawerSoccer: Webová stránka zaměřená na fotbalové scény ve Spojených státech. Odkaz na domovskou stránku: TopDrawerSoccer.

Související odkazy na hlavní doménu:
– Pennsylvania State University (Penn State): psu.edu
– USYNT: ussoccer.com