Inter Miami ends preseason with a 1-1 draw against Newell’s Old Boys

Inter Miami přechází do základní části sezóny MLS s vyrovnaným výsledkem 1-1 po zápase proti chlapeckému klubu Lionela Messiho, Newell’s Old Boys. Ve prvím poločase měli Heroni navrch, přičemž Messi vytvářel šance pro Diega Gomeze a Luise Suareze, ale ani jeden z nich je nevyužil. Tempo hry se ve druhém poločase zpomalilo a Messi i Suarez byli oba vystřídáni v 60. minutě. Ale záhy poté, co Miami vedlo, se střídající hráč Shanyder Borgelin nejvýše vyšvihl při rohovém kopu a hlavou poslal míč do sítě. Vypadalo to, že Miami udrží výsledek, ale chyba v obraně umožnila Francovi Diazovi proniknout a umístit míč za brankáře Drakea Callendera.

Časté otázky (FAQs):

1. Jak skončil zápas mezi Inter Miami a Newell’s Old Boys?
– Zápas skončil remízou 1-1.

2. Kdo vytvářel šance pro Heroni v prvním poločase?
– Lionel Messi vytvářel šance pro Diega Gomeze a Luise Suareze.

3. Kdo skóroval pro Inter Miami?
– Střídající hráč Shanyder Borgelin vstřelil gól hlavou při rohovém kopu.

4. Jaké chyby vedly ke gólu Francovi Diaze?
– Chyba v obraně umožnila Francovi Diazovi proniknout a umístit míč za brankáře.

5. Které hráče vystřídal Miami v 60. minutě?
– Lionel Messi a Luis Suarez byli oba vystřídáni.

Hlavní pojmy a žargon:

– MLS: Major League Soccer (hlavní fotbalová liga ve Spojených státech a Kanadě)
– rohový kop: situace, kdy se míč vrací do hry po opuštění hřiště z úderu do rohu
– střídající hráč: hráč, který nahradí jiného hráče během zápasu