Dva fotbalisté jsou uznáváni za své vynikající úspěchy na hřišti

Tento týden jsou zdůrazněni dva studenti atletického týmu středních škol Shasta a U-Prep. Je čas se seznámit s dvěma Atlety týdne YMCA rodiny Shasta za jejich úspěchy v posledních týdnech.

Talyn Hanly
Sport: Fotbal
Škola: Shasta
Třída: Junior
Přínosy týmu: Hanly momentálně vede Vlky v průměru vstřelených gólů na zápas (1,5), vstřelenými góly (12) a body (28). Shasta se nachází na třetím místě ve Východní atletické lize s celkovým záznamem 9-3-2 a ligovým záznamem 4-3-1. Vlci se utkají s Pleasant Valley ve středu v 19:00, následuje jejich poslední zápas základní části proti Enterprise ve středu v 19:00.

Noa Saiki
Sport: Fotbal
Škola: U-Prep
Třída: Senior
Přínosy týmu: Saiki momentálně vede Pantery v průměru vstřelených gólů na zápas (1,3), vstřelenými góly (25) a střelami (66). U-Prep má dokonalý záznam 8-0 v Severní atlantické lize – Pantery mají celkový záznam 17-0-3. U-Prep, tým, který inkasoval pouze devět gólů letos, se utká s Central Valley ve čtvrtek v 17:15, což také znamená konec základní části.

Každý týden vybírá Record Searchlight chlapce a dívky, kteří vynikají na základě svých výkonů za minulý týden. Profily zdůrazňují jejich úspěchy na hřišti nebo v posilovně a poskytují náhled na to, kým jsou jako studenti. Pokud máte návrhy na Atlety týdne R-S, pište na [email protected].

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kdo jsou Atleti týdne YMCA rodiny Shasta?
Dva studenti atletického týmu středních škol Shasta a U-Prep jsou tento týden zdůrazněni jako Atleti týdne YMCA rodiny Shasta za jejich úspěchy v posledních týdnech.

2. Kdo je Talyn Hanly?
Talyn Hanly je student školy Shasta a je členem fotbalového týmu. Je ve třídě Junior. Vyniká v průměru vstřelených gólů na zápas (1,5), vstřelení góly (12) a počtem bodů (28).

3. Kdo je Noa Saiki?
Noa Saiki je student školy U-Prep a je také členem fotbalového týmu. Je ve třídě Senior. Předním hráčem je v průměru vstřelených gólů na zápas (1,3), vstřelení góly (25) a počtem střel (66).

4. Jaké jsou aktuální výsledky týmů?
Shasta se nachází na třetím místě ve Východní atletické lize s celkovým záznamem 9-3-2 a ligovým záznamem 4-3-1. U-Prep má dokonalý záznam 8-0 v Severní atlantické lize a celkový záznam 17-0-3.

5. Kdy se utkají týmy Shasta a U-Prep?
Shasta se utká s Pleasant Valley ve středu v 19:00. U-Prep se utká s Central Valley ve čtvrtek v 17:15.

Definice:
– YMCA rodina Shasta: YMCA rodina Shasta je síť organizací YMCA ve městě Shasta a okolí.
– Východní atletická liga: Východní atletická liga je sportovní liga, ve které soutěží školy z východní části regionu.
– Severní atlantická liga: Severní atlantická liga je sportovní liga, ve které soutěží školy z severní části regionu.

Související odkazy:
YMCA
Record Searchlight