Článek s názvem: Historická výhra Bartram Trail v okrese 1-7A

Ali Fletcher běžela a běžela 99 minut, ale když se otevřela cesta k brance, našla v nádrži právě dostatek energie, aby se zapsala do historie Bartram Trail. “Pocítila jsem to poté, co jsem to vystřelila,” řekla. “Cítila jsem, že je to perfektní.” Záložní hráčka Bartram Trail vypálila nezapomenutelnou střelu ze 25 metrů v posledních minutách druhého prodloužení a porazila dosud neporažený Creekside 2:1, čímž vyhrála finále ženského fotbalového mistrovství Floridské atletické asociace středních škol okresu 1-7A v Tocoi Creek.

O pár minut poté, co brankářka Bears Lily Holden zastavila střelu na druhé straně hřiště, Fletcher se dostala na pravém křídle a zadala ránu do sítě. To byl vzrušující závěr v bitvě o šampionát mezi závodem posledních čtyř FHSAA šampionů v této třídě (Bartram Trail v letech 2020, 2021 a 2023 a Creekside v roce 2022). “Nevzdali se,” řekla trenérka Bartram Trail Jen Rodriguez.

Creekside (11-1-2), která hrála bez zraněné středopolařky Avery Robinson z UCLA, se prosadila v 61. minutě, kdy Chloe Iliff prokličkovala mezi dvěma hráčkami Bears a přihrála Samanthe Colvinovi, který skóroval. Ale Bartram Trail (14-4-1) odpověděl čtyři minuty před koncem po ztrátě míče, když Macey Millard našla přihrávkou Brooke Gosse, která skórovala hlavou.

Tito soupeři ze St. Johns County, kteří se v listopadu remizovali 0:0, se možná budou opět setkávat v regionálním turnaji 7A tento měsíc. Creekside, Bartram Trail a neporažený Lake Mary byly na začátku týdne žebříčkem FHSAA je řazení prvá tři týmy, použité pro určení nasazení.

“Tohle družstvo se chce vyrovnat předchozím týmům Bartram Trail, možná být i lepší,” řekla Rodriguezová. “Mají stejné cíle.”

Ponte Vedra a Beachside: Vítězové okresních finále

Ve finále okresu porazila Ponte Vedra Battle of the Bridge soupeře Nease (11-3-3) poměrem 3:0. Hráčka Ponte Vedra, Quinlee Irwin, se dvakrát střelecky prosadila a brankářka Audrey Johnson udržela čisté konto. Tým Ponte Vedra je v současné době pátý v celostátním žebříčku podle United Soccer Coaches a očekává se, že obdrží první nasazení v nadcházejícím regionálním turnaji.

Beachside slaví historický úspěch s prvotním okresním mistrovstvím v dívčím fotbale. Ve středečním finále porazily 8:0 tým Orange Park (14-2). Peyton Thomas vstřelila branku hattrick, a branky přidaly také hráčky Parker Smith, Marissa Silva, Ayla Kiziltas, Bella Duenas a Ashlyn Heck.

Časté otázky (FAQ):

1. Kdo vyhrál finále ženského fotbalového mistrovství Floridské atletické asociace středních škol okresu 1-7A v Tocoi Creek?
Odpověď: Tým Bartram Trail vyhrál finále.

2. Kolikátou střelu vstřelila Ali Fletcher a jaký byl výsledek?
Odpověď: Ali Fletcher vstřelila nezapomenutelnou střelu a tým Bartram Trail porazil Creekside 2:1.

3. Který hráč vstřelil gól pro tým Creekside?
Odpověď: Samanthe Colvin vstřelil gól pro tým Creekside.

4. Jaké týmy byly na začátku týdne nejlépe hodnoceny ve FHSAA žebříčku v regionálním turnaji 7A?
Odpověď: Týmy Creekside, Bartram Trail a Lake Mary byly nejlépe hodnoceny na začátku týdne.

5. Který tým vyhrál finále okresu mezi Ponte Vedra a Nease?
Odpověď: Tým Ponte Vedra porazil Nease 3:0.

6. Který hráč vstřelil dvě branky pro tým Ponte Vedra?
Odpověď: Quinlee Irwin vstřelila dvě branky pro tým Ponte Vedra.

7. Jakým výsledkem skončilo finále mezi Beachside a Orange Park?
Odpověď: Tým Beachside porazil Orange Park 8:0.

Definice klíčových pojmů a odborných výrazů:

– Brankářka: Hráčka, která chrání branku a má za úkol zastavit pokusy o skórování protihráčů.
– Šampionát: Soutěž, ve které se utkávají týmy nebo jednotlivci o titul nejlepšího v dané oblasti nebo kategorii.
– Středopolařka: Hráčka, která hraje v centrální části hřiště a má za úkol ovládat střední část hry.
– Nasazení: Určení, ve kterém pořadí jsou týmy zařazeny do soutěží nebo turnajů na základě jejich výkonu nebo hodnocení.