Esparto High School Soccer Team Aims for Redemption in Division VI CIF Sac-Joaquin Section Boys Soccer Playoff Finals

Pro po druhé se fotbalový tým chlapců na střední škole Esparto dostal do finále fotbalových play-off Divize VI CIF Sac-Joaquin Section. Poté, co loni ve finále prohrál 2:0 se soupeřem z prvního setu Denair, jsou Spartani tentokrát pevně rozhodnuti přivést domů mistrovský titul. Význam je letos ještě větší, protože je to poslední sezóna, kdy spoluvýchovci Juan Juarez a Brad Brinegar budou na čele týmu.

Číslo 2 Esparto si cestu do finále zajistilo vítězstvím 4:2 nad čtvrtou Bradshaw Christian ze Sacramenta ve čtvrtfinále v úterý večer v okrese Yolo.

“Jako trenér nemůžu být hrdější na naše kluky za jejich kolektivní úsilí a skvělé výkony,” uvedl Juarez. “Tato hra se vyniká jako jedna z našich nejlepších a ukazuje potenciál našeho mladého týmu, který se nadále rychle rozvíjí a roste. Fotbalový tým chlapců na střední škole Esparto se zlepšuje a budoucnost vypadá slibně pro tuto talentovanou a odhodlanou skupinu sportovců.”

Tým chlapců na střední škole Esparto bude hrát v sobotu ve finále play-off Divize VI CIF Sac-Joaquin Section Boys Soccer na Cosumnes River College v Sacramentu od 14:00 hod. Spartani se utkají s týmem Millennium.

Aaron Valenzuela, seniorský hráč Spartana, vedl tým s 5 body, přispěl 2 góly a 1 asistencí. Juniorský David Martinez a nováček Alexander Luna přidali po jednom gólu. Sophomore Rodrigo Melendrez a senior Aaron Lopez přispěli každý jednou asistencí.

“První poločas nastavil tón, když Esparto ukázal vysokou intenzitu, brzy zaklepal a zajistil si vedení 2:0,” vzpomínal Juarez. “Obrana, tentokrát s kompletně zdravým základním složením, udržovala pevnou linii a první poločas držela Bradshaw na uzdě. Celková soudržnost týmu byla zřejmá a náš mladý nováček Andres Luna zaujal na křídle.”

Connor Beckner, seniorský hráč soupeře, vstřelil oba góly v druhém poločase, když ho podpořili juniorský Anthony Valenzuela a nováček Jackson Haviland.

“Nováček brankář Gustavo Alfaro prokázal růst a zralost a ukázal se jako spolehlivá přítomnost v bráně,” uvedl Juarez.

Esparto (15-6-1) se nyní bude připravovat na finále D6 CIF SJS Section, které se bude konat na Cosumnes River College v Sacramentu v sobotu od 14:00 hod. Spartani se utkají s týmem Millennium (8-7-2) z Tracy, který ve středu ve čtvrtfinále překvapivě porazil Denair, který byl nasazený a obhájce titulu, poměrem 1:0. Dveře jsou tedy otevřené pro Spartu, aby přivezla mistrovský titul do okresu Yolo.

FAQ

1. Kdo se dostal do finále fotbalových play-off Divize VI CIF Sac-Joaquin Section?
Fotbalový tým chlapců na střední škole Esparto.

2. S kým se utká Esparto ve finále?
Esparto se utká s týmem Millennium.

3. Kde se bude konat finále?
Finále se bude konat na Cosumnes River College v Sacramentu.

4. Kdy se bude hrát finále?
Finále se bude hrát v sobotu od 14:00 hodin.

5. Jaké výsledky dosáhl tým Esparto ve čtvrtfinále?
Tým Esparto porazil tým Bradshaw Christian ze Sacramenta v poměru 4:2.

6. Kdo byl nejlepším hráčem týmu Esparto v této hře?
Nejlepším hráčem týmu Esparto byl seniorský hráč Aaron Valenzuela, který přispěl 2 góly a 1 asistencí.

7. Jakou roli sehrál nováček Andres Luna ve hře?