Chelsea nadále dominuje svému londýnskému rivalovi Crystal Palace

Chelsea si klade za cíl pokračovat ve své dominanci nad svým londýnským rivalům, když navštíví Selhurst Park a střetnou se s Crystal Palace v derby Anglické Premier League v Londýně v pondělí. Modří (9-4-10) trpí na nedostatek konzistence a vstoupili do 24. ligového kola na 11. místě tabulky Premier League. Přesto se jim pravidelně daří dominovat nad svými londýnskými rivaly a vyhráli posledních 12 zápasů proti Crystal Palace. Orli (6-6-11) jsou pět bodů nad sestupovým pásmem. Vyhráli dva ze čtyř ligových zápasů od prohry 2:1 s Chelsea na Stamford Bridge dne 27. prosince.

London je připraven na výkop v 15:00 ET. Modří jsou favority s kurzem -130 (sázka $130 na výhru $100), Crystal Palace je outsider s kurzem +340, remíza je sázena na kurz +270 a over/under pro celkový počet gólů zápasu je 2,5. Předtím, než se rozhodnete vsadit na zápas mezi Crystal Palace a Chelsea, budete chtít vidět předpovědi Anglické Premier League od insidera v oblasti fotbalu Jim Holliman z SportsLine.

Holliman je autorem a redaktorem více než 25 let a fotbalem se zabývá od svých dětských let. Hrál soutěžně až do střední školy a od sedmdesátých let minulého století se těsně zajímá o fotbal Severoamerické fotbalové ligy. Jeho zájem se rozšířil po celém světě a jeho přístup k sázení je založen na analýze statistik, ale vidí celé pole a spoléhá se na svůj instinkt. Od Mistrovství světa v roce 2022 má Holliman poměr 150-144-1 se svými tipy na fotbal a byl ziskový v několika ligách, včetně Ligy mistrů UEFA a Německé Bundesligy. Na konci roku 2023 byl na skóre 25-15 (+717) v Lize mistrů 2023-24.

Nyní Holliman rozebírá zápas Crystal Palace vs. Chelsea a právě odhalil své tipy a předpovědi pro Anglickou Premier League. Můžete se ihned přesunout na SportsLine a vidět jeho tipy. Zde jsou kurzy pro zápas mezi Crystal Palace a Chelsea:
Crystal Palace vs Chelsea rozložení: Chelsea -0.5 (-125)
Crystal Palace vs Chelsea over/under: 2.5 gólů
Crystal Palace vs Chelsea money line: Palace +340, Chelsea -130, Remíza +270
CRP: Orlé předvedli 11 gólů ve svých posledních sedmi zápasech na Selhurst Park.
CHE: Modří dostali aspoň dva góly v šesti předchozích zápasech na cizím hřišti.
Tip na zápas Crystal Palace vs Chelsea: Zde si můžete vybrat.

Proč byste měli vsadit na Chelsea
Modří mají jasnou výhodu v talentu a neztratili proti Crystal Palace ani bod od roku 2017. Ve 12 utkáních porazili Orly 30-7. Chelsea v této sezoně vstřelila 12 gólů víc (40-28) a obdržela o gól méně (39-40). Hosté by měli být schopni kontrolovat tempo, tak jako při předchozím zápase, kdy drželi míč 64% utkání. Modří jsou šestí v držení míče v EPL (58,8%) a Palace jsou až patnáctí (42,7). Chelsea přichází po vítězství 3:1 v Aston Ville na cizím hřišti v FA Cupu. Conor Gallagher, Nico Jackson a Enzo Fernandez se střídali na gólovém poli a nasadili osm z 15 střel na bránu. Osmačtyřicet hráčů Chelsea má alespoň dva góly, nejlepšími střelci jsou Cole Palmer s 10 góly, Nico Jackson s 7 góly a Enzo Fernandez s 2 góly. Gallagher sice v lize nevstřelil gól, ale zaznamenal čtyři asistence, stejně jako Palmer, který je na stejné úrovni. Vyberte si, na který tým vsadit zde. 

Proč byste měli vsadit na Crystal Palace
Crystal Palace vyhrálo doma proti Sheffield United a Brentfordu, ale prohrálo na hřištích Arsenalu a Brighton v posledních čtyřech utkáních EPL. Předchozí zápas s Blues byl vyrovnaný až do poločasu, kdy bylo stav 1-1 a zápas prohrálo penalty v 89. minutě. Měli převahu 13-9 v střelách (5-4 na bránu). Gól vstřelil Michael Olise, který skóroval také proti Sheffield United v posledním zápase Orlů na Selhurst Parku. Dvojici gólů v tomto utkání zaznamenal Eberechi Eze. Bohužel pro Orlíky jsou Eze a Olise zranění na stehně. Jean-Philippe Mateta, Jordan Ayew a Odsonne Edouard se budou muset chytit za nos, ale všichni umí vytvořit šance. Mateta vstřelil svůj třetí ligový gól ve čtvrtině 1:4 proti Brighton a Edouard sdílí s Olisem vedoucí postavení týmu s 6 góly. Ayew má kromě svých pěti asistencí také dvě branky. Vyberte si, na který tým vsadit zde. 

Jak vsadit na zápas Chelsea vs. Crystal Palace?
Holliman se pečlivě podíval na zápas mezi Crystal Palace a Chelsea z každého úhlu. Má tendenci vsadit na Over 2.5 gólů (-125) a má jistotu ve třech dalších nejlepších tipových sázkařských případech, včetně pevné sázky na výsledek utkání. Ligy mistrů UEFA a Německé Bundesligy. Na své Premier League tipy můžete sázet pouze na SportsLine.

Tak kdo vyhraje v pondělním londýnském derby Chelsea vs Crystal Palace a kde je celková sázková hodnota? Navštivte nyní SportsLine, abyste zjistili, na kterou stranu se vsadit.

FAQ:

1. Kdy se bude odehrávat londýnské derby mezi Chelsea a Crystal Palace?
– Zápas se odehraje v pondělí na Selhurst Parku.

2. Jaká je současná pozice Chelsea v Premier League?
– Chelsea je na 11. místě v tabulce Premier League.

3. Jaká je historie vzájemných zápasů mezi Chelsea a Crystal Palace?
– Chelsea vyhrála posledních 12 zápasů proti Crystal Palace.

4. Kdo je favoritem v zápase?
– Chelsea je favoritem s kurzem -130.

5. Kdo je autor předpovědí Anglické Premier League na SportsLine?
– Předpovědi poskytuje insider Jim Holliman.

6. Jaká je statistika úspěšnosti Hollimana při předpovědích?
– Holliman má poměr 150-144-1 od Mistrovství světa v roce 2022.

7. Jaké jsou kurzy na zápas Crystal Palace vs Chelsea?
– Kurzy jsou: Chelsea -0.5 (-125), over/under: 2.5 gólů, Palace +340, Chelsea -130, Remíza +270.

Definitions:
– Premier League: Anglická fotbalová liga.
– Crystal Palace: Londýnský fotbalový klub.
– Derba: Zápasy mezi rivalizujícími týmy z jednoho města nebo regionu.

Related links:
Premier League
Crystal Palace