Adam Hall obnovuje Maryville Athletics a dosahuje nových vrcholů

[Praha, Česká republika, 7. února 2024] – Adam Hall, nový hlavní trenér mužské fotbalové družstvo, přináší Maryville University svou impozantní kvalifikaci. Hall je již desátým trenérem v historii fotbalového mužského programu a nastupuje do St. Louis po osmi sezonách jako hlavní trenér na University of Illinois Springfield.

Pocházející ze Skotska, má Hall bohaté zkušenosti v oblasti sportovního managementu a vzdělávání, což přináší univerzitnímu sportovnímu programu prestiže. Roku 2007 získal titul Bachelor of Science v oboru Sport Management na Martin Methodist College v Pulaski, Tennessee. Po bakalářském studiu pokračoval ve svém vzdělání na Wesley College ve Wilmingtonu a roku 2010 zde získal titul magistra pedagogiky.

Během své kariéry se Hall těší uznání za svůj optimistický a povzbuzující přístup, který dobře rezonuje se studenty-atlety, fakultou a zaměstnanci. Je pevným zastáncem zapojení fakulty a zaměstnanců do náboru studentů a usiluje o sjednocený přístup k získávání individuí do Maryville, jak pro akademické, tak atletické příležitosti. Hlavní myšlenkou Hallovy filozofie je poskytnout studentům komplexní zážitek, který vyváží kvalitní vzdělání s výraznou podporou sportu.

“Jsme nadšení, že Adam Hall se připojuje k Maryville rodině,” říká Lonnie Folks, ředitel sportovního oddělení na Maryville. “Jeho rozsáhlé zkušenosti ve sportovním managementu a vzdělávání, spolu s jeho vášní pro vytváření inkluzivního a podpůrného prostředí, ho činí perfektním kandidátem pro naši fotbalový program. Jsme přesvědčeni, že pod jeho vedením dosáhnou naši studenti-atleti nových výšek jak v jejich sportovním, tak i akademickém snažení.”

Hall vyjádřil své nadšení z připojení se k Maryville a uvedl: “Jsem poctěn, že dostávám příležitost vést tým Maryville University. Těším se na úzkou spolupráci se studenty-atlety, fakultou a celou univerzitní komunitou, abychom společně vybudovali program, který bude excelovat na hřišti a přispěje k akademickému poslání univerzity. Společně se budeme snažit vytvořit prostředí, ve kterém naši studenti-atleti mohou růst, prosperovat a přinášet stálé přínosy jak univerzitě, tak širší komunitě.”

Hallův impozantní výkaz svědčí o tom, že patří mezi nejlepší z nejlepších v mužském fotbale. K některým jeho statistikám patří:

Hall byl vybrán jako trenér roku GLVC poté, co vedl UIS k celkovému skóre 13-1-7 a titulu GLVC v základní části. On i jeho tým byli oceněni jako trenéři roku v regionu Midwest United Soccer Coaches.
Hall přivedl UIS k jejich první účasti v GLVC turnaji a také k prvnímu umístění v NCAA regionálním žebříčku v historii programu.
Předtím, než se připojil k UIS, působil dva roky jako hlavní trenér na St. Joseph’s College v Rensselaer, IN, kde vedl fotbalový program k prvnímu ročnímu skóre 9-6-1, což SJC kvalifikovalo do GLVC turnaje poprvé za 20 let.
Hallův start v trenérské kariéře byl jako hlavní trenér U15 Junior Irish Soccer Club, kde byl povýšen na technického ředitele týmů U13-15. Úspěšně postoupil svůj tým za tři po sobě jdoucí sezony do ISL Premier League.

Hall nejenom páni svou kariérou, ale také svou rodinou, kterou sdílí s manželkou a třemi dětmi. Jeho role rodinného člověka hluboce ovlivňuje jeho trenérský styl a zdůrazňuje jak blaho, tak osobní růst jeho studentů-atletů jak na hřišti, tak mimo ně. Univerzitní komunita vřele vítá Halla a jeho rodinu a těší se na nadcházející fotbalovou sezónu pod jeho vedením, odborností a vedením.

Chcete-li se dozvědět více o trenérovi Hallovi, klikněte zde a navštivte naše stránky Maryville Athletics!

O Maryville University
Založená v roce 1872, je Maryville University prestižní soukromou institucí s celkovým počtem 10 000 studentů. Maryville nabízí více než 90 stupňů bakaláře, magistra a doktorského studia, stejně jako několik certifikátů v souladu s bakalářským a postgraduálním vzděláváním. Maryville je druhou nejrychleji rostoucí soukromou univerzitou ve Spojených státech podle The Chronicle of Higher Education a slouží studentům ze všech 50 států a 56 zemí. Více než 17 000 absolventů Maryville pracuje a žije ve St. Louis regionu.

Často kladené otázky

1. Kdo je Adam Hall?

Adam Hall je novým hlavním trenérem mužského fotbalového družstva na Maryville University. Pochází ze Skotska a má bohaté zkušenosti v oblasti sportovního managementu a vzdělávání.

2. Jaké jsou jeho kvalifikace?

Hall získal titul Bachelor of Science v oboru Sport Management a titul magistra pedagogiky. Má také impozantní výkaz v oblasti trenérství fotbalu.

3. Jaký je Hallový trenérský styl?

Hall je známý svým optimistickým a povzbuzujícím přístupem, který rezonuje se studenty-atlety, fakultou a zaměstnanci. Snaží se zapojit fakultu a zaměstnance do náboru studentů a vytvořit sjednocený přístup k akademickým a atletickým příležitostem.

4. Jaké jsou jeho úspěchy v trenérské kariéře?

Mezi jeho úspěchy patří vedení týmu University of Illinois Springfield k titulu GLVC v základní části a účasti v GLVC turnaji. Také vedl tým St. Joseph’s College k prvnímu účasti v GLVC turnaji za 20 let.

5. Jakou filozofii přináší do Maryville University?

Hall se snaží poskytnout studentům kompletní zážitek, který kombinuje kvalitní vzdělání s podporou sportu.

Definice klíčových pojmů:

1. Sport Management – oblast, která se zabývá správou a řízením sportovních organizací, včetně financí, marketingu, práva a vztahů se zákazníky.

2. GLVC – zkratka pro Great Lakes Valley Conference, sportovní konference, ve které je Maryville University členem.

3. NCAA – zkratka pro National Collegiate Athletic Association, organizaci, která reguluje soutěže a sportovní programy na vysokých školách a univerzitách v USA.

4. Bakalářský titul – akademický titul udělovaný po absolvování bakalářského studia.

5. Magisterský titul – akademický titul udělovaný po absolvování magisterského studia.

Doporučené související odkazy:

Maryville University

GLVC Sports

NCAA

Martin Methodist College

Wesley College