Jak sledovat zápas Tottenham proti Wolves

Sledování zápasů Premier League je důležitou součástí života mnoha fotbalových fanoušků. A teď máme skvělé zprávy pro všechny fanoušky Tottenhamu a týmu Wolves. Díky platformě Peacock Premium si budete moci vychutnat zápas mezi Tottenhamem a Wolves a mnoho dalších zápasů Premier League.

Peacock Premium nabízí exkluzivní přenosy až 175 zápasů Premier League za sezónu. Kromě toho získáte přístup k Premier League TV kanálu, který zahrnuje recenze zápasů Premier League, rozhovory, denní zpravodajské programy a klasické zápasy Premier League. Nejen to, budete moci sledovat každý zápas Světového poháru 2022 ve španělštině.

Ať již chcete sledovat zápas živě nebo si jej přehrát později, Peacock Premium vám to umožní. Přenosy zápasů bude možné sledovat až do 30 dnů po jejich vysílání.

Peacock je dostupný na různých platformách a zařízeních, včetně:

• Počítačů: PC a Mac

• Apple: iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV 4K a Apple TV HD

• Google: Android, zařízení s Android TV, Roku, Chromecast a zařízení s Chromecast built-in

• Microsoft Xbox One a Xbox One X

• Televizory VIZIO SmartCast a LG Smart TV

• Sony PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro

Kromě fotbalového přenosu nabízí Peacock Premium více než 20 000 hodin programů od NBC Universal, včetně filmů, televizních pořadů, originálního obsahu a živých televizních kanálů.

Chcete-li se dozvědět více o platformě Peacock, připravili jsme pro vás návodní video, které vám vše objasní.

Foto: Imago

FAQ

1. Jaké zápasy lze sledovat na platformě Peacock Premium?
Peacock Premium nabízí až 175 zápasů Premier League za sezónu, včetně zápasu mezi Tottenhamem a Wolves.

2. Jaké další obsahy lze sledovat na Peacock Premium?
Kromě zápasů Premier League získáte také přístup k Premier League TV kanálu, který zahrnuje recenze zápasů, rozhovory, denní zpravodajské programy a klasické zápasy Premier League. Můžete také sledovat Světový pohár 2022 ve španělštině.

3. Po jakou dobu lze přenosy zápasů sledovat?
Přenosy zápasů budou k dispozici až 30 dní po jejich vysílání, ať již chcete sledovat zápas živě nebo si jej přehrát později.

4. Na jakých zařízeních je dostupný Peacock Premium?
Peacock je dostupný na různých zařízeních, včetně počítačů (PC a Mac), Apple zařízení (iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV 4K a Apple TV HD), zařízení s operačním systémem Android (včetně zařízení s Android TV, Roku, Chromecast a zařízení s Chromecast built-in), Microsoft Xbox One a Xbox One X, televizory VIZIO SmartCast a LG Smart TV, a také na Sony PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro.

5. Jaký další obsah nabízí Peacock Premium?
Peacock Premium nabízí více než 20 000 hodin programů od NBC Universal, včetně filmů, televizních pořadů, originálního obsahu a živých televizních kanálů.

Významné pojmy a odborné termíny:

– Peacock Premium: Platforma pro streamování obsahu, která nabízí zápasy Premier League a další obsah od NBC Universal.
– Premier League: Anglická fotbalová liga, nejvyšší fotbalová soutěž v Anglii.
– Světový pohár: Mezinárodní fotbalový turnaj, který se koná jednou za čtyři roky a na kterém se utkávají národní týmy z různých zemí.

Světový pohár 2022 ve španělštině: https://www.fifa.com/worldcup/ (FIFA World Cup)