FC Olympia Změnou známek na nový název klubu

Klub Oly Town Artesians, který vznikl v roce 2014 jako mužský tým hrající halový fotbal, oznámil prostřednictvím sociálních médií v úterý ráno, že se změní jméno na “FC Olympia”. Klub z Thurston County nyní zahrnuje čtyři týmy směřující k profesionálnímu fotbalu, komunitní mládežnické a dospělé fotbalové ligy a celoroční USL mládežnickou kliniku.

Původní slogan klubu “Domov Artesian Soccer” zůstane jako maskotka pro klub, který existuje již 10 let, protože klub byl dříve znám jako Tumwater Pioneers.

Ohlášení přichází po zveřejnění informace, že jejich hala pro halový fotbal na The Evergreen State College končí, protože Geoduck Athletic Department plánuje využít prostor pouze pro studenty-sportovce. Poslední halový zápas Artesians na Pavilonu se bude konat v sobotu v 16:00 hodin, kdy hostí tým Bellingham United. Vstupenky jsou k dispozici online.

“Mám velkou radost z toho, co přináší budoucnost pro Artesians, protože každá změna může přinést novou cestu,” uvedl hlavní majitel Ryan Perkins ohledně tohoto přebrandování. “Proč se tak děje, se dozvíme 23. března na našem každoročním galavečeru Oly Soccer Foundation. Podpořte klub a připravte se na úžasný večer plný překvapení.”

Nová známka a logo byly představeny během dne prostřednictvím videí a grafických prezentací, které poskytly komunitě pohled na povahu komunitního fotbalového klubu, který si získal srdce mnoha lidí za posledních deset let.

“Jsme opravdu nadšeni z těchto změn, které jsme provedli,” řekl spoluvlastník Jason Smith. “Pracovali jsme na dalších věcech, které opět pomohou klubu růst a doufejme poskytovat ještě více pro komunitu.”

Artesians mají webovou stránku věnovanou novému rebrandingu, kde fanoušci mohou stáhnout nové logo, tapety pro počítač a mobil a vstupenky na galavečer, kde se dozví, proč ke změně názvu dochází.

Artesians informovali komunitu, že podrobnosti o přebrandování a zvláštních představeních budou na galavečeru Oly Soccer Foundation v baru Nicole’s 23. března 2024. Vstupenky jsou k dispozici zde.

FC Olympia také oznámila zařazení do mužské a ženské divize USL s okruhy USL Soccer sídlícími na Floridě pro letní soutěž v roce 2024.

V lednu Artesians oznámili profesionální partnerský klubový vztah s profesionálním klubem USL Spokane. Partnerství zahrnuje společné přijímací zkoušky, které se konají v Olympii ve Washingtonu, aby mohli potenciální hráči cestovat z celého světa a pokusit se o zařazení do týmu USL Spokane a Artesians.

“Cítím, že změny, které se odehrávají v klubu letos, jsou důkazem růstu klubu,” uvedl generální manažer USL W League Vanessa Crisp. “Ve skutečnosti se klub neustále mění a vyvíjí a tento přebrand nám umožní ukázat toto rozvoj naší komunitě.”

Oly Town a FC Olympia jsou v komunitě od roku 2014 a nabízejí místní fotbal a rozvíjejí zábavu pro rodiny, návštěvníky a místní turisty.

Klub byl založen Brandonem Sparksem a původně patřil Timu Smithovi. Původní název klubu “Oly Town Artesians” odkazuje na místní pivovarskou tradici používání místní pramenité vody k vaření piva, odtud označení Olympia Brewing.

Od roku 2014 klub změnil majitele a v roce 2021 ho koupil Ryan Perkins, který vytvořil skupinu vlastníků s místním fotbalovým trenérem Jasonem Smithem. Smith je trenérem mládežnického klubu a hlavním trenérem na střední škole a také vedl tým USL League Two jako hlavní trenér, když byla Artesians USL franchise teprve na začátku.

Místní společnosti Kesh Marketing, Wembley Soccer Shop a místní filmaři Connor Rubin a Brandon Cartwright byli partneři, kteří pomohli s přebrandováním.

“Rádi bychom poděkovali Stephanie Hemphill (Kesh), filmařům Brandonovi Cartwrightovi a Connoru Rubinovi a Kurtovi Gressovi (Wembley), že nám pomáhají představit nový obraz klubu,” řekl Perkins. “Jsme kořenový, místní fotbalový klub, který se spoléhá na místní talenty a dodavatele, aby vytvořil něco úžasného pro komunitu.”

Brandon Cartwright dlouhodobě pracuje v klubu Artesians jako ředitel a správce živého přenosu. Cartwright pracuje a přispívá k několika místním filmovým projektům a spolu s místním filmařem Connorem Rubinem spoluprodukoval film, který má pomoci s většími oznámeními klubu v březnu.

“Naši fanoušci by se měli připravit na vzrušující novinky, protože vstupujeme do desátého roku Artesians,” řekl Brandon Cartwright.

“Bylo úžasné pomoci představit tuto velkou změnu pro Oly Town,” řekl místní filmař Connor Rubin. “Sledujete cestu tohoto jakoby živého míče skrz monumentální část města až do konce své cesty, kterou zastaví noha nadějného místního fotbalového hráče u paty naší hlavní budovy.”

Od těchto skvělých filmařů, kteří spolupracují s FC Olympia, se můžeme těšit na další novinky během představení 23. března na galavečeru Oly Soccer Foundation.

Zaregistrujte se ještě dnes na mládežnické kliniky USL, kde se naučíte od domácího profesionálního hráče Miguela Gonzaleza a našeho hráčského/trenérského týmu USL. Klikněte zde pro více informací.

Získejte své vstupenky zde na galavečer Oly Soccer Foundation Dinner v baru Nicole’s Off Legion! Vhodné pro všechny věkové skupiny – prostor pronajatý. Přihlaste se k odběru zpráv FC Olympia kliknutím zde.

Klub Oly Town Artesians oznámil, že se změní jméno na “FC Olympia”. Klub z Thurston County vznikl v roce 2014 a nyní zahrnuje čtyři týmy směřující k profesionálnímu fotbalu, komunitní mládežnické a dospělé fotbalové ligy a celoroční USL mládežnickou kliniku. Původní slogan klubu “Domov Artesian Soccer” zůstane jako maskotka klubu. [Sociální média](https://twitter.com/olytownfc) klubu poskytují bližší informace o přebrandování.

Halový fotbalový pavilon na The Evergreen State College, kde klub hrával své zápasy, končí. Poslední halový zápas Artesians se uskuteční v sobotu 16:00 proti týmu Bellingham United. Vstupenky jsou k dispozici online.

Hlavní majitel klubu, Ryan Perkins, vyjádřil radost a očekávání z budoucnosti klubu. Podrobnosti o přebrandování budou zveřejněny na každoročním galavečeru Oly Soccer Foundation 23. března.

FC Olympia byla zařazena do mužské a ženské divize USL s okruhy USL Soccer na Floridě pro letní soutěž v roce 2024. V lednu byl oznámen profesionální partnerský klubový vztah s klubem USL Spokane.

Klub má webovou stránku věnovanou novému rebrandingu, kde fanoušci mohou stáhnout nové logo, tapety a vstupenky na galavečer.

Klub Artesians nabízí místní fotbal a zábavu pro rodiny, návštěvníky a místní turisty. Byl založen v roce 2014 a v roce 2021 ho koupil Ryan Perkins. Klub spoléhá na místní talenty a dodavatele.

Přebrandování bylo podpořeno společnostmi Kesh Marketing, Wembley Soccer Shop a místními filmaři Brandonem Cartwrightem a Connorem Rubinem.

Další informace a novinky klubu budou zveřejněny na galavečeru Oly Soccer Foundation 23. března.

Fanoušci se mohou zaregistrovat na mládežnické kliniky USL a získat vstupenky na galavečer Oly Soccer Foundation v baru Nicole’s Off Legion.