Jak sledovat zápas Frosinone vs Milan v USA

Fanoušci fotbalu mají skvělou příležitost sledovat zápas mezi Frosinone a Milan díky streamovací službě Paramount+. Paramout+ nyní nabízí 7denní bezplatnou zkušební verzi pro nové předplatitele, kteří si tak mohou zdarma užít celou řadu fotbalových zápasů a dalšího obsahu.

Po 7denní zkušební době se cena předplatného Paramount+ pohybuje pouze kolem 5,99 dolarů měsíčně. Služba nabízí více než 2000 živých přenosů zápasů každý rok. Kromě italské Serie A najdete také Coppa Italia, Ligu mistrů UEFA, Evropskou ligu UEFA a Konferenční ligu UEFA, Women’s Cup, NWSL a soutěže národních týmů z Concacafu (kvalifikace na mužské mistrovství světa, kvalifikace na ženské mistrovství světa, mužská liga národů a ženská liga národů), Ligu Profesional de Fútbol z Argentiny, brazilskou Série A Campeonato Brasileirão a soutěže AFC (asijské kvalifikace na mistrovství světa, Liga mistrů AFC, ženský Asijský pohár AFC a Asijský pohár AFC).

Paramount+ zahrnuje také exkluzivní původní programy, jako jsou Evil, Star Trek Discovery, Star Trek Picard, The Good Fight a The Stand, stejně jako filmy včetně Občanského soudu II, Infinite a dalších. Dále můžete streamovat CBSN (CBS News), CBS Sports HQ a ET Live, a také – s předplatným Premium – vaši místní síť CBS.

Paramount+ je k dispozici na PC nebo Macu, stejně jako na zařízeních jako Roku, iPhone, Android telefonech, Apple TV, Chromecastu, Amazon Fire TV, PlayStation 4, Vizio a XBOX One.

Pokud chcete využít 7denní zkušební verzi Paramount+, postupujte podle následujících kroků:

1. Po kliknutí na tlačítko “Zkusit zdarma” uvidíte stránku, která vysvětluje dva možné výběry. Klikněte na “Pokračovat”.

2. Vyberte mezi možnostmi “S omezeným počtem reklam” nebo “Bez reklam”. Pokud chcete ušetřit více než 15% s ročním plánem, označte zaškrtávací políčko. Poté klikněte na “Pokračovat”.

3. Následně budete muset vytvořit bezplatný účet na Paramount+.

4. Zadejte své kontaktní údaje a klikněte na “Pokračovat”, abyste pokračovali na další krok.

5. Na další stránce je vysvětlena 7denní zkušební doba.

6. Zadejte své platební údaje a poté klikněte na “Spustit Paramount+”, abyste mohli začít s vaší zkušební verzí.

Foto: Imago

Často kladené otázky (FAQ):

1. Jakou příležitost mají fanoušci fotbalu díky streamovací službě Paramount+?
– Fanoušci fotbalu mají možnost sledovat zápas mezi Frosinone a Milan pomocí služby Paramount+.

2. Jaká je nabídka pro nové předplatitele Paramount+?
– Paramount+ nabízí novým předplatitelům 7denní bezplatnou zkušební verzi, ve které si mohou zdarma užít fotbalové zápasy a další obsah.

3. Kolik stojí předplatné Paramount+ po 7denní zkušební době?
– Po skončení 7denní zkušební doby je cena předplatného Paramount+ kolem 5,99 dolarů měsíčně.

4. Jaký obsah je k dispozici na Paramount+?
– Paramount+ nabízí více než 2000 živých přenosů zápasů každý rok, včetně Serie A, Coppa Italia, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy UEFA, Konferenční ligy UEFA, Women’s Cup, NWSL, soutěží národních týmů z Concacafu, Ligy Profesional de Fútbol z Argentiny, Campeonato Brasileirão z Brazílie, soutěží AFC a dalšího obsahu jako exkluzivní původní programy (Evil, Star Trek Discovery, Star Trek Picard, The Good Fight, The Stand) a filmy.

5. Na jakých zařízeních je dostupný Paramount+?
– Paramount+ je k dispozici na PC, Macu, Roku, iPhone, Android telefonech, Apple TV, Chromecastu, Amazon Fire TV, PlayStation 4, Vizio a XBOX One.

Základní definice:

– Paramount+: Streamovací služba, která umožňuje sledovat fotbalové zápasy a další obsah včetně exkluzivních programů a filmů.

– Živé přenosy zápasů: Přímý přenos fotbalového zápasu, který je vysílán v reálném čase.

– Serie A: Nejvyšší italská fotbalová liga.

– Coppa Italia: Fotbalový pohár ve