College of Southern Idaho přidává fotbalový tým pro muže a ženy v nadcházejícím podzimu

College of Southern Idaho se v nadcházejícím podzimu rozhodl přidat fotbalový tým pro muže a ženy. Hlavní trenér Alex Ferreira začal sestavovat své soupisky a zaměřuje se na získávání místních hráčů.

Na jednom ze tréninků v neděli odpoledne se Ferreira sešel s několika svými novými hráči ze CSI a také s několika dalšími nadějnými hráči, kteří doufají, že se dostanou do výběru. Dnešní trénink proběhl na Sunway Soccer Complex, kde hráči prošli různými cvičeními a sehráli zápas.

Jedním z hráčů, který se tréninku zúčastnil, byl Andrew Gonzalez, absolvent Gooding High School a zároveň závazek College of Southern Idaho. Původně se Gonzalez přihlásil na College of Idaho, než se CSI rozhodlo založit vlastní fotbalový tým. Blízkost domova byla hlavním faktorem, který vedl Gonzaleze ke změně svého plánu a přestupu na CSI.

“Pro mě to sehrálo velkou roli, protože miluji svoji rodinu a nemohl jsem si představit, že bych se od nich příliš vzdálil. Rád bych také cestoval a viděl nová místa, ale jednoduše jsem je nemohl opustit,” řekl Gonzalez.

Jako jeden z prvních hráčů, kteří se přihlásili do mužského fotbalového týmu CSI, se na Gonzaleze bude spoléhat jako na jednoho z lídrů mladého týmu, když jejich sezóna začne na podzim.

Autorská práva 2024 KMVT. Všechna práva vyhrazena.

Často kladené otázky (FAQs) o novém fotbalovém týmu College of Southern Idaho:

1. Co znamená rozhodnutí College of Southern Idaho přidat fotbalový tým pro muže a ženy?
– College of Southern Idaho (CSI) se rozhodl vytvořit nový fotbalový tým pro muže a ženy, což otevře nové příležitosti pro studenty, kteří se chtějí zapojit do fotbalu na univerzitní úrovni.

2. Kdo je hlavním trenérem nového týmu?
– Hlavním trenérem nového fotbalového týmu je Alex Ferreira.

3. Jaký je záměr trenéra Ferreiry ohledně sestavení týmu?
– Trenér Ferreira se zaměřuje na získávání místních hráčů, pravděpodobně preferuje hráče z blízkého okolí College of Southern Idaho.

4. Kde se konají tréninky nového týmu?
– Jeden z nedělních tréninků se konal na Sunway Soccer Complex.

5. Kdo se zúčastnil nedělního tréninku?
– Na nedělním tréninku se sešel trenér Ferreira se svými novými hráči ze CSI a také s několika dalšími nadějnými hráči, kteří doufají, že se dostanou do výběru.

6. Kdo je Andrew Gonzalez a jaký je jeho vztah k College of Southern Idaho?
– Andrew Gonzalez je absolvent Gooding High School a zároveň je závazkem College of Southern Idaho. Přihlásil se nejprve na College of Idaho, ale poté se rozhodl přestoupit na CSI kvůli blízkosti domova.

7. Jaký bude Gonzaleze přínos týmu?
– Andrew Gonzalez se přihlásil mezi první hráče nového fotbalového týmu CSI a bude se od něj očekávat, že bude jedním z lídrů mladého týmu v nadcházející sezóně na podzim.

Další informace a zdroje (v češtině):

College of Southern Idaho – oficiální stránky College of Southern Idaho
CSI Athletics – oficiální stránky atletiky College of Southern Idaho