Dakota Weekes se připojuje k týmu College of Southern Idaho

Hráčka ze střední školy Sugar-Salem, Dakota Weekes, podepsala smlouvu s novým ženským fotbalovým týmem College of Southern Idaho, oznámila škola v úterý. Weekes je šestým hráčem, který podepsal smlouvu s týmem CSI, k němuž se připojí Canyon Ridge’s Jayva Hicks, Venezuela’s Jenimar Briceno a Natasha Vasquez, Pocatello’s Elle Hokanson a Shelley’s Macy Johnson.

Trenér CSI Alex Ferreira v tiskové zprávě uvedl: “Podpis Dakoty pro mě znamená přivést hráče, který má mnoho zkušeností z velkých zápasů, někoho, kdo se vždy hraje o tituly a státní šampionáty. Má vynikající kvality v rozehrávce a dokáže své spoluhráče umístit do skvělých pozic k zakončení. Věřím, že si na univerzitní úroveň přizpůsobí, i když přechází z kategorie 3A.”

Nový článek:

Dakota Weekes přidává svou zkušenost k týmu College of Southern Idaho

Dakota Weekes, střední záložník ze Sugar-Salem High School, se připojuje k novému ženskému fotbalovému týmu College of Southern Idaho, jak oznámila škola v úterý. Weekes je jednou z šesti hráček, které podepsaly smlouvu s týmem CSI. Mezi dalšími hráčkami jsou Jayva Hicks z Canyon Ridge, Jenimar Briceno a Natasha Vasquez z Venezuely, Elle Hokanson z Pocatello a Macy Johnson ze Shelley.

Podle trenéra CSI Alexe Ferreiry je příchod Dakoty důležitým posílením týmu, protože má zkušenost s velkými zápasy a bojem o tituly. Její excelentní rozehrávka umožňuje spoluhráčkám skvělé pozice k zakončení. I když se musí přizpůsobit přechodu z kategorie 3A na univerzitní úroveň, věří Ferreira, že Dakota se výzvy zvládne.

1. Kdo je Dakota Weekes?
Dakota Weekes je střední záložník ze Sugar-Salem High School, která nedávno podepsala smlouvu s týmem College of Southern Idaho.

2. Kdo jsou další hráčky, které podepsaly smlouvu s týmem CSI?
Další hráčky, které podepsaly smlouvu s týmem CSI, jsou Jayva Hicks z Canyon Ridge, Jenimar Briceno a Natasha Vasquez z Venezuely, Elle Hokanson z Pocatello a Macy Johnson ze Shelley.

3. Jaký má Dakota Weekes přínos pro tým?
Podle trenéra CSI Alexe Ferreiry přináší Dakota Weekes zkušenost s velkými zápasy a bojem o tituly. Má vynikající rozehrávku a dokáže svým spoluhráčkám umožnit skvělé pozice k zakončení.

4. Jak se Dakota musí přizpůsobit na univerzitní úroveň?
Dakota musí zvládnout přechod z kategorie 3A na univerzitní úroveň. Trenér Ferreira věří, že si s touto výzvou poradí.

Odkazy:
College of Southern Idaho