Jak sledovat zápas West Ham vs Arsenal na americké televizi a prostřednictvím legálního streamování

Zítřejší zápas mezi týmy West Ham a Arsenal ve fotbalové Premier League bude dostupný pro americké diváky prostřednictvím různých televizních a streamovacích služeb. Místa, kde můžete sledovat tento dramatický duel jsou USA, Telemundo, Fubo, DirecTV Stream a Sling.

Fubo je legální streamovací služba, která nabízí 7denní zkušební verzi a díky ní je pro vás možné sledovat zápas West Ham vs Arsenal a spoustu dalších utkání Premier League. Pomocí této služby je možné sledovat zápas na počítači, mobilním telefonu, tabletu, Roku, Apple TV nebo ho připojit k televizi pomocí Google Chromecast.

Nová možnost je, že pomocí Fubo je možné streamovat televize USA Network, ESPN, ESPN2, CBS, CBS Sports Network, FS1, FS2, beIN SPORTS, beIN SPORTS en Español, beIN SPORTS Connect, beIN SPORTS XTRA, NBC (ve vybraných městech), CNBC, USA, FOX (ve vybraných městech), FOX Soccer Plus, FOX Deportes, Telemundo, Universo, Univision, TUDN, UniMas a Galavision.

To však není vše, co Fubo nabízí. Tato legální streamovací služba také zahrnuje Liga MX, Mistrovství světa, Mistrovství světa žen, Major League Soccer, UEFA Liga mistrů (ve španělštině), Evropskou ligu (ve španělštině), Primeira Ligu, Ligue Un, kvalifikace na Mistrovství světa, National Women’s Soccer League, vybrané zápasy mužů a žen národního týmu USA, vybrané zápasy Mexika, vybrané zápasy Anglie a mnoho dalšího.

Aplikace Fubo je k dispozici pro Windows PC, Mac, Apple iPhone, Android telefony, Amazon Fire TV, Android Mobile, Android TV, Apple TV, Chromecast, televize Hisense, iOS zařízení, LG TV, Samsung Smart TV, televize Vizio Smartcast a Xbox One.

Pokud máte zájem sledovat zápas West Ham vs Arsenal pomocí zkušební verze Fubo, následujte prosím následující kroky:

1. Klikněte na červené tlačítko “Start your free trial” (viz obrázek níže).

2. Na další stránce klikněte na tlačítko “Next”. Potom zadejte svou e-mailovou adresu pro registraci (můžete použít také přihlášení pomocí Facebooku nebo Googlu) (viz obrázek níže).

3. Během procesu registrace vyberte úroveň svého plánu a zadejte fakturační údaje – nebudete účtováni, dokud se 7denní zkušební období neskončí (viz obrázek níže).

4. Po zaregistrování do zkušební verze budete přesměrováni na hlavní obrazovku Fubo (viz obrázek níže).

5. Zde můžete buď posunout stránku dolů, abyste viděli televizní programy včetně vašeho zápasu (viz obrázek níže).

6. Nebo můžete kliknout na tlačítko “Guide” nahoře a zobrazit si všechny dostupné kanály (viz obrázek níže).

Takže nezapomeňte využít zkušební verzi služby Fubo a sledovat tento vzrušující zápas mezi West Hamem a Arsenalem.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Jaké televizní a streamovací služby v USA mohou zobrazit zápas mezi týmy West Ham a Arsenal ve fotbalové Premier League?
– Místa, kde můžete sledovat tento zápas jsou USA, Telemundo, Fubo, DirecTV Stream a Sling.

2. Co je to služba Fubo?
– Fubo je legální streamovací služba, která nabízí 7denní zkušební verzi a umožňuje streamování zápasů Premier League a dalších sportovních událostí na různá zařízení.

3. Jaké další kanály a soutěže nabízí služba Fubo?
– Fubo nabízí také streamování televizí USA Network, ESPN, ESPN2, CBS, CBS Sports Network, FS1, FS2, beIN SPORTS, NBC, CNBC, FOX, Telemundo, Univision a dalších. Mezi nabízené soutěže patří Liga MX, Mistrovství světa, Mistrovství světa žen, Major League Soccer, UEFA Liga mistrů, Evropská liga, Primeira Liga, Ligue Un, kvalifikace na Mistrovství světa a National Women’s Soccer League.

4. Na jakých zařízeních je k dispozici aplikace Fubo?
– Aplikace Fubo je k dispozici pro Windows PC, Mac, Apple iPhone, Android telefony, Amazon Fire TV, Android Mobile, Android TV, Apple TV, Chromecast, televize Hisense, iOS zařízení, LG TV, Samsung Smart TV, televize Vizio Smartcast a Xbox One.

Důležité pojmy:

– Premier League: Anglická fotbalová nejvyšší soutěž.
– Streamovací služba: Služba, která umožňuje streamování obsahu (v tomto případě sportovních přenosů) přes internet.
– West Ham: Fotbalový klub z Londýna.
– Arsenal: Fotbalový klub z Londýna.

Sdílené odkazy:

whufc.com (Oficiální stránky týmu West Ham)
arsenal.com (Oficiální stránky týmu Arsenal)