Kallawayské dívčí a chlapecké fotbalové družstvo zvítězilo na cestách

Publikováno ve čtvrtek 15. února 2024 v 23:03

Kallawayské dívčí fotbalové družstvo si ve čtvrtek vypracovalo velké vítězství, když porazilo McDonough 9-0. Pro Cavaliers to byl velmi akční týden, protože hráli svůj třetí zápas během posledních tří dnů.

Po absenci ve středečním zápase vedla útok Aylin Ulloa. Dosáhla úžasného hattricku. Mary Kate Baswell se také výrazně podílela na hře s dvěma góly a dvěma asistencemi.

Freshman Sofia Flores dále potvrzovala svůj vzestup na hvězdu týmu, když zaznamenala dva góly. Norma Trinidad a Lili Cook vstřelily svůj první gól v sezoně, přičemž Cook také zaznamenala asistenci.

Isla Garcia a Jay Bussey přispěli každý jednou asistencí.

Brankářské duo Katie Beth Bass a Alayna Leithleiter si připsaly čisté konto.

Po dvou po sobě jdoucích porážkách mají Cavaliers na svém kontě nyní bilanci 2-2. Další zápas Callaway čeká doma proti Central Phenix City (AL) dne 23. února.

Poté, co utrpělo svou první porážku v posledním zápase, chlapecké fotbalové družstvo Callaway se ve čtvrtek velkolepě vrátilo a porazilo McDonough 4-0.

Journee Jordan vystřelil družstvo do vedení v prvním poločase.

Zatímco v prvním poločase padl pouze jeden gól, ve druhém poločase se otevřely vodní brány a Callaway začal být suverénní. Jordan vstřelil další gól ve druhém poločase, zatímco Sophomore Rickey Vaughn přidal dva góly.

Jayden Bailey, Jaylen Williams a Jordan se v zápase zapsali do statistik asistencemi.

Braydon Morris předvedl osm zákroků a udržel čisté konto pro Cavaliers.

Callaway přivítá ve středu dalšího soupeře, Smiths Station.

Časté otázky (FAQ) založené na hlavních tématech a informacích uvedených v článku:

1. Jaké bylo skóre zápasu mezi Kallawayským dívčím fotbalovým družstvem a McDonoughem?
– Kallaway vyhrál zápas 9-0.

2. Kdo vedl útok v tomto zápase?
– Aylin Ulloa vedl útok s úžasným hattrickem.

3. Kdo dal nejvíce gólů a asistencí v tomto zápase?
– Mary Kate Baswell vstřelila 2 góly a poskytla 2 asistence.

4. Kdo dal svůj první gól v sezoně?
– Norma Trinidad a Lili Cook oba vstřelili svůj první gól v sezoně.

5. Kdo byl brankářem v tomto zápase?
– Katie Beth Bass a Alayna Leithleiter byly brankářským duem a udržely čisté konto.

6. Jaké je celkové skóre Cavaliers po dvou po sobě jdoucích porážkách?
– Cavaliers mají nyní bilanci 2-2.

7. Kdy je další zápas Callaway?
– Další zápas Callaway je doma proti Central Phenix City (AL) dne 23. února.

8. Jaké bylo skóre zápasu mezi chlapeckým fotbalovým družstvem Callaway a McDonoughem?
– Callaway vyhrál zápas 4-0.

9. Kdy se stal první gól v zápase chlapeckého družstva?
– Journee Jordan vystřelil družstvo do vedení v prvním poločase.