Americká fotbalová kapitánka Lindsey Horan se omlouvá za své předchozí výroky

Lindsey Horan, kapitánka americké ženské fotbalové reprezentace, se v několika předchozích výrocích vyjádřila kriticky o amerických fanoušcích. Podle ní většina Američanů není dostatečně chytrá na to, aby pochopila jemnosti fotbalové hry.

Nicméně po silné kritice se rozhodla zpětně se svými výroky vyjít veřejnosti vstříc a vyjádřit své upřímné omluvy. Horan se před začátkem ženského zlatého poháru obrátila na média a vyjádřila své díky příznivcům týmu.

Na tiskové konferenci uvedla: “Především bych chtěla omluvit naše fanoušky. Některé mé výroky byly špatně vyjádřené a byla to pro mě velká lekce. Když si představím naše fanoušky, miluji je velmi, tento tým je miluje velmi a nedokážu vám vysvětlit, jak moc pro nás znamenají.”

Dodala, že každý trénink a každý zápas hrají pro fanoušky, kteří je inspirují a motivují. “Vidět vás v našich dresech a slyšet, jak nás povzbuzujete a skandujete ‘USA’, to je to, proč hrajeme. Nikdy jsem si nechtěla tohle všechno vzít. A zároveň se fotbalová kultura v Americe mění a v pozitivním směru roste stále více. Poslední věc, kterou jsem kdy chtěla udělat, bylo někoho urazit. Takže znovu se velmi, velmi omlouvám.”

Horan později zdůraznila, že přemýšlení o svých výrocích a reakcích na ně vedlo k tomu, aby se omluvila. Vysvětlila, že chtěla projevit, jak moc si fanoušci pro ni osobně znamenají, a nechtěla jim ublížit. Také vyjádřila přání, aby lidé mluvili o národním týmu stejně jako o Manchesteru City, Arsenalu nebo Barceloně.

“To chci, aby lidé říkali o nás. Chci, aby mluvili o tom, jak jsme úžasní na míči, jak držíme míč, o našem herním stylu, o technických schopnostech, taktických změnách během zápasu,” uvedla Horan.

Fotografie: IMAGOLoading…

FAQ:
1. Jaké výroky kritizovala Lindsey Horan?
Lindsey Horan kritizovala americké fanoušky a tvrdila, že většina z nich není dostatečně chytrá na to, aby pochopila jemnosti fotbalové hry.

2. Jaké kroky podnikla Lindsey Horan po kritice?
Lindsey Horan se rozhodla vyjít veřejnosti vstříc a veřejně se omluvila za své výroky. Na tiskové konferenci vysvětlila, že její výroky byly špatně vyjádřené a že fanoušci pro ni a pro tým znamenají velmi mnoho.

3. Proč hraje Lindsey Horan fotbal pro fanoušky?
Lindsey Horan řekla, že každý trénink a zápas hraje pro fanoušky, kteří ji inspirují a motivují. Jejím cílem je vidět fanoušky, jak je povzbuzují a skandují “USA”.

4. Proč se Lindsey Horan rozhodla omluvit?
Lindsey Horan přemýšlela o svých výrocích a reakcích, což ji přivedlo k rozhodnutí se omluvit. Chtěla vyjádřit, jak moc si fanoušci pro ni osobně znamenají a nechtěla jim ublížit.

5. Jaké přání má Lindsey Horan ohledně národního týmu?
Lindsey Horan vyjádřila přání, aby lidé mluvili o americkém národním týmu stejně jako o prestižních klubech Manchester City, Arsenalu nebo Barceloně. Chtěla, aby se mluvilo o jejich herním stylu, technických schopnostech a taktických změnách během zápasů.

Definitions:
1. Jemnosti fotbalové hry – podrobnosti nebo subtilnosti spojené s hrou fotbalu.
2. Tisková konference – setkání mezi médii a osobností, kde jsou poskytovány informace a odpovídáno na otázky novinářů.
3. Příznivci týmu – lidé, kteří podporují a fandí konkrétnímu týmu.

Suggested related links:
link name